Streç Film Sararak Zayıflama Deneyimlerimiz

bende yapıcam müsait bi zamanda göbeğim var benimde çok rrahatsız ediyor bide sivri gören hamile sanıyor bi an evel kurtulmam lazım eyvahedigeldismile:nazar:

Ben hergün spor yaparken yapıyorum.Ama streçle falan uğraşamam, kalınca bir çöp poşetinden kendime resmen kısa pijama biçtim ve diktim diz kapağımdan göğüs altına kadar.üst kısmını zaten eşofmanım sıkıştırıyor alt paça kısmına da ince çoraplarımın lastiklerini kestim onları takıyorum.Ben işe yaradığını düşünüyorum.Ama sadece spor yaparken 45 dk takıyorum.Tüm gün pek sağlıklı değil, özellikle genital bölgede mantarı tetikleyebilir ve allerjiye neden olabilir.

ay sabah sabha işyeride beni öle güldürdünüz ki .kaydirigubbakcemile3 saolun walla

merhaba arkadaslar,bende bugün basladim walk at home varya onuda actim 15 dakika strec poseti belime sarmisdim 15 dakka sonra nasil terlemisim,hergün bir sabah bir aksam 15 dakika sarip yapsam acaba faydasi olurmu?birde diana diye krem var belki bilenler vardir spor yapanlar onlari sürermis onuda sürüp yapsam iyi olur herhalde

Son düzenleme:
önemli olan vücuttaki suyu değil yağı atmaktır. terlemeyle bunun mümkün olacağını pek sanmıyorum.

Bende lahana yagı ıle beraber kullanıyorum kızlar streç filmle ugrasana kadar büyük boy bı cöp poşetinin alt kısmını gögsünüzün üzerinden kaymayacak sekılde yırtıp altını camasırınızn ıcıne gelecek şekilde sabitlemiyorsunuz. hem aynı ıslem hem zahmetsiz.strec fılmle koca vücudun neresı sarıla neresı kala bacaklar ıcın olabılr kollar ıcınde ama göbek kısmı ıcın çöp poşeti biçilmiş kaftan..Bilgilerinizeeeeeeee.......

arkadasim bilgin icin cok tskler ama lahana yagini nerden aliyorsunuzrs .birde rica etsem su cöp posetini bana bir daha tarif edermisiniz.saygilarimla

çöp poşetini ayaklarını geçirecek şekilde yırt yukarı eşofman gibi çek üstüne tayt yada korse giyki sıkı tutsun , üst kısmın içinde ayrı bir çöp poşetini kafa yırt giy kollarınıda yırt giy üstüne bir bliz geçir bir saat yürü sonuca inanamayacaksın bizzat ben denedim çok incaldim gören inanamiyor sonuca bir çıkarıyorsun poşeti her yer su banyo su içinde kalıyor çoook güzel ya

bende denemeyi çk istiyorum ama ben yürüyüşe falan çıkamıyorum hareket edemiyorum çok hareketsizim mecburen ama.elişi yapıp satıyorum siparişleri yetiştirmek için bi oturuyorum gece yatana dek onları yapıyorum.maddi durum nedeniylede yapmak zorundayım bi süre daha ama mutlaka yapıcam ilk fırsatta

kızlar merhaba ben denedim 1 haftada yememde dikkat ettim ama 4 kilo verdim :) eski pantolonlarıma oluyorum yaşasıınnnn ama karnım soyuldu onu anlamadım neden dir acaba ??

kızlar merhaba ben denedim 1 haftada yememde dikkat ettim ama 4 kilo verdim :) eski pantolonlarıma oluyorum yaşasıınnnn ama karnım soyuldu onu anlamadım neden dir acaba ??

ne yaptinda verdin stej poseti nasil kullandin yani günde kac kere kac saat

ne yaptinda verdin stej poseti nasil kullandin yani günde kac kere kac saat
canım çalışıyorum benn akşamları işten gelince sardım ertesi, sabah çıkardım cumartesi pazar edeyim o günlerde bütün gün sardım ama biberiye yağı kullandım sarmadan önce masaj yaptım. ve sarıncada ip atladım cnaım mekik çektim. :) şimdide elma dşetine başladım bakalımmm

canım çalışıyorum benn akşamları işten gelince sardım ertesi, sabah çıkardım cumartesi pazar edeyim o günlerde bütün gün sardım ama biberiye yağı kullandım sarmadan önce masaj yaptım. ve sarıncada ip atladım cnaım mekik çektim. :) şimdide elma dşetine başladım bakalımmm

yediklerinede dikkat ettinmi buarada,cok güzel vermisin bende 10 günde 4 cm inceldim ama belimden göbek ehemen hemen ayni 2 cm sadece gitti ordan,kendimi hala sisko hissediyorum tabi ,bende spor yapartken kullaniyordum birde gece yatarken sikilastirici krem sürüp sariyorum sabah cikariyorum,1 hafadir kilom ayniydi ama ,birazda suyu cogaltayim bari belki daha etkili olur,birde elma dseti ne?ona baslicam demisin

arkadaşlar bence yanlış bi yöntem çünkü streç filmle sarıyorsunuz ve sarılı bölge terliyor buda bakteri
oluşturuyor zayıflayalım derken mikrop kaparsınız.bende ne yesem yarıyor kendime olan güvenim gitti .
kilo cinsel hayatıda çok etkiliyor pozisyon değişemiyosun totomuz göbişimiz yerinden kalkmıyoki hayatın her alanını etkileyen çok üzücü bi durum KİLO denen kabus çok şey duyup deniyoruz ama nafile ben allaha dua ettim sabah kalkınca göbişim dümdüz olsun diye ama olmuyo yememek lazım bi formül buldum süper açıkınca diyorumki şimdi yersem iğrenç olucam yemek düşmandır dost gibi görünür yeme sakın falan diye tiksindiriyorum kendimi işe yarıcak inş allah yardımcımız olsun alah kiloyla terbiye ediyor bence?cvp bklyrm

arkadaşlar bence yanlış bi yöntem çünkü streç filmle sarıyorsunuz ve sarılı bölge terliyor buda bakteri
oluşturuyor zayıflayalım derken mikrop kaparsınız.bende ne yesem yarıyor kendime olan güvenim gitti .
kilo cinsel hayatıda çok etkiliyor pozisyon değişemiyosun totomuz göbişimiz yerinden kalkmıyoki hayatın her alanını etkileyen çok üzücü bi durum KİLO denen kabus çok şey duyup deniyoruz ama nafile ben allaha dua ettim sabah kalkınca göbişim dümdüz olsun diye ama olmuyo yememek lazım bi formül buldum süper açıkınca diyorumki şimdi yersem iğrenç olucam yemek düşmandır dost gibi görünür yeme sakın falan diye tiksindiriyorum kendimi işe yarıcak inş allah yardımcımız olsun alah kiloyla terbiye ediyor bence?cvp bklyrm

bence yanlış bi yöntem değil çünkü bu işlem termo eşofmanlarla aynı etkiyi gösteriyor .termo eşofmanlarda bu şekilde terlemeyi sağlıyor onlarda laylonlu aynı şey yani.yanlışsa eğer neden onlar üretilip satılıyor.bence terledikten sonra minik bi duşla bişicik olmaz.bende 21 yaşındayım 80 kiloyum kendimi iğrenç buluyorum wallla her yer yerden çıkıyor.ama bişi yapmadanda geçmez nasıl bu kiloları yiyerek aldık bişi yapmadanda veremeyiz.yemekten iğrenmek yanlış bence drlar ne diyor yiyeceksiniz yemezseniz daha kötü olur ama düzenli yiyeceksiniz ya günde 6 öğün az az yada kalorisine dikkat ederek.tabi yanında ya bi spor yada hareket te lazım.ev temizliği yaparken bu poşetlerden geçirsek temizlik bitesiye hem hareket hem terleme olur temizlik sonundada bi duş alınırsa iki işi bi arada çıkarmış oluruz.bence gerçekten zayıflamak adına denemesi gerekiyor bunu.deneyenler faydasını görmüş çünkü

kız o kadaer sararsan soyulur tabi... en fazla 3 saat saracaksın sen baya abartmışsın.. dikkat et bi de hastalıkla uğraşma sonra...

bence yanlış bi yöntem değil çünkü bu işlem termo eşofmanlarla aynı etkiyi gösteriyor .termo eşofmanlarda bu şekilde terlemeyi sağlıyor onlarda laylonlu aynı şey yani.yanlışsa eğer neden onlar üretilip satılıyor.bence terledikten sonra minik bi duşla bişicik olmaz.bende 21 yaşındayım 80 kiloyum kendimi iğrenç buluyorum wallla her yer yerden çıkıyor.ama bişi yapmadanda geçmez nasıl bu kiloları yiyerek aldık bişi yapmadanda veremeyiz.yemekten iğrenmek yanlış bence drlar ne diyor yiyeceksiniz yemezseniz daha kötü olur ama düzenli yiyeceksiniz ya günde 6 öğün az az yada kalorisine dikkat ederek.tabi yanında ya bi spor yada hareket te lazım.ev temizliği yaparken bu poşetlerden geçirsek temizlik bitesiye hem hareket hem terleme olur temizlik sonundada bi duş alınırsa iki işi bi arada çıkarmış oluruz.bence gerçekten zayıflamak adına denemesi gerekiyor bunu.deneyenler faydasını görmüş çünkü
haklısın canım katılıyorum bende 21 yaŞımdayım 72 ıydım.ama zayıfladım. Elma dıyetıne baŞladım . Sabah gÜzel bır kahvaltı ama Öle abartarak deĞıl yaĞsız peynır yumurta zeytın 3 tane domates salata sonra 1 gÜn 1 kılo elma her 2 saatte bır aÇıktıkÇa ama Çook acıkırsan 1 dılım kepek ekmekle yavaŞÇa yıyevılırsın ama 1 kere. Ben grısıını aldım 2 tane gÜnde ondan yıyıroum elmayla. 2 gÜn 1,5 kılo elma 3 gÜn 2 kılo 4 gÜn 1,5 kılo 5 gÜn 1 kılo elma Şeklınde ...

Sanırım denıldıĞı gıbı Çok sarmıŞım ondan soyuldu :)))))))

ben daha önce kahve sürüyordum öyle sarıyordum cildimi güzelleştiriyordu.sadece haftada bir kez yapıyordum bacaklarım için.ama 2 gündür evde walk at home yapıyorum streçle denedim işe yararsa sauna eşofman alacam diye.şimdilik iyi gidiyor gerçekten inanılmaz terletiyor.sadece spor esnasında olursa cilde zarar vereceğinide sanmıyorum.bu arada çatlayanyumuss biraz fazla özele girmemişmisin canım:kedi:

ben daha önce kahve sürüyordum öyle sarıyordum cildimi güzelleştiriyordu.sadece haftada bir kez yapıyordum bacaklarım için.ama 2 gündür evde walk at home yapıyorum streçle denedim işe yararsa sauna eşofman alacam diye.şimdilik iyi gidiyor gerçekten inanılmaz terletiyor.sadece spor esnasında olursa cilde zarar vereceğinide sanmıyorum.bu arada çatlayanyumuss biraz fazla özele girmemişmisin canım:kedi:
walk at home ne demek canım=?

walk at home :leslie adındaki bir kadının evde yağ yakımına yönelik egzersiz proğramı.yürüyüşe gitme fırsatı olmayanlar için 1 saatte 5 mil tempolu yürümüş gibi yağ yakmasını sağlıyor.tabi bunların 2-3-4 mil olanlarıda var.koşuya yada yürüyüşe gidemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim.müthiş ter atıyorsun üstelik çok eğlenceli.bir artısıda günün her saatinde yapabilirsin örneğin aksam yemeğini fazla kaçırınca gece dısarı çıkamazsın belki ama evde aynı kaloriyi çok daha eğlenceli bir biçimde yakabilirsin.

X