Şiddete dur dedim yapmassın dediniz eşyalarımı topladım ! evdeydi...

Yaaaaa hadi hakkınızda hayırlısı olsun inşallah hersey gönlünüze göre olur ileriki yaşantınizda... İlk kez okuyorum ben öncesini bilmiyorum fakat, çocuğunuzla umarım güzel bir hayat sizi bekliyordur

Umarim bu kararliligin hep boyle surer. Uyusturucu kullanan bir adama cocuk icin diye donmezsin umarim.
Tek basina yasamanin hazzini, ozgurlugun tadini yasadikca oh be iyi ki kurtulmusum diyeceksin.
Lutfen bundan sonra telefonlarini esine, ailesine ve onlarla ortak tum herkese engelle, ki kafani celmesinler.

Cok guzel bir haber, tebrik ederim. Eski konunuzu da okumustum ve cok sevindim.

Yalniz bu sekilde izinsiz goruntu almak basiniza is acmasin, dikkatli olun. Tam kurtuldum derken canınızı sıkmasın, avukatinizdan bir teyit edin mutlaka.

Yeni hayatiniz coook guzel olsun

Teşekkür ederım düşünceniz için :) ses kaydı almak ve bunu mahkemeye sunmak yasak evet ama video cekmek ve sunmanın bi engeli yok :)

Sizinle gurur duydum, güçlü saglıklı bi kadınsınız.. size cok saygı duydum, Allah yolunuzu bahtınızı acık etsin size de upuzun ömürler versin yavrunuzla güzel bi yaşam diliyorum... herşey gönlünüzce olur umarım

beyefendi de baksın baksın kaybettiklerine yansın, haydi geçmiş olsun bi bardak su...

adınıza çok mutlu oldum allah yolunuzu açık etsin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…