Sorun bendemi eşimde mi?

Bunu diyen de dünyada erkek kalmamışçasına en yakın akrabalarından biriyle evli. allah akıl fikir versin

Okudunuz mu bilmem ama cehaletiniz taa buradan görünüyor. pes

Ay ne okudum ben kuzenimle evlendim dedi.

Sorunları çözülsün diye büyü tarifi almak için konu açılmış gibi….

Sen benden beter çıktın annesinden neden kıskanıyorsun eşinin kahrını sen mi çektin altını sen mi aldın büyürken o çileyi sen mi çektin yapmayın Allah aşkına anne kıskanılmaz çok ayıp.

Karadeniz, iç anadolu, doğu ve güneydoğuda akraba evlilikleri hala tüm hızıyla devam ediyor. Bu kadar şaşırmayın artık ya. Herkes trakyalı egeli değil ki
Maalesef. Ben de güneydoğu da yaşıyorum, çoğu akrabam akraba evliliği yaptı. Birinin 2 çocuğu sorunlu, kuzenim de kuzeni ile evlenmiş kızı en yakın arkadaşlarımdan, o ve ablasının bacaklarında sorun var, akraba evliliğinden ötürü. Köyümde akraba evliliğinden dolayı yüzleri yanık gibi doğan 3 4 kardeş vardı (hastalığın adını bilmiyorum) akraba evliliğine karşıyım o yüzden. Ama maalesef çok fazla var buralarda, keşke olmasa.

Ooo kafalar 1 milyon, sapla saman karismis falan

Çok gençsin bide yeni evlisin o yüzden kıskanman normal ama bunu eşine de annesine de gösterme yoksa eşin senden soğur annesini kötüleme kocana sonra kaybeden sen olacaksın, durduk yere neden sorun çıkarıyorsun ki, bende yeni evliyken kocamı çok kıskanırdım herkesten annesinden de kardeşlerinden de ama göstermedim içimden kıskandım ama şimdi kocam annesini öperse sarılırsa çok sevinirim anne sevilmezmi ya sen de anne olacaksın bi düşünsene oğlun evlenince senden uzaklaştı hep karısını seviyor onunla ilgileniyor sen umrunda değilsin artık, zoruna gitmes mi ? Bide ambulans sesini duymadığını ben hiç inanamadım. Eşinle huzurlu mutlu olmak istiyorsan annesine ailesine saygılı olacaksın kocan senin ailene saygı sevgi gösteriyorsa sen de cevap olarak aynısını göstereceksin yoksa evliliğin uzun sürmez

Hayat amacınız bu mu yani küçük yaşta kuzenle evlenip aslında halan olan kv ile oturmak ve onun ev işlerini yapmak mı… İnsanlar şehir şehir ülke ülke gezip farklı yemekler içecekler deneyip orada biriyle tanışıp kör kütük aşık oluyor. İnsanlar eğitim kariyer peşine düşüyor.

Ne diyeyim çok garip geliyor böyle vizyonu olmayan hayatlar

Pardon!!
o nasıl bir kıskanmaktır öyle
yok sadece beni sevsin yok şöyle böyle

o annesi annesi.. unutmayın

Tanrım, oğlumu böyle gelin adaylarından uzak tut, amin

O kadar pohunu temizleyeceğim, evlenip beni unutacak aşkım bebeğim demeyecek he.
bence yalnıs dusunuyorsunuz anne babanın yerı ayrıdır esın yerı ayrıdır.
ne es ıcıın ana baba atılır nede anne baba ıcın es ezdırılır

bence yalnıs dusunuyorsunuz anne babanın yerı ayrıdır esın yerı ayrıdır.
ne es ıcıın ana baba atılır nede anne baba ıcın es ezdırılır
Şu cümlelerden bu anlamı mı çıkardınız?

Ben biri ezilmeli mi demişim?

Ya gerçekten yorum yaparken biraz aklınız varsa kullanın.

Şu cümlelerden bu anlamı mı çıkardınız?

Ben biri ezilmeli mi demişim?

Ya gerçekten yorum yaparken biraz aklınız varsa kullanın.
cok ogulcu bı annenın evladından ayrıldım.
gelınıne oglumu elımden aldın aramıza gırdın dıye dıye benı esımden uzaklastırdı
bu sekılde anlamam gayet noırmal bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…