Pudra, Fondöten, Kapatıcılar yüzüme fondoten sürülmüyo ?

yumu

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2011
1.250
6
kızlar ben fondoten kullandığımda, sıvı veye pudra yüzümde pütür pütür bişeyler oluyo düzgünmü süremiyorum bilmiyorum ama :KK43: yüzüm soyuluyo resmen

hmm muhtemelen cildin kuruyordur canım eskiden benimde öyle oluyordu nemlendirici kullanıyorum makyajdan 1-2 saat önce nemlendirici sürersen iyi olur ama acil durum olursada makyajdan önce sür nemlendirici iyi gelir

sanırım bi süre sonra fondoten akıyomu bişe oluyo yani fondoten garip duruyo suratta yoksa bendemi öyle acaba:KK1: doğal görünsün istiyorum

eğer sivilce problemin yoksa öncelikle pieling yaparak ciltteki ölü deriyi uzaklaştırıp pürüzsüz bi cilt elde etmelisin .. daha sonra cilt tipine uygun bi nemlendirici kullanmalısın onun üzerinede fondoten.. Eğer cildinin yağlanmasından dolayı yüzünde fondöten durmadıgını düşünüyosan süngerle asla değil ama fırçayla üzerinden pudralayarak geç :KK66:

canım öncelikle dediğim gibi nemlendiriciyi dene mümkün olduğunca 2 saat önce sür yüzüne o fondoteni yüzünde tutacaktır ve sana önerim iyi bir fondöten kullan yani kaliteli olsun cilt çok önemli çünkü yinede sonuç alamazsan fondotenin üstüne allık fırçası şeklinde bir fırçayla pudra uygula hafif şekilde hem kadife gibi bebeksi olur tenin hemde uçmaz

eğer sivilce problemin yoksa öncelikle pieling yaparak ciltteki ölü deriyi uzaklaştırıp pürüzsüz bi cilt elde etmelisin .. daha sonra cilt tipine uygun bi nemlendirici kullanmalısın onun üzerinede fondoten.. Eğer cildinin yağlanmasından dolayı yüzünde fondöten durmadıgını düşünüyosan süngerle asla değil ama fırçayla üzerinden pudralayarak geç :KK66:

cildim bayağı yağlı zaten, bide bu peelingi nasıl yapabilirim ben hiç bilgim yok bu konuda, ve çilleri giderirmi acaba:26:

canım öncelikle dediğim gibi nemlendiriciyi dene mümkün olduğunca 2 saat önce sür yüzüne o fondoteni yüzünde tutacaktır ve sana önerim iyi bir fondöten kullan yani kaliteli olsun cilt çok önemli çünkü yinede sonuç alamazsan fondotenin üstüne allık fırçası şeklinde bir fırçayla pudra uygula hafif şekilde hem kadife gibi bebeksi olur tenin hemde uçmaz

bunu denicem teşekkürler :)

kızlar ben fondoten kullandığımda, sıvı veye pudra yüzümde pütür pütür bişeyler oluyo düzgünmü süremiyorum bilmiyorum ama :KK43: yüzüm soyuluyo resmen

aynı durumdan muzdaribim bende gerçi ben hassas bir cilde sahip olduğumdan özel günler dışında kullanmıyorum pek ama max... nemlendiricili olanını kullandım memnun kaldım dene istersen hiç pütürlü kalıntı pul pul döküntü olmadı bende birde past...l markanın vardı oda iyiydi

bende de vardı aynı sorun şimdi düzeldi canım........kese yaptım banyoda çok tahriş etmeden ..sonra iyi bir nemlendirici sürdüm,20 dk. sonra fondotenimi süngerle sürdüm çok güzel oldu dene derim :KK71:

Son düzenleme:
açıkcası süper olur :)

kendine muhakkak ince granürlü bir peeling al.cildinde ölü hücre birikimi var.o ölü deriyi atmazsan bu sorunu çözemezsin.nemlendirici eger cildin kuruysa düsün.ama oda makyajını kalıcı yapmaz.uzun süreli olmaz.1 veya 2 saat içinde dalgalanma olur.peeling ve ardında kil maskesi yaparsan 2 hafta sonra sonuc alırsın tatlım.:26:

ben de makyajdan önce nemlendirici sürdüğüm halde bana da aynısı oluyor canım.süngerle kullanmayı deneyeceğim bundan sonra fondöteni.:13:

peeling yapıyorum,nem maskesi banamısın demiyor yinede alnım kuruyor:63:

sünger daha çok soyuyor benim yüzümü pul pul dökülüyor resmen, sıvı fondoten kullanıyorum oda belli bi süre sora hani nasıl diyim yüzün bi kesiminde toplanıyo gibi oluyo

kızlar bende yaşıyordum aynı sorunu. makyajdan önce nemlendirici sürmek gerçekten etkili yada likit fondöten kullanmanızı öneririm.

ama en köklüsü gece kremi kullanmanız.
her gece yatmadan kullanırsanız bütün gece nem çok iyi çekiyor. ben çok memnunum.
sevgiler,

karma cılt tıpım ve gozeneklerım bıraz iri aynı sorunu bende yasıyorum ustelık yuz tuylerım (sarışınım) alınmalık kadar dııl ama fondoten vb surunce cok bellı oluyolar sankı yuzum daha guzel bı goruntu alacagına daha berbat oluyo, fondotensız de olmuyo cunku cıldım guzel dııl.
önerileriniz neler kızlar
:KK43:

kızlar bende yaşıyordum aynı sorunu. makyajdan önce nemlendirici sürmek gerçekten etkili yada likit fondöten kullanmanızı öneririm.

ama en köklüsü gece kremi kullanmanız.
her gece yatmadan kullanırsanız bütün gece nem çok iyi çekiyor. ben çok memnunum.
sevgiler,

canım ya ben nemlendiriciden sonra fondoten sürerekde denedim ama yine aynı şekilde, biçok fondoten kullandım acaba markadan mı kaynaklanıyor, yüzüm fondotenle pul pul dökülüyo resmen fondoten yüzün bi tarafında toplanıyor niye böyle oluyoki:26: makyaj yapmayı bile beceremiyomuyum yaw:KK25:

X