Nişanlım beleşçi mi?

Hani başka bir üye vardı. Sevgilisinin annesiyle tanışmaya gitti. Kafede buluştular. Garson ne alırsınız deyince kv bir pizza demiş, üçü bölünmüşler. Sonra da bir dilim tatlı alıp onu da üçü catallamislar. Tabağın dibini de sıyırıp gelin adayına yedirmisler

Tamamen bitirdim

Kardeşi döner alacak dşyo ki ikimize 1 tane al ortadan ikiye böleriz diyo ben 1 taneyle doymuyorum dedim 3 tane oldu sonra buna suratı asıldı gidene kadar suratı asık gezdi
O nasıl şeymiş ya? Asıl o değil de siz niye bu adamla berabersiniz? Sizdeki sorun ne de tahammül ediyorsunuz? Mesela benim eşimle olan problemlerde tüm tahammül ettiğim herşeyin aslında kendi ozguvensizligim olduğunu gördüm

Klasik bilmiş akraba yorumu. Çok istiyorsa telefonunu ver. Sen şaka ile karışık dayı istersen numarasını vereyim mi de bak ne diyecek?

Ayyy evet KK travmam olan konu! Konu sahibi de hala burada yorum yazan uyelere cemkiriyordu ayrilmak o kadar kolay mi diye, rahatsizligini sevgilisiyle konusamamisti bile. Bazi kadinlar inanilmaz ya, ecis bucus de olsa ilk bulduklari erkege yapisip asla birakamiyorlar, sanki dunyada erkek kitligi var. Bir insan 1 dilim tiramisuya 3 kisi girme vizyonuna sahip bir aileye katilmayi kendine nasil layik gorebilir?

Tabağın dibini mi ıyyyy sabah sabah midem kalktı.
Hahahahhahahsh nasıl bir koca açlığı bu ya.

Birsürü kişi yorum yapmış umarım aklını kullanırsın bu tarz insanlarla hayat geçmez kesinlikle değişmez ve düzelmez olan giden ömrüne olur sağlığını ve huzurunu kaybedersin SAKIN EVLENME ARKANA BİLE BAKMADAN BİTİR !!!

Allah aşkına şu cimri adamin nesini bekliyorsun fırlat kafasına yüzüğü ben olayım ne görusurum nede yüzünü görürüm iyi sabır ver sizlerde. Anca sizi ve ailenizi sömürmeye çalışan zavallının teki. Herşeyi bedavaya getirmeye çalışıyor.

Tamam o beleşci de sizin de sürekli yenilenin lafını yapmanız hos değil bencr.Tavuklu pilav,baklava yok 2 saatte bitirdi.Yok kolayı bes saatte bitirdi..Simdiden karsınızdakinin evinizde yediği yemekten rahatsız olıyorsanız,evlenince hic katlanamazsınız.Yediği yemeğin seceresini tutup,sinirlenmek yerine ayrılabilirsiniz…

Sadece yediği yemek değil beleş mezar bulsa girecek gibi Bi hali var ailesiyle evime çökmeye çalışmaları Bi yerde otururken ortaya Bi porsiyon söylemesi ikide Bi evlenince bida ev alalım demesi ben zaten yeni krredş ödemişim sanki ev almak kolaymış gibi benim eşyaları bile ablasına vermeyi düşünmesi filan bunlar da, üstüne binince iş yüce katlansın ayruca her gelişinde eli boş geliyor insan nezaketen de olsa sorar Bi eksik var mı onun ailesi Bi kere bile bizi daver etmedi Bi de annesinin annen evden ne zmn çıkıcak demesi yani yenilen baklava olayı değil sadece

Kaçın yol yakınken bu ne ya ailecek sömürücü tipler durum olmaz anlarım ama ondada böyle davranılmaz. sizin malınızda paranızda gözleri var bu gayet açık. Başka adam mı bulamadınız yaa ;((

Konu bu değil mi? En son kızın kaşığı ile dibini sıyırtmışlar. Aç millet.

askitotomsu Katibin Ruhu

Niye illa bu adamla evlenmek istiyorsunuz anlamadım. Adam kendini belli etmiş. Ömür boyu ona ve ailesine bakacaksınız sizin üstünüzden geçinecekler. Bırakın ya bir kez geliyoruz hayata. Ona buna yedirmek için mi kazandınız? Dondurma bile almaya tenezzül etmiyor. Evet işten çıkar sıkışıklığı olur anlarım. Ama bu öyle değil. Kaçın kurtarın kendinizi.

O ara işte çalışıyordu çalışmasına rağmen böyleydi

Kız da ayrı aç ama kocaya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…