Nişanlım beleşçi mi?

Ya bi ev kurup kendi ayaklarının üstünde bile duramıyor heb hazır şeylere konmaya çalışıyor

Keskw sadece kendisi icguveysi gelme plani yapsaydi. Tum sulaleyi sizin eve doldurup, annenizi yollama plani yapmis. Allahtan akilli, mantikli bir insansiniz da terk ettiniz kendisini

Keskw sadece kendisi icguveysi gelme plani yapsaydi. Tum sulaleyi sizin eve doldurup, annenizi yollama plani yapmis. Allahtan akilli, mantikli bir insansiniz da terk ettiniz kendisini
Annem zaten çıkaücaüktı bu sene kendi evimizin yapımı bitiyordu bunu da biliyorlardı bilmesine rağmen annen çıkar mı kesin sorusu biz çöreklenecez demek

Yaa hafızamız resmen çok fenalarda aklıma gelmişti de söylemeyin demiştim

Annem zaten çıkaücaüktı bu sene kendi evimizin yapımı bitiyordu bunu da biliyorlardı bilmesine rağmen annen çıkar mı kesin sorusu biz çöreklenecez demek
Annesi sizi mutfağa çekip “annen yaz sonu evden çakar mı? “ diye sorduğunda siz ne dediniz ? “Neden sordunuz ? “ dediniz mi

Annesi sizi mutfağa çekip “annen yaz sonu evden çakar mı? “ diye sorduğunda siz ne dediniz ? “Neden sordunuz ? “ dediniz mi
Annem çıkınca o da buradan iş bulursa kirada otırmayalım otırız diye düşünmüştüm ama annesinin bunu sorması ve erkek kardeşine de buradan iş bakıyor olması daha öncede ikide bir annenleri de buraya getirelim ev tutarız onlarda demesi aklıma bunu getirdi

Hayır . Sizin ne düşündüğünüzü sormuyorum .
Kadına ne cevap verdiniz onu merak ettim

nasıl aklınıza geldi, hay allahım ya hakkaten bi de böyle bi olay vardı :)
ara ankaradan İstanbula giderken yolda karnımız acıktı cimriliğinden yemek alamadı iki saat düşünüyor artık Bi kurufasul ye pilav ona Bi de kendime aldım
daha şöyle bi hayatınıza bakınca neler neler gelecek aklınıza, şükür kurtuldum diyeceksiniz eminim ki, kimseye bişi açıklamayın dayı vs, ben öyle uygun gördüm diyin, yoksa sizi anlamaları pek mümkün olmaz, ne var ki bunda derler.

Anbesi babası bitti erkek kardeşini de getirme derdinde ona da iş bakıyordu bizim burdan ma aile benim evde sabah Bi kalkıyorum tuvaletten erkek kardeşi mutfaktan anası başka Bi odadan babası çıkacak akşam işten Bi geliyorum ayaklarımı uzatıp yatamıycam onlar var diye hep diken üstünde allahım düşündükçe kabus gigi onu da geçtim her bayram onlar burda diye bütün akrabaları bize doluşuucak her şeye ben koşturuvam herşeyi ben alıcam yok yooook Allah korusun Bi yengesi daha var ona girselermiş çok meraklı karsa birlikte yaşamaya ama abisinin eşi çalışmıyor ona gidemezler

benim sorduğum sorulara hiç cevap vermemişsiniz :)

hepsini döktünüz mü ayrılırken içinizde ne varsa

benim sorduğum sorulara hiç cevap vermemişsiniz :)

hepsini döktünüz mü ayrılırken içinizde ne varsa
Anan da sen de ailecek beleşçi siniz dedim istemiyorum siz gibi yiyicileri anan az yeseymiş de sana ev alsaynış bana mı güvendiniz dedim engelledim anneni versene telefona diyorum anasını da telefona vermiyor

Yok ya hu ne beleşçisi bedava mezar bulsa girecek türden sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…