Sabahtan beri agliyorum

Sabahtan beri ağlayarak kendinizi heba etmek yerine ilk olarak görüntülü görüşme esnasında "ondan mi tepsinin yarısını yedin" diye sert çıkarak ilk tepkinizi vererek, kapattıktan sonra da akşam yemeği senden ben kesinlikle girip hazırlamıycam diyerek ikinci tepkiyi verip, karşılık verdiğinde ise tepsiyi kalan böreklerle ona doğru fırlatarak üçüncü tepkiyi vererek 3 adımda kocanıza insan olmayı öğretseydiniz ağlamanıza gerek kalmazdı. Ha bir de artık kahvaltılar senden diye eklemeyi de unutmamak lazımdı

Esek hosaftan ne anlar miydi o? Neyse. Bence bi sure esin icin zahmet edip hazir yufkadan bile olsa bisey yapma alistirmissin yaptiginin kiymetini bilmiyor demekki. Cok aglaman fazla olmus senin icin ama esin sacma sapan tripler diyecegine saka yaptim kusura bakma demeliydi en azindan.
Fazla ilgiden simarmis erkek ornegi iste, bi kac lafiyla bu kadar agladigini gosterme, keyfine bak muhattap olma kendine gelir.
Evet ne kadar ilgi gosterdigimi gorseniz agziniz acik kalir cok guzel yorumlamissiniz her gün nar ayiklar veririm sut saati olur sutunu veririm bsbek gibi baktim

Kayinvalideniz telefondayken susmaniz hata. Eşiniz haddini bilsin. Ne o tepsiyi bitirirken hic oyle görünmüyordun deseydiniz. Bu ne terbiyesizlik annesinden mi yuz buldu nedir bi de uste çıkmış saka gibi. Ben olsam yemek fln hazirlamam bu lafin ustune günlerce kendisi yapsin görsün yoklukta ne iyi gidiyor

Itisip kakismak yerine ,dogru duzgun deseydiniz ya bir tepsi boregi yedin ,iyi kiyokluktan yemissin dite bozsaydin ya konusurken bune ilkokul cocugu gibi ,iyi olalim mi ?
Iletisim sorununuz var ,aglanacak bisi yok ortada
Itisip kakismadan oncede soyledim tabiki aramiz bozuk olduktan sonra genelde oyle soyler barisiriz. Esime cok ozenle kahvaltilar yemekler hazirlarim o yuzden cok ama cok uzuldum bu duruma inanin aklima geldikce aglayasim geliyor kendimi kucum dusurulmus hissettim

Tamam eşinin annesine bunları söylemesi hoş değil de ne abartmışsın bunda ağlanacak ne var
Böyle bi sebepten karşımda biri ağlasa ben de kapıyı kapatır geçerim içeri. Gözyaşlarınızı bu kadar basit şeylerde bile kullanırsanız gerçekten değecek bi konuda da anlamı önemi kalmaz.
Madem kıymetini bilmiyor önemseme özenme koy önüne kuru ekmeği yesin

Kayinvalideniz telefondayken susmaniz hata. Eşiniz haddini bilsin. Ne o tepsiyi bitirirken hic oyle görünmüyordun deseydiniz. Bu ne terbiyesizlik annesinden mi yuz buldu nedir bi de uste çıkmış saka gibi. Ben olsam yemek fln hazirlamam bu lafin ustune günlerce kendisi yapsin görsün yoklukta ne iyi gidiyor
Evet yemek hazirlamadim bu aksam zaten bir sure hazirlamayi dusunmuyorum. Diyemedim o sira bir sey malesef cok bozuldum sadece belli etmemeye calistim

Sizin böreğiniz kötü olduğu için değil,annesine senden güzel yapabilir mi hiç mesajı vermiş alttan.Kv de maşallah 30 kere sormuş nasıldı diye!Ego mu yapmış anlamadım.Eşiniz de kusura bakma çok kaba.Ben olsam telefonda konuşurken bozardım.Bir tepsiyi bitirdin ama diye.Sonrasını o düşünsün.Ağlamanız da abartı.Yıpratmayın kendinizi.Tam tersi siz umursamaz olun ki o sinir olsun.Bir daha da gitmeyin ayağına.Özür dilemesi gereken o.

Ağlamak yerine kendinizi düzgünce ifade etseydiniz daha mantıklı bir hareket olurdu. O öyle dediğinde annesine öyle diyor ama indirdi bir tepsi böreği gururundan da ödün vermiyor diye yapıştırın lafı. Çok mu zor onun yaptığı gibi alaya almak küçümsemek. Neden kendinizi bu duruma düşürüyorsunuz. Bir de önce ağlayıp küsüp sonra çocuk gibi barışmak istiyorsunuz. Biraz olgunlaşın bence

Sabahtan beri ağlayarak kendinizi heba etmek yerine ilk olarak görüntülü görüşme esnasında "ondan mi tepsinin yarısını yedin" diye sert çıkarak ilk tepkinizi vererek, kapattıktan sonra da akşam yemeği senden ben kesinlikle girip hazırlamıycam diyerek ikinci tepkiyi verip, karşılık verdiğinde ise tepsiyi kalan böreklerle ona doğru fırlatarak üçüncü tepkiyi vererek 3 adımda kocanıza insan olmayı öğretseydiniz ağlamanıza gerek kalmazdı. Ha bir de artık kahvaltılar senden diye eklemeyi de unutmamak lazımdı
Cook guzel yazmissiniz evet ezik gibi agladim bugun butun gun bir sure yemek kahvalti hazirlamayacagim

Eşiniz anladığım kadarıyla annesini nazlamak için seninki gibi değildiye getirmiş lafı
Annesi de nazlanmak için sorup sorup durmuş

Siz niye ağzının payını vermiyorsunuz?
Kötüyse niye yedin diye deseydiniz konu kapanor giderdi

Ayrıca arkadaşlar hiç mi bi yemeğiniz kötü olmuyor ya 😂😂
Niye yemek yapmak kadının gurur meselesiymiş muamelesi görüyor
Benim yemeklerim çok uçlarda olduğu için ben hiç takmazdım sanırım 😂😂😂

Merhaba kadinlar kulubu ailesi bugun sabahtan beri agladim. Baslayayim anlatmaya esime bu sabah kahvaltiya hazir yufkadan su boregi yapmistim cok begendi koca tepsiyi yedi neredeyse neyse kahvaltimiz bitti sonra ben kayinvalidemleri goruntulu aradim konustuk falan kayinvalidem ne yediniz kahvaltida dedi bende su boregi dedim esim atladi hemen aman çakma su boregi iste dedi bende bozuntuya vermedim evet annecim hazir yufkadan yapmistim dedim neyse kayinvalidem guzel oldu mu dedi ben cevap vermeye kalmadan esim normal iste dedi sonra kayinvalidem nasil normal dedi esimde yoklukta gidiyor iste dedi ama o kadar bozuldum o kadar bozuldum ki kamerada belli etmemeye calistim kayinvaliden yine nasil diye sorunca esim de iste yoklukta gidiyo ya aman neyse dedi konuyu kapatti sonra kamerayi kapatinca bende cok kirildim sana oyle denir mi falan dedim esime misafir odasina gittim hemen esimde arkamdan geldi neye alindin bunda alincak ne var abarttin iyice sacma sapan tripler diye soylenmeye basladi bende agladim sonra da s.cicam bu ne boyle falan dedi sonra esim oyle diyince bende sinirlendim ayagi kalktim tuttum kolundan duzgun konusucaksin benle dedim o da hareketlere bak dedi yuzunde cirkin bir ifadeyle bende cik odadan diye itledim odanin kapisini kapattim sonra aradan zaman gecti gittim yanina iyi olalim mi dedim esimin iyi olmaya niyeti olmadigini anladim ozur diliceksin bana oyle davranmaya hakkin yok tarzi seyler soyledi sonra ben yine aglamaya basladim beni anlamadigini dusundugum icin hemen agliyorum aglayarak yatak odasina gittim sonra ciktim yatak odasindan baktim oturma odasinin kapisini kapatmis aglama sesimi duymamak icin o kadar kotu oldum ki anlatamam sinirden ellerim ayaklarim uyustu kendimi zor sakinlrstirdim ne kadar merhametsiz vicdansiz geldi esim o an gozume simdi ayri odalardayiz vr konusmuyoruz kendimi cok kotu hissediyorum lutfen bir sey soyleyin😔
Kv ye bak farkında degil kotulukten degil ama yine bi olaya parmakbasan olmus .

Bu herifleri analari hep anacı aylarda doğurmuş herhalde..Karılarının birşeylerini beğenince ihanet etmis gibi oluyorlar annelerine..

Toplan toparlan yahu ne aglıyor üzülüyorsun. YANINA YANASINCA BU DA YOKLUKTAN DEGİLDİR İNSALLAH DİYE İTELE LAFI GİTSİN..TISSSS😁

Ağlamak yerine kendinizi düzgünce ifade etseydiniz daha mantıklı bir hareket olurdu. O öyle dediğinde annesine öyle diyor ama indirdi bir tepsi böreği gururundan da ödün vermiyor diye yapıştırın lafı. Çok mu zor onun yaptığı gibi alaya almak küçümsemek. Neden kendinizi bu duruma düşürüyorsunuz. Bir de önce ağlayıp küsüp sonra çocuk gibi barışmak istiyorsunuz. Biraz olgunlaşın bence
Cocuk gibi davrandim evet kabul ediyorum ama o an kendime hakim olamiyorum sadece aglayip kacasim geliyor cok kirilinca boyle oluyorum.

Hayatta üzülecek bir dünya şey varken buna mi takildiniz? Begenmedigin böreğin bı tepsisi kaldı geriye diyebilirdiniz. Sakalasmis.demek ki adam.kendince. boş şeyleri çok ciddiye almayın.

Merhaba kadinlar kulubu ailesi bugun sabahtan beri agladim. Baslayayim anlatmaya esime bu sabah kahvaltiya hazir yufkadan su boregi yapmistim cok begendi koca tepsiyi yedi neredeyse neyse kahvaltimiz bitti sonra ben kayinvalidemleri goruntulu aradim konustuk falan kayinvalidem ne yediniz kahvaltida dedi bende su boregi dedim esim atladi hemen aman çakma su boregi iste dedi bende bozuntuya vermedim evet annecim hazir yufkadan yapmistim dedim neyse kayinvalidem guzel oldu mu dedi ben cevap vermeye kalmadan esim normal iste dedi sonra kayinvalidem nasil normal dedi esimde yoklukta gidiyor iste dedi ama o kadar bozuldum o kadar bozuldum ki kamerada belli etmemeye calistim kayinvaliden yine nasil diye sorunca esim de iste yoklukta gidiyo ya aman neyse dedi konuyu kapatti sonra kamerayi kapatinca bende cok kirildim sana oyle denir mi falan dedim esime misafir odasina gittim hemen esimde arkamdan geldi neye alindin bunda alincak ne var abarttin iyice sacma sapan tripler diye soylenmeye basladi bende agladim sonra da s.cicam bu ne boyle falan dedi sonra esim oyle diyince bende sinirlendim ayagi kalktim tuttum kolundan duzgun konusucaksin benle dedim o da hareketlere bak dedi yuzunde cirkin bir ifadeyle bende cik odadan diye itledim odanin kapisini kapattim sonra aradan zaman gecti gittim yanina iyi olalim mi dedim esimin iyi olmaya niyeti olmadigini anladim ozur diliceksin bana oyle davranmaya hakkin yok tarzi seyler soyledi sonra ben yine aglamaya basladim beni anlamadigini dusundugum icin hemen agliyorum aglayarak yatak odasina gittim sonra ciktim yatak odasindan baktim oturma odasinin kapisini kapatmis aglama sesimi duymamak icin o kadar kotu oldum ki anlatamam sinirden ellerim ayaklarim uyustu kendimi zor sakinlrstirdim ne kadar merhametsiz vicdansiz geldi esim o an gozume simdi ayri odalardayiz vr konusmuyoruz kendimi cok kotu hissediyorum lutfen bir sey soyleyin😔
Gidin kuytu köşede ağlayın ama kocanızın yanında ağlamayın. Bi çok eş kadının ağlamasından bıkıyor. Ben bunu kendi abimde görmüştüm. Siz ağladığınız zaman ota sapa ağlayan sürekli zırlayan biri olarak görülüyorsunuz. Ve bu tür vicdandan yoksun erkekler ağlayan kadın gördükçe daha da duygusuzlaşıyorlar malesef. Benim abimle eşi arasında gördüğüm manzara bu olduğundan kırılırsam eşime ağladığımı hiç göstermedim. Bilinç altıma işlemiş. Ağlasam o nasıl davranır bilemiyorum. Ben konunun sadece bu kısmına yorum yapmak istiyorum.

Bu olayda garip olan kayınvalidenin ne yediniz? Ne yediniz diye sorup durması bence :)) bizim oralarda "mıttik yedik" derler 😂

Kayinvalideye ne ki ne yedinjz diye soruyor? Ben ilsam merak etme oglunu ac birakmadim derdim. Ne merakli kadin ya. Her sorduguna cevap verme. Evinizde ne yediginuze kadar sorar mi bu kadin?
Sizin icin de sunu soyleyim. Yaptiklarinizin arkasinda durun. Hissettiklerinizi sozlere dokun. Erkekler odaya kendinizi kapatmanizdan ya da aglamanizdan anlamaz. Ben olsam madem begenmedin ama masallah bir tepsiyi de goturdun, haftaya da sen yapiyorsun. Bakalim seninki nasilmis derdim. Arkasindan da tesekkur etmek, elletine saglik demek varken bu mudur yani diyecegin, siradanmiymis. Begenmiyorsan annen doyirsun karnini derdim.
Odaya kendini kapattiktan sonra da yanina gidio normale donelim dememeliydin. Bu davranisin sonucu her tartismada hatali taraf esin de olsa hep alttan akan taraf sen olabilirsin. Alttan almamaliydin. Bir de itme kakma gibi fiziksel seylerle tepki gosterme. Bu durum hakli iken seni haksiz yapar her zaman icin. Otur konus, hissettiklerini soyle ve kenara ve cekil tepkini koy.. Erkeklerin jetonu gec duser birak biraz dusunsun. Hatasini anlayip ozur dileyecektir.

Hep bu kadar hassas mısınız?
Bu duruma en zarif kelimem ‘hassaslık’ kusura bakmayın.
Her zaman boyle degilim adetim yeni bitti bu donemlerde com hassas oluyorum ama hassas olmadigim donemde de olsaydim belki bu kadar aglamazdim ama esimin beni rencide etmesi ailesine karsi cok kirilirdim yine

X