Tüp Bebek Merkezleri Şişli Memorial Tüp Bebek Merkezi'nde tedavi görenler

Ben 3 ay kadardır çok dikkat ediyordum. Quenzim q, d vit, omega3, bal arı sütü polen kullandım. Şeker hamur işi paketli gıda hayatımdan çıkardım. Bi ara glutensiz bile beslendim. Sadece geçen hafta bilmiyorum duygusal başlığa düştüm ve takviyelere devam ettim ama bi 5 6 gün kadar tatlı hamur işi yedim dün tekrar başladım sağlıklı beslenmeye. Şimdi tedavim başlıyor umarım o bi hafta sürecimi olumsuz etkilemez

Olsun blast aşaması oldugu için umutsuzluk etmeyin inşallah rabbim ol der ve olur.
Güzel beslenin bide stres bence en önemlisi ben 2. De daha rahattım ona da bağlıyorum yani olumlu olmasını. Her kötü
Şeyin başı stres diyorlar doğru gerçekten rahat olmaya çalışın zor süreç ama işte.

Yok ya ondan vişey olmaz. Bende tamamen kesmedim mesela evime almadım tatlı yapmadım ama misafirliğe gidince yedim yani o halde faydasını gördüm onu kafaya takmayın inşallaj güzel olur sonucunuz.

Merhabalar. Yumurta toplama aşamasına geldim ve bişey daha danışmak istiyorum. Memnun kalmadığınızı biliyorum ama benimkine günseli hanım girecek. Şuan gözüken 11 16.5 ve 19 mm 3 yumurta var. Bu akşam ovitral vurucam ve perşembe sabah toplanacak. Günseli hanım küçükleri pas geçti demiştiniz kaç mm lik olanları toplamaya gerek duymadı? Benim ilk ikisini kesin alır diye düşünüyorum da en küçük olan o gün 13 14 mm olacak gibi duruyor onu alır mı merak ediyorum? Birde bi tanesi çatladı yetişemedik demiştiniz bu neden kaynaklandı bi hata mı oldu zaten az olduğu için böyle kaybederim diye tedirgin oluyorum

Merhaba bende bugün genetik sonuçlarımı aldım aynı sonuç sizinkiyle nasıl bir yol izlediniz
Merhaba daha sonra tekrardan opu oldum, 2 embriyom sağlıklı geldi şu an bir tanesi karnımda yakında doğum yapacağım, Rabbim size de nasıp etsin inşallah illa ki sağlıklı embriyo olacaktır

Merhaba.şuan güncel fiyatları bilen var mı acaba?
Ben cuma günü aradım sordum Remzi Abali 76.500 + ilaçlar 30 bin +Yumurta dondurma ücreti üç yıllık yapılıyormuş 13 bin dediler. Aret kamar da 70 bin + ilaçlar 25-30 bin . Serdar Koç Ayın 15inden sonra fiyatlar belli olacak 100 bini bulur dediler şuan eski fiyat kabul etmiyorlar. Şişli Memorial 48 bin + ilaçlar 15 ,20 dediler.

Geç oldu biraz ama yine de yazayım. İlk opu da 3 yumurtam var bilerek çatlatma iğnesi yaptım, 5 toplandı, hesaba katılmayan af ler büyümüş belliki ama yine de kaç mm olmuştur ki? Melih bey pas geçmemiş. Ben o dönemde herbir yumurta kaç mm idi bilmiyorum. Ama sonraki iki tedavide mevcut yumurtalardan bile daha azı toplandı, 3. Toplamada 12 yumurta+1af denmişti ama 8 olgun toplandı sadece, ben en az 13 yumurta olmalıydı diye düşünüyorum. Kaç mm oldukları son gün bilmiyorum ama opu dan 4 gün önce en küçüğü 10 mm idi. Bu şekilde not almışım, hergün boyutları not almamışım.

Anladım. Ben de 16 mm 14 mm 11 mm ve 9 mm 4 yumurta vardı sanırım. Ve 9 mm hariç diğer 3 ü toplandı. Biri transfer edildi ikisi donduruldu ama sonuç negatif geldi nasip olmadı şimdi dondurulmuşu deniycez

Merhaba, şu anda Lale hoca ile transfer sürecindeyim doğal siklus yapıyoruz ama uzun bir süreçmiş. Lale hoca ile transfer sürecine giren var mı acaba ? Biraz fazla sakin ve sessiz bir doktor çok fazla konuşmuyor :/ ve ilk transferim o yüzden biraz stresli ve heyecanlı hissediyorum. Süreciniz nasıl ilerledi acaba ?

Canim benimde amh 0.97 di 1 yumurta toplana bildi fakat gelisim gosteremedi asiri moralim bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…