ön sevişme

canım adamla bişiyler yaşamışsınız zaten evlendiğiniz gün neden çift dikiş yapsınki direk dalar gibime geliy :roflol:ama illa geciksin dersen cinselliği azaltan ilaç al geciktirici kalkışı geciktiren yada
ozaman kendisi sana rezil olmamak adına geciktirir zatüüü

bir arkadaş demişki sen ve senin gibiler yaşamış ama biz yaşamadık ne demek bu yaşayanlara farklı gözlemi bakıyorsunuz ne kadar saçma ben genelleme yapmak istemiyorum ama illaki arada nişan söz evlilik olması önemli değil cinsellik bir güdüdür birden oluşur ve gelişir sevmek dokunmaktır hissetmektir bunu bazılarımız fazla bazılarımız az yaşar o ayar kişiye tabiyatına ve prensipleriyle alakalıdır bence birtakım şeyler yaşanmalı az veya cok ten uyumu diye birşey var hukukta şiddetli geçimsizliğin büyük bir kısmını cinsellik kaplar evliyken bile yatak bittimi sorunlar başlar o yüzden ve ne olursa olsun erkegin doğasında vardır bu sevdiği kıza dokunmak onu öpmek arzulamak ha yoksa erkekte böyle bir durum bence buda bir psikolojik sorundur kadınlarımız neden yine genelleme yapmıyorum yatak konusunda soguktur yada bir çoğu orgazmı tatmaz hep tabular yüzünden ayıp günah olmaz ortada kalırız cinsellik demek illaki o işin olması demek değildir dokunmakta güzel bir bakışta bir konuşmada insanda bir takım şeyleri tatmin eder
Hay ağzına sağlık emi yerimseniben

bir arkadaş demişki sen ve senin gibiler yaşamış ama biz yaşamadık ne demek bu yaşayanlara farklı gözlemi bakıyorsunuz ne kadar saçma ben genelleme yapmak istemiyorum ama illaki arada nişan söz evlilik olması önemli değil cinsellik bir güdüdür birden oluşur ve gelişir sevmek dokunmaktır hissetmektir bunu bazılarımız fazla bazılarımız az yaşar o ayar kişiye tabiyatına ve prensipleriyle alakalıdır bence birtakım şeyler yaşanmalı az veya cok ten uyumu diye birşey var hukukta şiddetli geçimsizliğin büyük bir kısmını cinsellik kaplar evliyken bile yatak bittimi sorunlar başlar o yüzden ve ne olursa olsun erkegin doğasında vardır bu sevdiği kıza dokunmak onu öpmek arzulamak ha yoksa erkekte böyle bir durum bence buda bir psikolojik sorundur kadınlarımız neden yine genelleme yapmıyorum yatak konusunda soguktur yada bir çoğu orgazmı tatmaz hep tabular yüzünden ayıp günah olmaz ortada kalırız cinsellik demek illaki o işin olması demek değildir dokunmakta güzel bir bakışta bir konuşmada insanda bir takım şeyleri tatmin eder

çok güzel bir yazı tebrik ediyorum sizi a.s.

ayrıca evliyim ama düğünü bekliyoruz ben evimde o evinde kalıyor halen ilk gecemizide yaşamış değiliz arkadaşım o yüzdende çekiniyorum :eek:

canımbenim ilk önce şimdiden hayırlı uğurlu olsun diliyorum eğerki sen bu şekilde istiyosun bence zaman gelene kadar konuşmayı dene istekleri bi şekilde söylemeye calış o zaman gelince sanırım eşinde senin stekleri yerine getirmeye calışacaktır

sizede çok teşekkür ediyorum darısı bekarların başına :asigim:

Erkekler ne yazık ki hep sonuca yönelmek isterler Ama güzel sözler, nazik dokunuşlar ve sevgi dolu minik minik öpücükler her ilişkiyi kuvvetlendirici etki yaratır.... Ve bu anlar evlendikten sonra hiiiiç unutulmaz, her busede ve dokunuşta sevgi dolu ilk heyecanı dakikakalar olarak tekrarlamaya devam eder.

nikahımız dini de resmide yapıldı sadece düğün olacak ama yanlış anlattım ben sanırımm::KK43: ve erkekler pek öle düşünmüyodur her yönden tanımak ona alışmak isityorum hatta bir üyemiz nişanlıyken tammen oldu demişti ama kim demişti hatırlayamıyorum eğer böyle tabki verleceğini bilsem sormazdımm gerçekden pişman oldumm.....

canım neden pişman olasınki asla böyle düşünme..bi insanın sevgilisiyle nişanlısıyla ve bu kişi sevdiği kişiyse ayrıca biaradalarsa öpüşmeleri ve daha ileriye gitmeleri çok çok normal..belki yapılmamalı belki belli inançlarımız var gelenekler var görenekler var ama aşk bunların hiçbirini aklımıza getirmiyor o an ve sadece aşkı yaşıyoruz..sade ve sadece aşk..dünyada bundan daha güzel ve zevkli bişey yoktur herhalde..

bu arada benim de ön sevişmeyi uzatmak gibi bi isteğim var kocam hemen oldu da bitti maşallah durumuna getiriyor sinir oluyorum..:roflol:

canım neden pişman olasınki asla böyle düşünme..bi insanın sevgilisiyle nişanlısıyla ve bu kişi sevdiği kişiyse ayrıca biaradalarsa öpüşmeleri ve daha ileriye gitmeleri çok çok normal..belki yapılmamalı belki belli inançlarımız var gelenekler var görenekler var ama aşk bunların hiçbirini aklımıza getirmiyor o an ve sadece aşkı yaşıyoruz..sade ve sadece aşk..dünyada bundan daha güzel ve zevkli bişey yoktur herhalde..

bu arada benim de ön sevişmeyi uzatmak gibi bi isteğim var kocam hemen oldu da bitti maşallah durumuna getiriyor sinir oluyorum..:roflol:

yaa çok üzüldüm keşke bir çözümü felan olsa ama evlenince konuşucamm şimdi utanıyorum ya birde önceden hiç ilişkiye girmemiş ve tam ne yapacağı konusundada pek bi bilgisi yok gibi geliyoo bende başkasıyla olmadım ama ondan daha öçok şey biliyorum

Baş belası Arkadaşım mesajların bazılarınıda okudum sanırım sorduğuna ve soracağına pişman olmuşsun.Burda anlayışlı oldukları kadar anlayışsız insanlarda var.Sende bazılarının hışmına uğramışsın.Herkesin bir özel hayatı var ve kimse seni yargılayamaz ne yaşamış olursan ol.Sanırım senin söylemek istediklerinide yanlış anlaşılma olmuş.Tabikide yaşayanlar kadar yaşamayanlarda olmuştur.Nedense hemen üzerlerine alınmışlar.Cinsellik sayfasındaki uyarıyı unutmuş olmalılar.

Cinsellik hakkında herşey bu başlıkta toplanmıştır.
Rahatsızlık duyacak olursanız ne okuyun nede yorum yapın !
:mymeka:

haklısın elif sana katılıyorum .
bu başlık açılmasaydı madem böle konuşcaksınız arkadaşlar!
hemen bir karşı atağa geçiyolar arkadaş bir soru sormuş .sorduğuna bin pişman etmişsiniz pess !!

bende elıfe katılıyorum bu sitede okadar cok muhalefet varkı sınırlarını asıyolar resmen dalga gecıyorlar bılmıyorsanız susunn ama kalkıp burda öyle olmaz böyle olur demek hem konu dısı hemde sacmalik

yaa ben anlayamadım bu sitedeki namus abideliğinibenneyaptımki
biri gelip bakire olmadığını söylemeye görsün
vay anam vayy utanmasanız taşlıycaksınız:mymeka:
yok nie yaptın yok ne malum evleneceğiniz
yaa bu insanın kafası basmıyomuki
sizeneki herkezin kendi hayatı ne isterse onu yapar
kız bi soru sormuş ön sevişme nasıl uzatılır
sizemi kaldı ne mok yediği yemediği
arkadaşım anlatılmaz yaşanılır zamanla tecrübe sahibi olursun de geç
türk milleti olarak nie böyle her elimize geçirdiğimizi yargılarız yadırgarız yerden yere vururuz vallahi basmıyo beni kafam :1no2:

yaa ben anlayamadım bu sitedeki namus abideliğinibenneyaptımki
biri gelip bakire olmadığını söylemeye görsün
vay anam vayy utanmasanız taşlıycaksınız:mymeka:
yok nie yaptın yok ne malum evleneceğiniz
yaa bu insanın kafası basmıyomuki
sizeneki herkezin kendi hayatı ne isterse onu yapar
kız bi soru sormuş ön sevişme nasıl uzatılır
sizemi kaldı ne mok yediği yemediği
arkadaşım anlatılmaz yaşanılır zamanla tecrübe sahibi olursun de geç
türk milleti olarak nie böyle her elimize geçirdiğimizi yargılarız yadırgarız yerden yere vururuz vallahi basmıyo beni kafam :1no2:

ilona ta tamamen katılıyorum insanları yargılamak kimsenin haddine değil kim ne istiyorsa onu yaşar!

Herkes kendi yaşaıdığı hayattan mesuldür.Burda yargılamak için değil yardımcı olabilecek yorumlar yapılmalı....

::eek::eek:mrb arkadaşlar ön seviişmeyi nasıl uzatırız ben nişanlıyım bazen nişanlımda kalıyorum ve beraber yatıyoruz o zmanda tabi ateşle barut bir arada durmaz çok ileri gitmeden bişiler yaşıyoruz 3 ağustosta düğünümüz var vee ben ön sevişme istiyorum ama söyleyemiyorum ama o hemen ilk gecedede böle bişi istemiyorum o yüzdende korkuyorum ön sevişmeyi uzatmam gerekk :eek::eek:

dugununuzden sonra on sevisme istiyorsun ve bunu ona soyleyemiyorsun? dogru mu anladim...bu ekstra istege bagli bisey olmasa gerek, once on sevisme sonra sevisme seklinde olmuyor mu zaten adi ustunde...

önemli olan her ne yaşıyorsan dürüstçe yaşamaktır, temiz duygularla yaşamaktır, iki aşık insanın sevişmesi, birbirinden nefret den iki evli insanın öpüşmesinden daha temizdir inancıma göre, uzatmayayım, bilmiyorum hayatım evlen de uyguladıkça öğrenirsin bişiler ne bilim:sm_confused:

a.s.a.s.a.s.................................................

ya arkadaşlar ben nişanlıyım ve tam düğünüme 1 ay kaldı ve sitede sadece sevgilisiyle yaşamış olanlar var evli arkadaşlarımız nişanlıyken olmuş olanlar var bence bu zamanlarda böyle şeyler normal (benim düşüncem tabi) çünkü azçok birbirini tanıyosun her yönüyle ve bu ilk gece korkusuda zaten bundan kaynaklanıyo hiç bişi yaşamamış bir insanı aniden bişilere sürüklüyosun ve bu zamanlarda yavaş yavaş alışıyosun yaşadığın için ayrıca bunu yapmak için imza atmak gerekmiyorrrr imza atan adamda çeker gider bırakır seni şartmı bu imza anlamadım siz eşinize güvenmiyorsanız neden evlisinmiz neden nişanladınızzz ben güveniyorum bu gün istesin kızlığımıda veririm çünkü ben onu seviyorum yetmezmiiii sizcee (tabi erkekler her haltı yiyor onlara söz yok erkektir yapar) düşüncesi var be bence isteyen bir bayanda yapar erkek insanda bayanlar insan değilmiiii???? sizin düşünceniz öyleyse ben size nasıl saygı duyuyorsam sizde bana duyun arkadaşlar ve bu konuyu kaanmasını istiyorum

Benim aşkım yavaş yavaş tadını çıkara çıkara olur diyo ilerde evlendiğimizde inşallah fikri değişmez çok seviyorum ben onu
:asigim::asigim::asigim:beni hazırlamasa da olur o nasıl isterse öyle olsun aşkım benim

ya arkadaşlar ben nişanlıyım ve tam düğünüme 1 ay kaldı ve sitede sadece sevgilisiyle yaşamış olanlar var evli arkadaşlarımız nişanlıyken olmuş olanlar var bence bu zamanlarda böyle şeyler normal (benim düşüncem tabi) çünkü azçok birbirini tanıyosun her yönüyle ve bu ilk gece korkusuda zaten bundan kaynaklanıyo hiç bişi yaşamamış bir insanı aniden bişilere sürüklüyosun ve bu zamanlarda yavaş yavaş alışıyosun yaşadığın için ayrıca bunu yapmak için imza atmak gerekmiyorrrr imza atan adamda çeker gider bırakır seni şartmı bu imza anlamadım siz eşinize güvenmiyorsanız neden evlisinmiz neden nişanladınızzz ben güveniyorum bu gün istesin kızlığımıda veririm çünkü ben onu seviyorum yetmezmiiii sizcee (tabi erkekler her haltı yiyor onlara söz yok erkektir yapar) düşüncesi var be bence isteyen bir bayanda yapar erkek insanda bayanlar insan değilmiiii???? sizin düşünceniz öyleyse ben size nasıl saygı duyuyorsam sizde bana duyun arkadaşlar ve bu konuyu kaanmasını istiyorum

Bu konuda herkesin fikri farklı olabilir canım.Sana doğal gelen bir başkasına kanun gibi olabilir.Biz ortamı yumuşatmaya çalışıyoruz sende fazla üztüne gitme bence:mymeka:

X