ön sevişme

bir arkadaş demişki sen ve senin gibiler yaşamış ama biz yaşamadık ne demek bu yaşayanlara farklı gözlemi bakıyorsunuz ne kadar saçma ben genelleme yapmak istemiyorum ama illaki arada nişan söz evlilik olması önemli değil cinsellik bir güdüdür birden oluşur ve gelişir sevmek dokunmaktır hissetmektir bunu bazılarımız fazla bazılarımız az yaşar o ayar kişiye tabiyatına ve prensipleriyle alakalıdır bence birtakım şeyler yaşanmalı az veya cok ten uyumu diye birşey var hukukta şiddetli geçimsizliğin büyük bir kısmını cinsellik kaplar evliyken bile yatak bittimi sorunlar başlar o yüzden ve ne olursa olsun erkegin doğasında vardır bu sevdiği kıza dokunmak onu öpmek arzulamak ha yoksa erkekte böyle bir durum bence buda bir psikolojik sorundur kadınlarımız neden yine genelleme yapmıyorum yatak konusunda soguktur yada bir çoğu orgazmı tatmaz hep tabular yüzünden ayıp günah olmaz ortada kalırız cinsellik demek illaki o işin olması demek değildir dokunmakta güzel bir bakışta bir konuşmada insanda bir takım şeyleri tatmin eder

ne güzel yazmışsın yaa eline agzina saglik.

benim anlamadigim burda sorulan sorularin tarzi belli... cvplar nie evli veya bekar olmasina gore degisiyor herkesin kendi secimi. niye sorulan soru cvplanirken bile insanlar yargilaniyor anlamiyorum. cidden rahatsiz olan okumasin bu bolumu. sok sinir oluyorum ters veya yargilayarak konusanlara:eek:klava:

bir arkadaş demişki sen ve senin gibiler yaşamış ama biz yaşamadık ne demek bu yaşayanlara farklı gözlemi bakıyorsunuz ne kadar saçma ben genelleme yapmak istemiyorum ama illaki arada nişan söz evlilik olması önemli değil cinsellik bir güdüdür birden oluşur ve gelişir sevmek dokunmaktır hissetmektir bunu bazılarımız fazla bazılarımız az yaşar o ayar kişiye tabiyatına ve prensipleriyle alakalıdır bence birtakım şeyler yaşanmalı az veya cok ten uyumu diye birşey var hukukta şiddetli geçimsizliğin büyük bir kısmını cinsellik kaplar evliyken bile yatak bittimi sorunlar başlar o yüzden ve ne olursa olsun erkegin doğasında vardır bu sevdiği kıza dokunmak onu öpmek arzulamak ha yoksa erkekte böyle bir durum bence buda bir psikolojik sorundur kadınlarımız neden yine genelleme yapmıyorum yatak konusunda soguktur yada bir çoğu orgazmı tatmaz hep tabular yüzünden ayıp günah olmaz ortada kalırız cinsellik demek illaki o işin olması demek değildir dokunmakta güzel bir bakışta bir konuşmada insanda bir takım şeyleri tatmin eder

Bu cümlelerin üstüne sölicek sözüm yok :kahve:

düğününe bi ay kalmıs iyi hoşş
adam sana düğünden sonra nikah yapmak istiyoo
senin varsayımlarına göre bekaret belgesi istiyo
sen hala önsevişmeyii düşünüyon :uhm:

Elif26 sana katılıyorum. Gayet mantıklı yazıyorsun. '' Belinay_merve '' arkadaşımızında davranışlarını anlamış değilim. Kimse üstüne alınmayıp tartışma çıkarmazken, kendisi sanki direk ona söylenmiş bir söz gibi savunmaya geçmiş. Halbuki bu yazıyı yazan arkadaşımız o duygu hali içinde olduğu için yanlış bile yazabilir. Biz o zaman bile anlayışlı olup bardağın dolu tarafından bakmalıyız. Biliyorum ki, bu sitede kimse birbirinin kötülüğünü istemez. Sanırım Belinay_merve ve diğer arkadaşımızın canları biraz sıkkın halde iken yazdılar. Baş_Belası, bence ön sevişme denen şey sadece vücud birleşmesi değildir. Bir öpücük, sarılmak, beraber uyumak ( Normal bir şekilde ) haşir neşir olmak.. Yatak durumuna geçmeden bile yaşıyabilirsiniz. Sevişme dediğimiz şey aslında iki vücudun birbirini sevmesi demektir. Sevmek... Yani ben böyle düşünüyorum. Ki zaten evleniceksiniz :) Şimdiden tebrik ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elif26 sana katılıyorum. Gayet mantıklı yazıyorsun. '' Belinay_merve '' arkadaşımızında davranışlarını anlamış değilim. Kimse üstüne alınmayıp tartışma çıkarmazken, kendisi sanki direk ona söylenmiş bir söz gibi savunmaya geçmiş. Halbuki bu yazıyı yazan arkadaşımız o duygu hali içinde olduğu için yanlış bile yazabilir. Biz o zaman bile anlayışlı olup bardağın dolu tarafından bakmalıyız. Biliyorum ki, bu sitede kimse birbirinin kötülüğünü istemez. Sanırım Belinay_merve ve diğer arkadaşımızın canları biraz sıkkın halde iken yazdılar. Baş_Belası, bence ön sevişme denen şey sadece vücud birleşmesi değildir. Bir öpücük, sarılmak, beraber uyumak ( Normal bir şekilde ) haşir neşir olmak.. Yatak durumuna geçmeden bile yaşıyabilirsiniz. Sevişme dediğimiz şey aslında iki vücudun birbirini sevmesi demektir. Sevmek... Yani ben böyle düşünüyorum. Ki zaten evleniceksiniz :) Şimdiden tebrik ederim.

evet çok doğru canım dediklerin.....

QUOTE=JJuLiEtt;3272180]düğününe bi ay kalmıs iyi hoşş
adam sana düğünden sonra nikah yapmak istiyoo
senin varsayımlarına göre bekaret belgesi istiyo
sen hala önsevişmeyii düşünüyon :uhm:
[/QUOTE]

arkadaşım ben bu konuyu açtığımda ortada bu nikah meselesi yoktu anlatabildimmi düşünüp yazsanız daha iyi olur derim :çok üzgünüm:

nasıl ısterse oyle davransın ya bıze ne .....ben bekerım pek bıse bıldıgım yok ...sevgılımle daha opusmedık bıle ama onu cok arzuluyorum ama lerı gdersek dıyede cok korkouyorum korkmamam gerektıgını soylyuyo ama ıcım rahat etmez..ama bende onu cok ıstıyorum dayanamıyırum artık bır an once evlensek.....

ya arkadaş söyle sene nikahlandıgını herkes kızdı sana bende üzüldüm pişmanda olma bazen insan tanımadıklarıyla sorunlarını daha rahat paylaşır bende yaşayarak ögrenilr diyorum mutluluklar diliyorum

aynı sorunu yaşıyorum ve 20 yıllık evliyim düşün hala söyleyemedim.Sen şannslısın önünde çok güzel yıllar var zamanla herşey kendiliğinden gerçekleşir.Bir atasözü geldi aklıma kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş.

baş_belası arkadaşım bende bekarım ve naçizane fikrimi söylemek istiyorum bildiğimden değil yanlış anlaşılmasın.
soramıyorum, konuşamıyorum utanıyorum demişsin ama bazen onun evinde kalıyorum ve birşeyler yaşıyoruz diyorsun,peki bunları yaşarken utanmıyorsunda konuşmaktan neden çekiniyorsun anlamadım :sm_confused:
belki diyeceksin ki bunları yaşamaktan neden utanayım neden çekineyim o benim eşim, eee o halde konuşmaktan onunla paylaşmaktan çekinmemelisin bu iki kişilik bir paylaşım ve en doğru kararı yine ikiniz alacaksınız

nasıl ısterse oyle davransın ya bıze ne .....ben bekerım pek bıse bıldıgım yok ...sevgılımle daha opusmedık bıle ama onu cok arzuluyorum ama lerı gdersek dıyede cok korkouyorum korkmamam gerektıgını soylyuyo ama ıcım rahat etmez..ama bende onu cok ıstıyorum dayanamıyırum artık bır an once evlensek.....

ilahi güldürdün valla:teytey::dance::nazar:

Ya sizi hiç anlamıyorum madem evleneceksin yakın zamanda biraz daha sabret herşeyi zamanında tadında yaşamak varken ne bu acele eğer öyle şeyler yaşamazsan şimdi, sonra bırakacakmı eşin olacak kişi seni hayret bişi yaa ne demek bişeyler yaşamayan yoktur sen ve senin gibiler tabi yaşıyordur hemde daha fazlasını ama genelleme yapma kendi adına konuş geniş insan seni yasakkelime

şurayı anlayamadım ne demek sen ve senin gibiler güzelim açarmısın biraz daha zaten kızda birlikte olmaktan bahsetmiyo ön sevişmeden bahsediyo

canım benim içinden geleni yaşa sevdiğin insan o senin kalbini ve mantığını dinle

Selam vermiş borçlu çıkmış kızcağız..

Bulmak istediğin cevaplara bak sen canım,diğerlerini kaale alma.

Herkes kendi sınırını bilir ve ona göre yaşar.

Böyle abuk yorumlarla canını sıkma.

Ben ve benim fikrimde olanlar anladı senin ne demek istediğini..

vayy ölemi diyosunnnn :)peki sence benim 3 yıllık ciddi bir beraberliğim var ve bugün yarın söz olucak..sence biz neden yaşamadıkkk yoksa sevgili değilmiyizz yoksa çok cahil çok yobaz kişilermiyiz bizzz... "bişiler yaşamayanda yoktur bu devirde sevigiler bile yaşıyorr
"bu tespiti nasıl yaptın sölermisin??

bu sorudan bir tane de ben de alabilirmiyim mervemm...Bizim de 5 sene bitti ve birşey yaşanmadı da bizde mi bir tuhaflık var ben de anlamadım gamyoncuiremsu

Benım bu sitede anlamadığım bişey var tamam anladık herşey evliyken yapılıcak kızlarda ..sanki sizler hiç birşey yaşamadınız mı ?? ben bunu anlamıyorum yaa herkes birbirini dövücek gibi yargılıyor.. utanmıyormusun..bunu nden yazıyorsun o zaman ..bilmem ne.. burası bir paylaşım sitesi ve bu bölüm CİNSELLİK bölümü tam butona tıklamadan altında kırmızı bir yazı var farkındaysanız RAHATSIZ OLUCAKSANIZ yazılanı okuyun gülün geçin ya yorum yapmayın.. insanlar buraya sanal alem diye yazılar yazabiliyorlar birşeyler paylaşabiliyorlar.. SİZİN doğrunuz SİZİN doğrunuzdur.

mjk imzamı atıyommm canımmm belli çerçeveler içinde bencede normallll....
insanın hiç tanımadığı kişilerle böle şeyleri paylaşması çokk daha kolay ve normalll
bunu ailesine soramaz değil mii???
içinde tutup kursunmu yaniiiifisfisfis
sonrasında orgazmııı höööööö oda ne oluyozzzzzşutarafagitti

iyki bir soru sorulms yahu bi taslamadiginiz kalmis. kadinlar bile birbirine bu kadar dusman olcaksa ohhooo

basligi acan arkadasim eger bu konuda dertli isen cok fazla onunla kucuk oyunlar oyna. mesela gozunu bagla seni tanimasina izin ver. ne bileyim bu kucuk bir ornek bisiler gelistirebilirsin kendince. olmadi ben bu iliskimizin bu asamasni uzuuuuun tutmak istiyorum de zaten canim cicim zamanlriniz bence anlayis gosterecektir.
zaten bence konusmayi da ogrenmen lazim nisanlinla yani evleniyorsun en buyuk sirdasin dert ortagin herseyin kocan olcak o senin zor da olsa boyle konulari ac onun fikirlerini sorgula ogren dugunune az kalmis bunlara cabalasan guzel olur kendi adina.

ya arkadasım sorusuna cevap istemiş. yasayabilirmiyim yasamamalımıyım diye sormamıs bu anlamsızlıklar niye baslık cinsellik ters geliyorsa cevap yazmayın demek istemiş formda cinselligin altında

canım benim allah tamamına erdirsin birbirinizin helali etsin . ama bence canımcım yasayarak yarın evlendiniz mı ögrenirsiniz. esinin neleri sevdigini. ona göre devamı gelir kim ne derse bilemez sizin hosunuza gidenleri

TATLIM ARKADAŞ ÖPÜŞMEYİ SORMUYOR FARKINDASIN DĞEĞİLMİ?? ARKADAŞ DİYORKİ EVİNDE KALIYORUM VE BİŞİLERYAZŞIYORUZ Ö ÖNSEVİŞMEYİ UZUN TUTMAK İSTİYORUMVE YAŞAMAYAN YOKTUR DİYOR SANRIIM MÜNECİM BU ARAKDAŞ..VE LÜTFEN TATLIM "sen yaşamamış olabilirsin eminim erkek arkadaşın senin için aynı şeyleri düşünmüyordur " DİYE YAZMA OLURMULÜTFEN BUNU SÖYLEME

helal sanaaa..!sonuna kadar desteklıyorum haklısın benımde adım merwe..işte merwelerin gücü:))))

X