Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bu laflarda bana geldi oyleyse ☺️ yeyip geldim demeyimde ne diyim? Birşey yaptiysam soylemek zorunlulugu hissediyorum. 3 5 gün ugramama durumumda olmadi. Evet ben yeri geldi iradesiz de oldum, yeri geldi günlerce şekersiz beslenme de yaptim. Ama baskalarinin diyet bozmasindan etkilenmedim aksine burda diyet bozdugumuzda da destek olmak gerekli diye düşünüyorum. 90lar grubunda 1 yıldır kg verebilen pek yok. Yine de ordaki arkadaşlara bir kez bile sen iradesizsin gelip burda bunu yazma demedim. Her zaman yine başlayabilirsin yine yapabilirsin deyip umut verdik birbirimize
Dost aci soyler lafini cok severim " 90lar grubunda 1 yıldır kg verebilen pek yok. " cunku hergeldiginde yaparsin dersin ve bosvermislik yerlesir 1 yildir pek kilo veren olmaz bakiniz burada bir yil bile olmadan ne kilolar verildi
"Yine de ordaki arkadaşlara bir kez bile sen iradesizsin gelip burda bunu yazma demedim"
Sana iradesiz demedim tekrar oku eger senin yemen benim motivemi bozuyorsa iradesiz diyebilirsin bana ama ben dahil hepimiz iradesiz yoksa burda olmazdik dedim

Bu laflarda bana geldi oyleyse ☺️ yeyip geldim demeyimde ne diyim? Birşey yaptiysam soylemek zorunlulugu hissediyorum. 3 5 gün ugramama durumumda olmadi. Evet ben yeri geldi iradesiz de oldum, yeri geldi günlerce şekersiz beslenme de yaptim. Ama baskalarinin diyet bozmasindan etkilenmedim aksine burda diyet bozdugumuzda da destek olmak gerekli diye düşünüyorum. 90lar grubunda 1 yıldır kg verebilen pek yok. Yine de ordaki arkadaşlara bir kez bile sen iradesizsin gelip burda bunu yazma demedim. Her zaman yine başlayabilirsin yine yapabilirsin deyip umut verdik birbirimize
Kuzu olayı yanlış anladın bahar hepimiz iradesiz olduğumuz için birbirimize destek ihtiyacımızın olduğunu söylemek istedi
Çok özledim kızlar sizi nasıl siniz 🌹🌹
Hoşgeldin canım sen nasılsın
Kontrol bende menulerde etiket yapilacak siz kendiniz düşünün 😏
Hade bakalım 🤨pazartesi çiğ çiğ yicem seni
Siz bizi gevşedi sanıp hareket edin tatlım Ozaman 🙄 cumaya büyük şaşkınlık yaşamayın sonra(tırnak torpuleyen emojisini koydum farzet buraya🤣
MasferFit yerine kuaförum sensin mi yapaydik acaba tırnakları bitiremediniz torpuleye torpuleye🤣🤣
Karışma kıza özgür iradesiyle ne yemek istiyorsa yesin 😜
Yiyerek zayıflariz biz 😋
☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕☕ kahve servis edeyim. Misafir çok. ♥️💋
Ellerin dert görmesin canım kırmızı takımı kiler bol şekerli olsun içimden geldi😬
İnşallah olur canım

Sorma kacmami🤣
Sen nereye gidiyon kaptanım sahada kalıp bize laf ettirmemen lazım 😬
Ev darma duman 😅 cocuklar yastigi yorgani cadir yapmis cerez koymus yerlerde ortaligi topluyacam 😅
Gece gelirim 🤭

Tamam canim ben anlayacagimi anladim
Dost aci soyler lafini cok severim " 90lar grubunda 1 yıldır kg verebilen pek yok. " cunku hergeldiginde yaparsin dersin ve bosvermislik yerlesir 1 yildir pek kilo veren olmaz bakiniz burada bir yil bile olmadan ne kilolar verildi
"Yine de ordaki arkadaşlara bir kez bile sen iradesizsin gelip burda bunu yazma demedim"
Sana iradesiz demedim tekrar oku eger senin yemen benim motivemi bozuyorsa iradesiz diyebilirsin bana ama ben dahil hepimiz iradesiz yoksa burda olmazdik dedim

Evet bize kirmizi cok yakisti ya :)
Kırın değil kızın yazmıştım kırın diye çevirmiş 😒

Ah ah elisa pikaccu diyorsun hala 🤣🤣🤣

🙄

🤣 şaşırdı şaşırdı yoksa ben akla gelinmeyecek birimiyim🤣🤣🤣🙄

Ellerine sağlık tatlım 🥰

Başarılar dilerim arkadaşlar , bizi yenmek için baya çaba harcamanız gerekecek . 😏
Çünkü kilo aldık vermesi kolay olacak :KK70::KK70:
hepten sasirdi tutturdu mavitosbigi alacagim diye yok diyoruz dinlemiyor

mavi takım
takım kaptanı askrhpozitif askrhpozitif

Cordelia Cordelia
Nehir6161 Nehir6161
@Tutku44
@fantastikaa
@Tesnim1989
@Poni Bon
Elhan Elhan
@Ytmz
@ekim2009

bu hafta kırmızı takımı ezmeye hazirmiyuzz zzzzz🥳🥳🥳
Hayirdir ezmemi yapiyorsun ben yaptim biraz once gonderiyim ye
Merhaba :KK28:

Başlangıç Kilolarını yazdım. Yanlışlık varsa bildirmenizi rica ederim.
P.tesi kontrol tartısı var. Kaptanlar Resimli atmalı. Diğerleri resim atmak zorunda değil.
24 Eylül Cuma resimli tarih ve nick yazan tartı bildirimleri en geç saat 15.00 a kadar bekliyoruz.
Sonuç Akşam 18.00 -22 saatleri arasında açıklanacak.

Herkese başarılar. Takım Ruhu İle hareket edelim. Birimizin görevini yapmaması bütün takıma haksızlık oluyor.
:KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200: :KK200:

MasterFit Yarışması 1. Etap
17.Eyl​
24.Eyl​
Kırmızı Takım
1​
F Frozen01 Kaptan
66,2​
2​
North River North River
70,5​
3​
Hedef_69 Hedef_69
72,4​
4​
@Brzhuzur
67,8​
5​
@Umutumut82
90,2​
6​
sandriyon sandriyon
66,1​
7​
@bluegreeneyes
72,4​
8​
@sardunya1038
66,3​
9​
@zeyneppk
84​
10​
@Kmsl Hnd
63,05​
Mavi Takım
1​
askrhpozitif askrhpozitif Kaptan
86,35​
2​
Cordelia Cordelia
60,95​
3​
Nehir6161 Nehir6161
74,8​
4​
@Tutku44
76,8​
5​
@fantastikaa
101,8​
6​
@Tesnim1989
63,6​
7​
@Poni Bon
80,4​
8​
Elhan Elhan
68,2​
9​
@Ytmz
65,4​
10​
@ekim2009
81​
ellerinw saglik canim

Kizlar bugun spor ve menuler yazilsin hepsine bakacam yarindan itibaren kacamak yok :duduk:

Hedef_69 Hedef_69
North River North River
@Brzhuzur
@Umutumut82
@bluegreeneyes
@Kmsl Hnd
@zeyneppk
sandriyon sandriyon
@sardunya1038
Uyenin biri mapusta ona eppek arasi mi yapcaz
Ebem kirmizi donu nerde bulmuski lastikli don giyerdi zaar 😅
Kirmizi gul olsun ne dersiniz kizlar 🌹🌹
O ne kiz mahsun kirmizi gul geldi aklima , kurdale bari olsaydik :KK70:

Nehircim seni çok düşünüyor oysa sen tutturmuşsun Elisa diye :63:
Bana gelince iyi bir şey söylemişindir inşallah tosbiğim :KK60: bu yaramak maddi mi manevi mi pek anlamadim ama :KK66:
Manevi hocam, ruhuna iyi gelmis🥰 Ben bugün hava ile kavgaliyim biraz 🤣

Selam kizlar ben yokken neler neler olmus simdi alintilari cvplicam

Canım çok geçmiş olsun Rabbim korumus

Allah beterinden korusun rabbim şifa versin iyi soğukkanliligini koruyabilmissin yazın başında bizimde küçük kızın başına bir kaza geldi dışarıda oynarken düştü dişleri dudagini kesmiş sandık meğer hem dudağı kesilmiş hem üstteki süt dişi kökten çıkmış ama o kani görünce elim ayagim çekildi hiçbir şey yapamadım Allah'tan yanlız degildim

Off canım çok geçmiş olsun. Nasıl şuan?
Sagolun kizlar, iyi cok sukur.
Evet soguk kanliyimdir
Buyuk kizimi tek basima buyuttum cok seyler atlattim oyuzden soguk kanli kalabilmeyi ogrendim.

Kaza oldugunda kucagimda cocuk agliyo buyuk kiz obur odada korkudan agliyo annem panikledi. Kendi cantami telefonumu arabanin anahtrini aldim annem panikli onun tlfnu ve cantasini aldim ayakkabimi giyerken buyuk kiza arabanin anahtarini verdim git calistir dedim uzaklassin diye.
Arkada anneme verdim kizi, buyukde yanimda oturdu. Kafasi dagilsin diye telefonun navigasyonuna adresi yazdim, hastaneyi bilmeme ragmen. 7dkda geldim hastaneye oyle oldu iste
Cok sukur dikis falan olmadi ama bana kalsa Turkiyede olsaydim dikis atilirdi gibime geliyo.
Afiyet olsun canım 💕
Sagol canim
Bu kadar enerji dolu olmanın bir bedeli olmalıydı kötü bir haber almasam olmazdı eltimin kardeşi 6 ay önce prematüre doğum yapmıştı O gün bugündür hastanedeydi yavrucak savaşıyordu ama bugün yenik düşmüş boğazıma bir öküz oturdu
Vaktinde dogsaydi benim kardeşimin bebeğiyle bir olacaklardi🥺 Allah'ım hiç bir annenin ciğerini yakmasin
Rabbim yar ve yardimcisi olsun surada ufak bi kaza gecirdim kendime yenice geldim annesine rabbim sabir versin cok zor cok
Afiyet olsun canım
Sagol canim
Canım çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun. Keşke meleklerimize birşey olmasa. Ben böyle durumlarda elim ayagim birbirine giriyor maşallah sana süreci iyi yönetmişsin.
Rabbim evlatlarimizi korusun

Cok sukur bir yardim eli attin 😅
Esim cocuklar burasi sıkışıp kaldim 🤐

değiştir canım

Sandriyon sergen mi paylasilamiyor 🙂 bende safanurm en sona kalacagm 🤣
Hahah aynen neler oluyor yaaa
Yuz gorumluk isterim 😂
MasterFit Yarışması 1. Etap
Kırmızı Takım
1​
F Frozen01 Kaptan
2​
North River North River
3​
Hedef_69 Hedef_69
4​
@Brzhuzur
5​
@Umutumut82
6​
sandriyon sandriyon
7​
@bluegreeneyes
Mavi Takım
1​
askrhpozitif askrhpozitif Kaptan
2​
Cordelia Cordelia
3​
Nehir6161 Nehir6161
4​
@Tutku44
5​
@fantastikaa
6​
@Tesnim1989

Tamam ben kirmiziyim
Kizlar bugun spor ve menuler yazilsin hepsine bakacam yarindan itibaren kacamak yok :duduk:

Hedef_69 Hedef_69
North River North River
@Brzhuzur
@Umutumut82
@bluegreeneyes
@Kmsl Hnd
@zeyneppk
sandriyon sandriyon
@sardunya1038

Menu yazan beni etiket yapsin kizlar karışmasin 😏😅
Hadi guzel takimim başaracağız 💞💃
Hedef_69 Hedef_69
North River North River
@Brzhuzur
@Umutumut82
@bluegreeneyes
@Kmsl Hnd
@zeyneppk
sandriyon sandriyon
@sardunya1038
Canim normalde cok dikkat ediyorum ama dunku olaydan dolayi bugun arkadasin bahcesine davetliydim kafam dagilsin diye cagirdi orada yedim valla ne yalan soyleyim. Pisman degilim hakim bey
Neyse yarin devam son gaz
Ustelil yarin burada arabasiz gun
Evde guzel temizlik yaparim belki bisiklet bilmiyorum bakacam yarin duruma gore

hepten sasirdi tutturdu mavitosbigi alacagim diye yok diyoruz dinlemiyor

ellerinw saglik canim

Çocuklar, babaları derken, o ne yaptığını biliyor mu ki😂 Sabah okuyup, bunlar ne diyebilir 🤣

Tamam canim ben anlayacagimi anladim
Tamamen kisisel algiliyorsun bugunun mevzusu degil bu , ben dahil hepimiz takim kapaninca yedik mi yedik :KK43: ama artik bitti buraya duzenli gelemezsen ne sen ne biz motive saglayamayiz. Ben senin bebegin hasta biliyordum filizede oylw dedim ama sen geldin ben yedim deyince uzuldum

ellerinw saglik canim

Mapustaki uyeye eppek olmaz
Katiksiz yatsin belkim biraz zayiflar su yeterli 😅
Bisey bulamadik kiz kurdale var mi imojelerde 🤭

Selam kizlar ben yokken neler neler olmus simdi alintilari cvplicam

Sagolun kizlar, iyi cok sukur.
Evet soguk kanliyimdir
Buyuk kizimi tek basima buyuttum cok seyler atlattim oyuzden soguk kanli kalabilmeyi ogrendim.

Kaza oldugunda kucagimda cocuk agliyo buyuk kiz obur odada korkudan agliyo annem panikledi. Kendi cantami telefonumu arabanin anahtrini aldim annem panikli onun tlfnu ve cantasini aldim ayakkabimi giyerken buyuk kiza arabanin anahtarini verdim git calistir dedim uzaklassin diye.
Arkada anneme verdim kizi, buyukde yanimda oturdu. Kafasi dagilsin diye telefonun navigasyonuna adresi yazdim, hastaneyi bilmeme ragmen. 7dkda geldim hastaneye oyle oldu iste
Cok sukur dikis falan olmadi ama bana kalsa Turkiyede olsaydim dikis atilirdi gibime geliyo.

Sagol canim

Rabbim yar ve yardimcisi olsun surada ufak bi kaza gecirdim kendime yenice geldim annesine rabbim sabir versin cok zor cok

Sagol canim

Rabbim evlatlarimizi korusun

Hahah aynen neler oluyor yaaa

Yuz gorumluk isterim 😂

Tamam ben kirmiziyim

Canim normalde cok dikkat ediyorum ama dunku olaydan dolayi bugun arkadasin bahcesine davetliydim kafam dagilsin diye cagirdi orada yedim valla ne yalan soyleyim. Pisman degilim hakim bey
Neyse yarin devam son gaz
Ustelil yarin burada arabasiz gun
Evde guzel temizlik yaparim belki bisiklet bilmiyorum bakacam yarin duruma gore
Gecmis olsun canim ben yeni gordum :KK43: kiz acil telafi et sen iyi verirsin diye aldirdim ben kirmiziya

Hayırlı geceler kaptanım 💕inşaAllah iyi dinlenirsin
O zaman kirmizi takim olsaydiniz farkimiz bayragimizin rengi 😏
Hıh diyene bak seçtin de sanki :63:
Tmm canım teşekkürler artık rahat gelebilirim takip ediliyorum korkusu sona erdi🤣🤣
Hoş geldin tatlım
Ev darma duman 😅 cocuklar yastigi yorgani cadir yapmis cerez koymus yerlerde ortaligi topluyacam 😅
Gece gelirim 🤭
Bugğn tam aksiyon vardı desene 😁
Nehircim seni çok düşünüyor oysa sen tutturmuşsun Elisa diye :63:
Bana gelince iyi bir şey söylemişindir inşallah tosbiğim :KK60: bu yaramak maddi mi manevi mi pek anlamadim ama :KK66:
Ablam , hangi konuya alıntı yaptın acaba anlayamadım. Ama iyi birşey herhalde 😁
Spora kaçıyorum. Eva time
İşte bizim kaptanımız be 🥰💕maşaallah nazar alma

X