Zipzip- & Filiz16 ile MasterFit

Cordeliaa

🔥 MasterFit🔥 🔥Kaptan@Tostombalakanne
Pro Üye
22 Ocak 2013
19.750
91.055

Nehir im

🧿Zıpzıp ve Filiz16 MasterFit 🧿💙 mavi takım 💙
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2010
2.721
16.872
bende diyim yaaaa demezsem şişeriimmmm:KK15:
sen bu hafta sevgisiz kalmışsın gülüm benim, o yüzden duygusala bağlamışsın o kadar fazla artın olmuş, kendini daha çok sev ilgi sevgi istediğin de bu senin doğal hakkın açık açık söyle , çok üstüne yük bindiğin de bu çok fazla zorlanıyorum diye söyle sen söylemezsen kimse senin ne kadar zorlandığını yada ne hissettiğini anlamaz ki
seni çok seviyorum sen bu dünyada ki en değerli varlıksın bunu sık sık hatırla hak ettiğin değeri kendine ver canparemmm:KK74::KK36:
Motivasyonun için teşekkür ederim💕. Benim ki bu hafta sevgisizlikten olmadı başka sebepten dolayı. Kendimi bu hafta dizginleyemedim bir türlü. Ama kaptanlarım ve arkadaşlarımın destekleriyle eski halime döneceğim inşaAllah
O zaman C diyom. Canım sen Karadeniz kızısın. Biz seni öyle bildik. Aklına işte bu sebepten yiyorum vs birşey gelince hemen kutuya köy kilitle. Bütün bahaneleri kilitle yola devam edelim. Aynısın fark yok diyenleri ağlatalım. ♥️💋
Hadi canım verelim el el kilolara elveda fit olmaya merhaba ❤😘

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :88.1 Kg. Şimdiki Kilom :72.2 Kg.

Cordeliaa

Pro Üye
22 Ocak 2013
19.750
91.055
bende diyim yaaaa demezsem şişeriimmmm:KK15:
sen bu hafta sevgisiz kalmışsın gülüm benim, o yüzden duygusala bağlamışsın o kadar fazla artın olmuş, kendini daha çok sev ilgi sevgi istediğin de bu senin doğal hakkın açık açık söyle , çok üstüne yük bindiğin de bu çok fazla zorlanıyorum diye söyle sen söylemezsen kimse senin ne kadar zorlandığını yada ne hissettiğini anlamaz ki
seni çok seviyorum sen bu dünyada ki en değerli varlıksın bunu sık sık hatırla hak ettiğin değeri kendine ver canparemmm:KK74::KK36:
Bugün söylememiştim. Seni çok seviyorum Mira. Sen çok değerli Cook tatlısın. İyi ki varsın. Öpüyorum seni. 💋💋💋

İyi geldi.♥️

ekim2009

yaş 41 boy 166 gcl 80.2 hedef 68
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
26.658
87.389
Dun sabah ankaraya geldim ki 🤭
Simdi düğün icin hazirliklar var eksikleri tamamlıyoruz
aaaaa ben kaçırmışımmmm
kuzeninmiydi evlenen ayy hadi inşallah düğün çok güzel geçer bol bol eğlenirsiniz ve bol bol iltifat alırsın sen de , duanı oku da git düğüne unutma sakın :)

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 51 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 166 cm. Başlangıç Kilom :111 Kg. Şimdiki Kilom :80.9 Kg.

Cordeliaa

Pro Üye
22 Ocak 2013
19.750
91.055

mavitosbik07

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
3.900
15.784
aaaaa ben kaçırmışımmmm
kuzeninmiydi evlenen ayy hadi inşallah düğün çok güzel geçer bol bol eğlenirsiniz ve bol bol iltifat alırsın sen de , duanı oku da git düğüne unutma sakın :)
Tabi bu sakinlik anca kuzen düğününde olur diye düşünüyor insan ama ablası 🙋

askrhpozitif

❤️ MasferFit ❤️ 🩸🔥 Kırmızı Takım 🔥🩸
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
20.503
64.862
Kahvemi aldım geldim hanımlar 😬

Eklentiler

• IMG_20210917_134731.jpg
    IMG_20210917_134731.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 7

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :103.4 Kg. Şimdiki Kilom :80.75 Kg.

askrhpozitif

❤️ MasferFit ❤️ 🩸🔥 Kırmızı Takım 🔥🩸
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
19 Haziran 2013
20.503
64.862

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :103.4 Kg. Şimdiki Kilom :80.75 Kg.