Seker sıfır , baklagil yok, karatay keto arası bir diyet benimkisi...

Sabah iki yumurta sucuklu
Domates salatalık
Peynir

Akşam
Bol yeşillik ile salata
Biraz pişmiş kiyma ile yumurta.zor yedim vallahi. Ama olsun. Üstüne çay içtim. Şimdide yeşil çay mı içeyim ,siyah çay mı bilemedim.

Sabah
2 yumurta ile sucuklu omlet
Domates salatalık
Akşam
Keten tohumu ekmeği ile pizza 🍕
Ceviz
Bugün de böyle geçti çok şükür. Birazda hareket edebilirsem benden iyisi yok...

Şimdi azcik dolaştım 5 bin adım olmuş , birazdan da eliptik ile 15 dk çalışacağım.bugun 108.4 kilo geldim. Çok şükür gidiyor kilolar eğer böyle devam edersem çok iyi olacak. Aslında sadece kilo değil şekerim düzelince moralim de düzeldi . Hiçbir şeyden zevk almiyordum. Çok yorgun ve halsizdim. Bunu ben trodim yükseldiğinde yaşardım ama bu kez şeker dengesizliğinndenmiş. İlaçlar iyi geliyor. İnşallah düzelecek herşey. Hem psikolojim hem değerlerim. ❤️Me

Bugün yediklerim
Sabah 2 haşlanmış yumurta
Biber kızartma az yağda
Domates sos
Salatalık
Lor peyniri
Keten tohumu ekmeği
Yoğurt

Akşam
Kalan biber ile ceviz
Yoğurt ve yumurta

Akşam üstü 1 saat yüzmeye gittik. Ama bu yüzmenin bir saati faal olarak yuzmedim kızımla ilgilendim.Eve gelince en uygun yemekleri yedim. Hızlı bir şekilde atistirdim.

Bir yarım saat kadar da bisiklet sürdüm. Bugün artidayim . Bağırsaklarim az çalışıyor. İnsan ne hassas bir varlık. Hayatımızdaki herşey kelebek etkisi yaratıyor. Rabbim kimseyi kimseye muhtaç etmesin, sağlık sıhhat versin.
Bugün anneme gittim akşam bisikletle. Gözlerim bir ayrı yaslanmis gördü annemin tek bir isteği var sağlıklı olabilmem. Oysa ne kolaydı hayat..... Yazacak çok şey var ama...

Günlüğüm bugün beslenmem sporun gayet iyiydi hani benim yarın ki kilom bakalım kaç . Aslında yemek saati geçe kaldı ama bakacağız sabah . Şimdilik byes😘

Hemen hemen bir hafta olmuş ugrayali. Son 3 gündür meyve kattım diyetime. Şeftali kiraz ve karpuz yiyorum. Bu ara şekerim mi düştü nedir. Belki de motivasyon azaldı. Haftaya .misafirliğe gideceğiz . 4 gün var. Azcik daha versem çok iyiydi. İnşallah veririm. Haydi hayırlısı . Bu sefer sıkmadan yapacağım . Yoksa tamamen bırakıyorum.uykum geldi şuan. Bugün erken yatsam bari.

Bugün günlerden Perşembe. Bu hafta şeftali ve karpuz yedim. Bugün yemedim. Patates kizarttim sabahları yoğurt ile yedi.. Yarın tartı var. Ne zor şey kilo vermek. Haftaya yolculuga gideceğiz. Orda nasıl okacak bilmiyorum. Yarın da tartı günü. Haydi bismillah... İyi geceler rihsrose🥰

Bugün sabah baya yedim ;
Sabah
2 yumurta
Domates
Salatalik
3 dilim ekmek
Peynir
Şekerli birkaç gıda ( yazmayayım)
Ara öğün mısır püskülü çayı
Akşam
Yeşil fasulye
Ton balığı salatası
Ceviz
Spor olarak 4 makina çamaşır yıka katla akşam oldu,Başka birsey yapamadım.
Bugün biraz fazla kaçırsam da şunu iyi biliyorum bazen psikoljimi rahatlatmam gerekiyor . Ekmeği taze olduğu ve istediğim için yedim . Haz almak önemli. Bu benim son ve başarılı olduğum diyetim olacak.aslinda herşey yalnızlık ve stresle devam etti. Bazen hayata tutunacak birşeyleri olmalı insanın. With my love rose

En son yazdığım günden 15 gün olmuş. Demek ki 15 gündür beslenmeme dikkat etmiyorum. Ama olsun. Son kilom 108.4 . İnşallah bir hafta sonra tatilim bitecek o zaman beslenmeme dikkat edeceğim. Evde cocuklarla sıcaklarla zaman geçiyor. Ablam geldi gitti. Gündüz dışarı çıkmıyoruz. Gece parka gidiyoruz. Haftaya görüşürüz.

Selam günlük;
Ketoya da selam
Son bir aydır karışık durumdayım. Evde karışık kafamda diyette . Düzen denilen şey neydi. ???

Arkadaşımın tayini çıktı moralim bozuldu ama önümüze bakacağız mecburen . İnsanoglu bir varmış bir yokmuş. Zaman hızla geçiyor.
Diyete gelince
Bugün 105.6 kilo geldim. Eskiye göre iyi en en eskiye göre 😲 Cook fazla. Eh işte bapalim. Hayat neler gösterir insana elbet sağlığımıza da kavuşuruz. Çok şükür.

Son zamanlarda aynı kilodayım. Bunu başarmak da zor bir iş. Beni stres mahvediyor. Bir de bağırsaklarimin düzenli çalışmaması beni yoruyor bunaltiyor. Karnım sis olunca sinirli oluyorum. Bir çay buldum onu da hergun kullanmayayim diyorum. Ama hayırlısı bakalım. Bugün 105.6 kg olmuşum. Allah kerim 98 leri de görmeyi nasip eder inşallah.

X