Seker sıfır , baklagil yok, karatay keto arası bir diyet benimkisi...

Guten morgen 💞
Sabah kahvaltim ,
3 yumurta
6 zeytin
Beyaz peynir
Domates salatalık
Ceviz 5 6 tane

Bugün karışık bir gün oldu evde değildim pek . 🍅 Salatalık yumurta tavuk dışında birşey yiyemedim. Hayırlısı bakalim

Şuan 116.8 kiloyum son 3 gündür karıştı biraz diyetim. İnşallah devam edeceğim.

Bugün 21 Haziran ve ben 115.8 kilo çıktım. Zaman hızla geciyor. İnsülin direnci çıktı ve ne varsa yiyecek kadar gözüm dönüyor. İlaç kullanıyorum bu sefer , daha öncesinde kullanmayıp yenmistim ama bu sefer pek ruhsal olarak güçlü değilim. Onun için ilaçtan yardım aldığımı söyleyebilirim.

İlacı içmeyi geçirdiğim zaman açlık bastırıyor, açlık gibi değil de doyumsuzluk sinirlilik gibi ama bunlar da geçecek inşallah. Bu sabah yumurta kıyma salatalık ve 2 zeytin ve 1 sosis yedim çay içiyorum. Kilom 115.6 bugün.

Bugün ki menüm;
Sabah iki yumurta
İki kaşık kıyma
Bir biber
2 zeytin
1 sosis

Akşam; tavuk sote (göğüsten)
Büyük kase karışık salata .

Bugün sabah 8 gibi uyandım. Biraz şişimin inmesini bekledim. Hemen çıkınca tartı çok gösteriyor moral bozuyor. İlaçlarımı içtikten sonra tartıldım.

Başlangıç 19 Haziran 116.4
Bugün 23 Haziran 114
Fark 2.4
Böyle devam edeceğim. Bayram var yakında belki tatlı yerim ama bir kaç gün geçici,Allah izin verirse bu yaz sağlığıma kavuşacağım.💖

Bugün ki menum
Sabah 2 yumurta
Domates salatalık
Kaymak
5 ceviz
1 tost keten tohumu ekmek ile

Akşam
Tavuk sote
Büyük kase 🥗 salata

Şu içildi
Spor olarak 20 dk bisiklet sürdüm

Dün biraz yorgun geçti anneme ve diğer bahçeye gittik bisiklet sürdük saat çok geçmişti.

Dünkü yediklerim
Sabah 3 küçük yumurta
Domates salatalık

Aksam
Keten tohumu ve susamli ekmek 2 yuvarlak
Üzerine sosis sucuk biber ve kaşar ile birlikte pizza olarak yedi. Lezzeti güzeldi ketçap mayonez koymadım. birazdan tartilacagim.

İyi geceler
Yazmak bu saate kaldı
Bayram temizliği camasir derken zaman geçmiş. Küçük bir kız bebek kedi bulduk çok sevimli ama gözleri dolu dolu. İnşallah büyüteceğiz yaşarsa.
Sabah 2 yumurta 2 kaşık kıyma ile
Domates salatalık

Akşam bir keten tohumu ekmeği ile pizza dünden kalan
3 kaşık ciğer domates salatalık
Bol su içtim spor bugün ev işi yapmaktı

Bugün sabaha erkenden uyandım büyük bir gürültüyle bir gün sessizlikte kendi kendime uyanmak nasıl birseydi.

Bugün yediklerim
Sabah 3 küçük yumurta
Domates salatalık
Bol çay
Çay ile uykumu açtım resmen

Akşam
İşkembe haşlanmış , az tavuk eti(çocuklardan kalan)
Salata
İki avuç fındık ( fındığı yemeseydim ağzımın tadı kalmamıştı)

İki gündür geç yiyordum bugün düne göre 1 saat erken yedim sabah inşallah yüzüm güler.

hi me

Aslinda insan hep kendi ile yaşarmış hayatı nereye kime gitse once kendi önemliymiş .🙄

Bugün kendim uyandım ve enerjik mutluydum. Ama yediklerimin tadı yoktu.
Bugün yediklerim
Sabah
3 yumurta biraz peynir domates salatalık

Akşam
Ton balıklı salata
3 avuç fındık

Yarın kurban bayrami bugün sağlıklı beslenmemin 9. Günü. İnşallah bayramı sağlıcakla atlatirim . İlaçları bırakmak için kilo vermem lazım.

Merhaba kendim 🙂
Bugün kurban bayramı, 3 bayram özlem ablaya gideceğim. Bakalım neler olacak.
Sabah 6.30 da uyandım. Şimdi oğlum uyuyor onu bekliyorum. Büyükler kurbana gitti.

Bugün bayramin ilkngunuydu ve yorucu geçti. Koç almıştık. Allah kabul eder inşallah.
Saaat 5.30 dan beri ayaktayım. Uyuyacağım inşallah şimdi saat 24 e geliyor.
Bugün sadece kavurma yedim o da açlıktan baygınlık gecirecekken önüme geldiği için. Kurban kesilirken baktım beni kan tutuyordu hala tutuyormuş onu anladım normalde baya yerdim ama az yedim. Rabbim büyük . Böyle işte bye.

Bugün günlerden Çarşamba, kurban bayramı hasta ziyareti gayet başarılıydı. Gorumcemde sağlıklı beslendim ama sonrasi nazar mı değdi nedir eve gelince cozuttum. Ama bayramdan sonra evde bir döner ile bozdum. Anlamsız lezzetsiz bir yemekti. Sonrasında akşam hasta ziyaretine gittim orda tatlı ikramı , sonraki gün yastık yıkama zamanı hoopp kendimi yufka yerken buldum. Ama pişman mıyım hayır bunlar benim için gerekliydi. O an psikoljik olarak ortamdan geri kalmadım. Çok şükür bugün devam edeceğim. İlacımı iki gün icemedim. Belki de onu. Sayesinde nefsim azaldı. Devam edeyim birazcık. 90 olana kadar. İnşallah iyi gelir.

Sabah 1 yumurta bolca ceviz
Peynir 3 zeytin domates salatalık yedim. Akşama Allah kerim.

Selam ekmek tatlı yedikten sonra 113.1 kiloydum . Bir insan nasıl hızla kilo alır onu görmüş olduk . Tam 2 kilo almışım. Tabi vermem o kadar kolay olmadı. Şuan 112.0 kiloyum. Bakalım yarın ne olacak.

Selam bugün iki öğün yedim
Sabah 2 yumurta domates salatalık 3 zeytin biraz peynir
Akşam patlıcan dolma etli , yoğurt iki kaşık , ceviz badem .

Sanki dengesiz bir gün oldu gibi. Saat 3 4 gibi yedim son akşamı bakalım kilomda yarın değişim olacak mı?

Bugunki menü
Sabah domates biber yumurta ile omlet
Zeytin peynir

Akşam patlıcan dolma etli
Ton balıklı salata
Kaşar peyniri
Neredeyse 4 lt su içtim
İlaç çok susatiyor. İnşallah yarın istediğim kiloda olurum .

X