nişanlıyım, her şey çok kötü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ay o kadar haklısınız ki, ne desem bilemedim şuan ağlıcam resmen
Bu bayan tam tarifi yapmış.cok gzuel yazmış benimde duaunduklerim bu .benimde iki evladım var bu yüzden kızıyorum bana bu şekilde biri karşıma ciakrsalar.asla vermem kızımı ben ne zorluklarla büyüttüm yavrularını Gözümden esirgiyorum.anne olmak ne kadar zor bir bilsen .kızını varya tırnağını vermezdin elin ogluna

ay o kadar haklısınız ki, ne desem bilemedim şuan ağlıcam resmen
Kendine şunu şöyle ben çok kıymetliyim. Annem babam benim kıymetlim kimsenin onları üzmesine izin veremem.

Bu hayata bir kere geliyoruz. Saçma sapan bir aile ve adam için kendi değerinizi düşürmeyin. Çok daha iyileri ile yolunuz kesişecektir.

doğrudur, teşekkür ederim

çok teşekkür ederim

Kesinlikle kesinlikle Allah yavrularımıza bu fikirleri versin

Anne olmadan anlamazsın demişti annem. Gerçekten öyleymiş. Analık duygusunu gerçekten yürekten hisseden kadınlar bir çocuk büyütürken kendi ömründen gençliğinden veriyormuş. Para pul ile satın alınamayacak şeylermiş annelik.

Valla şu sahneye sana bakınca bu imkansız nişanlılık ve evlilik sürecinde olması imkansi gözüken şeyi sen hala isteyince sadece tek seçenek budur kalıyor oda=libidon
abla ne alaka libido allah aşkına ya sabah beri ben bu adamı seviyorum diyorum sen hala seviyo musun bu safsalagı diyosun e ona da dedim seviyorum diye, ne libidosu yapmak istesem her türlü şeyi yaparım zaten yapmak istemiyorum Allah korkumda var. gerçekten bak libido ile alakası yok, verilen emek var. onu da geç ortada bi insanın hisleri söz konusu

Valla şu sahneye sana bakınca bu imkansız nişanlılık ve evlilik sürecinde olması imkansi gözüken şeyi sen hala isteyince sadece tek seçenek budur kalıyor oda=libidon
Libido tek derdi olsa böyle bir adamı seçmezdi bence.
İnsanın libidosu içine kaçar yahu

öyle demekki gerçekten, annem babam çok kıymetli. hepimizin annesinden babasından allah razı olsun

Tamam o zaman hayat senin kendini yak nişanlınla evlen.sinra evlenince hayatında verdiğin emeklere oturup aglama

Biliyorum.
Ama böylesi bir adamı da sevmeyin lütfen.
Yazılmış çok isabetli yorumlar var.
Sizi pırıl pırıl yetiştirmiş,okutmuş, meslek sahibi olmanıza vesile olmuş güzel bir aileniz var en azından biraz onları düşünün olmaz mı.

daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadığım, şahit olmadığım için sizin gibi gören insanlardan duymak iyi oluyor. teşekkür ederim

doğru, ailemi birinci sıraya koymanın vakti gelmişte geçiyor. teşekkür ederim

sağol abla teşekkür ederim, bir kız annesi olarak empati kurup yorumladığın için
Şaka Maka artık neyse ney emek vermişsin ne için istediğin tabiki sana kalmış.fakat şunu iyi biliyorum ki
Sen ne bu çocuktan ayrilirsin nede vazgeçersin evleneceksin bariz belli.
Umarım evlendikten sonra gerçekleri görüp uzulmezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…