Son Çare Aletli Pilates

cranial

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
5.949
4.882
Arkadaşlarım çok dertliyim etim bıngıl bıngıl aletli pilatesin sıkılaştırmak için baya iyi olduğunu söylüyolar gidenler var mı İstanbulda bi yer tavsiye edebilir misiniz?

Arkadaşlarım çok dertliyim etim bıngıl bıngıl aletli pilatesin sıkılaştırmak için baya iyi olduğunu söylüyolar gidenler var mı İstanbulda bi yer tavsiye edebilir misiniz?
Ah banada lazim .. seneye yaza kdr omrum varsa sporla sklasmak istiyorumda.. nasil : ( o kadar zor geliyoki sporlar

çok pahalı zıkkım :63:
önümüzde ki sezon bende istiyorum okullar açılınca inşallah.
ist demişsiniz de ist umman neresi?
gerçi her köşe başında var artık.

çok pahalı zıkkım :63:
Kadıköyde istiyorum canım çok pahalı evet ama son çare artık bıktım kalın bacaklardan sımsıkı olmak istiyorum :KK43:

Oldukça zayıfım ama benim kaslarım da çok zayıf ve yumuşak, sıkılaşmak istiyorum bende.
Aletli pilates şart mı ki?

Maddi gücünüz varsa super slowzone deneyin. Haftada iki kez 20 dk sürüyor. Giden arkadaşlarım çok memnun. Tavsiye ederim.

Kadıköyde istiyorum canım çok pahalı evet ama son çare artık bıktım kalın bacaklardan sımsıkı olmak istiyorum :KK43:

netten bak kadıköyde çok vardır. bir ders deneme veriyor çoğu yer zaten. hangisini beğenirsen ona devam edersin.

Beşiktaşta bir yer var bildiğim, reklam olmasın, istersen özelden adını yazabilirim. Ama fiyatları nasıldır onu bilmiyorum. Yani piyasaya göre pahalı mıdır ucuz mudur. :)

Bir kere gittikten sonra sürekli devam etmelisin üç ay geçmeden eski haline yaklasirsin çünkü bırakınca. Ya da aletli ile başlayıp sonra da mat pilatesle devam etmelisin.

Ben başladım.Kilo fazlam yok ama sıkılaşmak için gidiyorum.Gercekten cok memnunum koşa koşa gidiyorum resmen terapi oluyor

1 aydın reformer yapıyorum fiyatları karşılaştırmak istiyorum gidenler kaç seansa ne kadar ödüyor

O nasıl bir şey acaba?
Ah banada lazim .. seneye yaza kdr omrum varsa sporla sklasmak istiyorumda.. nasil : ( o kadar zor geliyoki sporlar
çok
Oldukça zayıfım ama benim kaslarım da çok zayıf ve yumuşak, sıkılaşmak istiyorum bende.
Aletli pilates şart mı ki?
Takipteyimm bende düşünüyorum
pahalı zıkkım :63:

kızlar ben ve görümcemin yorumlarından yazıyorum..
bende skolyoz var doktorumun önerisi üzerine aletli pilates araştırmaya başladım istanbulda..

Son düzenleyen: Moderatör:
Seansı 75 ödüyorum ama 50 ödeyen de duydum. Ataşehirdeyim buralarda fiyatlr biraz daha yüksek sanırım. Siz ne kadar ödüyosunuz?
Ben de 1-2 aydır gidiyorum ama düzene giremedim.
8 ders 450 ile başladım
12 derse 650 ödedim ders ortalama 50 tl diyebilirim.
Incelmeleriniz nasıl

8 ders 450 ile başladım
12 derse 650 ödedim ders ortalama 50 tl diyebilirim.
Incelmeleriniz nasıl

Kilo veremiyorum kardiyo da yapmama rağmen çünkü yiyorum. İncelmiş olabilirim bilmiyorum ama. Yanında ara ara düzensiz olarak yoga mat pilates de yapıyorum. Ne bileyim haftada 3 kere reformera gittiğim oluyor ama hiç gitmediğim de olduğu o zaman mutlaka yoga koydm yerine. Ama vücudum direniyor gibi. Hiçbir değişiklik yok :)
Benim omurgamda rahatsızlık var. Çok iyi geldi ona bu spor düzenim. Uzun vadede faydasını görücem sanırım. Sırt boyun kalça tutulmaları yaşıyorum sürekli eskiden turuşunca yatardım şimdi üstüne gidiyorum. Çok rahatladım.

X