nişanlımla aramızdaki toksik ilişki hakkında?

İlgi dilendiren insanlardan cidden böğğ geldi artık yaa. Adamın usta bir manipülatör olduğunu bir kenara bırakıyorum ve çok özet bir şey yazacağım bu ilişki ile ilgili; çalışması,yoğunluğu,bilmemnesi,iki elinin kanda olması hiçbişeyi değiştirmez. Bir adamın aklının ve kalbinin incecik bir köşesinde bile olsan seni yeri gelir 10 saniyeliğine tuvaletten bile arar bir sesini duyar. Gün boyu öldün mü kaldın mı başında bir dert mi var merak eder. Bu kadar aklının köşesine bile yer edemediğin insanı acilen hayatından çıkarmazsan ileride çok daha fazla canın sıkılır. Kendi değerini bil ve değersizleştirildiğin yerde kalma, yol yakınken dön.

Kendını ole guzel anlatmışsınki öncelıkle kemdını bu kadar guzel anlatan bırının boyle bır mıkropla hayatını gecırmesı beni uzdu .Bu insanlar mutsuz ınsanlar .Senı de asla öutlu edemezler .Çünkü ıyılıgı guzellıgı bılmıolar .Manipülasyon ustası .Def et bu pisliği bence .Sen bılırsın ama .

Aaa bu yazı çok ilgimi çekti örneklerle çok iyi anlatılmış. Faydalı

Çalışıyorum, yorgunum, işe gidiyorum vs deyip karşısındaki sindirmeye çalışan insanlardan nefret ediyorum. Olayların farkındasınız, böyle çocuk gibi davranan insanlardan ben hoşlanmadığım için olumlu yorum yapamıyorum. Ama evlenince ilgili alaklı veya sizinle ilgilenen birine dönüşmeyecek. Sevgiliyken kaybetmekten korkmayan burnundan kıl aldırmayan insanların evlenince bütün sorumlulukları karşı tarafa yükleyip nasılsa gidemez diye yayıldığını da gördüm. Bence yollarınızı ayırın, daha keyifli el üstünde tutulacağınız bir ilişkiniz ve evliliğiniz olsun.

ahahaha mikrop demenize aşırı güldüm eğlendim gerçekten mikrop Bence de haklısınız. Ona insan gibi davrandığım için kaybediyorum.

buna kesinlikle katılıyorum. Evlenince hiçbir şeyin daha iyiye gitmeyeceğini, aksine o rahatlıkla kendini saldıkça salacağını biliyorum. Ömrümden ömür gider yani çok zor. Kendime çok haksızlık ettim çoook.

Şanslısınız ki evlenmeden önce bir şeylerin farkına varabilmişsiniz, gözünüz kör olmamış buna şükredin, evlendikten 1 yıl sonra buraya boşanma konusu açacağınıza şimdiden ayrılın, nişanlınız değişmezse ki değişmeyecek gibi duruyor, evlendiğinize pişman olmak, nişanlıyken neden ayrılmadım diye kendinizi suçlamak yerine bu iyiliği hemen yapın kendinize ve ayrılın.

Şimdiden böyle yapıyor evlenince on mislini yapacak emin ol.Neden seni ezmesine izin veriyorsun yol ver gitsin kendine bunu yapma .ona haddini bildir öyle bir ayrıl ki arkana dahi bakma

Aaa bu yazı çok ilgimi çekti örneklerle çok iyi anlatılmış. Faydalı
evet gerçekten hayatımızda böyle insanlar var. farkında bile olmadan buna maruz kalıyoruz. arkadaşımız, sevdiğimiz insanlar diye hoş görüyor, beni seviyor niye böyle yapsın diyoruz. ama öyle olmuyor.

özellikle bu davranışları yapan insanlar varsa çevrenizde uzak durmak lazım

ilişkinin geleceği yok evlilik filan deme hiç boşuna. ya da ne olur biliyor musun? Sen hakikaten vazgeçersin artık yaprak kımıldamaz olur -ki bunu nuramadan yapamazsın-işte ondan sonra karşıdaki gerçekten seviyorsa gelir, kartlar 4 yıl öncesindeki gibi yeniden karılır. Sen de yeni anlayışınla bu ilişkiye bir şans daha verirsin. o saatten sonra da içinden gelirse...

4,5 yıldır her gün her gün aramasını istemek sabah erkenden aramak fazla bence

4,5 yıldır her gün her gün aramasını istemek sabah erkenden aramak fazla bence
Neden ki canım ilişki 4,5 yıllık olunca hergün aranmayı beklemek yanlış mı oluyor aramayı bir kenara bırakalım. Sabah 9 gibi günaydınlaşıyoruz ve hoooop akşam yatma saati gelene kadar ben yazmadan ya da aramadan benimle bir iletişime geçmediği oluyor. Normal mi ? Bence değil.

Bilmem ben sıkılırdım erkekler daha çok sıkılır bence

o zaman gidip roman okuyun siz
GAyet güzel ifade etmiş hanımefendi kendini. Nişanlısının yaptığını siz de yapıyorsunuz, okuyamıyorsanız okumayın bunun hanımefendiyle ilgisi ne? Şu yorumu yazmanın da alemi nedir, bakarsınız uzun geldi çıkarsınız... insanlara şikayet ettikleri muameleyi yapmak acımasızca... aynı yerden canını yakmak sizin yaptığınız.
Hanımefendi gayet iyi ifade etmişsiniz kendinizi... Yapılanları hislerinizi fark etmeniz kıymetli. Bu noktadan sonra ilişkiye değil kendinize odaklanın.kendinizi içsel olarak güçlendirirseniz zaten muhatabınız size eşlik edemeyecek ilişki devam etmeyecektir. Bu farkındalığı boşa harcamayın lütfen

değil
peki sonuç ne oldu şimdi?

Öncelikle sürekli adamın peşinden koşmaya bi son verin, trip mi atiyo durduk yere? Bu onun sorunu. Aramayın, özür dilemeyin. Sizin haklı bile olsanız tıpış tıpış peşinden geleceğinizi biliyo ondan bu kadar rahat. Siz de herşeyin farkındasınız ne güzel, bi işiniz icraate kalmış. Bu adamı en kısa zamanda terketmeye bakın. Ayrıca tartışma konusunda, adam sizi nasıl manipüle edeceğini hangi konulara girerse sizi sindirecegini iyi biliyor. Öncelikle her tartışmada her sorun olarak gördüğünüz şeye inanılmaz mantıklı dayanaklar sunmanız gerekmiyor. Bazen onun sizi aramasını ilgi göstermesini istiyosunuzdur, çünkü siz onu öyle istiyosunuzdur. "Sen her istediğinde ben sana ilgi mi gostericem" diyosa buna cevabınız evet olmalıdır, göstermeyecekse niye sizinle birlikte? Tartışma esnasında tartışmanın heyecanına kapılıp burada soyleyebildiklerinizi sevgilinizin karşısında yutmayın. Sizi o çembere çekmesine izin vermeyin, çünkü o dairenin içine girdiğiniz anda hamster gibi gücünüz tükenip pes edene dek oradan cikamayacaksiniz. Çemberin dışında kalın, içinde bulunduğunuz durumu üçüncü bi kişi gibi yorumlamaya çalışın, baktınız konu uzuyo o zaman konu hala onun sizi neden bir dakikalığına atamadığı olmasın artık, genel konuşun "sen asla benim isteklerime önem vermiyosun, sürekli beni sindirip susturmaya calisiyosun, senin derdin beni kendine köle almak, sen böyle sorumluluk sahibi olamayan bi adamsın, ilgi göstermeye eriniyosan buyur kapı orda, ben artık senin peşinden kosmuycam" gibi atarlı giderli büyük laflar edin ve kenara çekilin. Bütün bunlardan sonra siz bi ay aramasaniz sizi bi ay aramayacak adamla zaten evlilik evlilik değil intihar olur ancak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…