zynpyldz Diyet Günlüğüm

günlük ihtiyacım 2000 kalori imiş, iyi hadi bugün en fazla 1500 kalori aldım, demek ki 500 kalori yanlarımdan gitmiş :KK9::KK9:

bugün tartıldığımda 68.9 çıktım,
hele bölgesel incelmelerim çok fazla, sevindirik oldum :KK64::KK64:

$tn_running_girl.jpg

boy: 1.60

Bölge | 13 Eylül 2011 | 16 Eylül 2011 | 21 Eylül 2011 | 22 Eylül 2011 | Hedef Kol |.... |33| 32| 31 |25

Göğüs |98|98|98 |95|80

Bel |88|84|84|83|60

Kalça |104|102.5|102|102|88

Üst Bacak |62.5|60.5|60.5|60.5|50

Alt Bacak |44|42|42|42|32

Ayak Bileği |25.5|25|25|25|18

Kilo |69.2 Kilo|68.8 Kilo|69.4 Kilo|68.9 Kilo|47 Kilo

$9799805-stylish-silhouette-caucasian-beautiful-woman-thinking-pensive-looking-up-full-length-thi.jpg

Son düzenleme:
koldan 1 cm

göğüsden 3 cm

belden 1 cm

daha gitti..

iyi olan tarafı diyete spora başladığımdan beri hiç cm lerde artış olmadı yavaş yavaş gün gün azaldı :KK64::KK64::KK62:

aslında bacaklarımda da incelme var gibiydi ama, böyle bakınca hem üst bacak hem alt bacak hem de ayak bileklerim gözüme incelmiş gibi geldiler, fakat cm hesabına yansımadı hayret, demek ki toparlanma şekillenme var. cm'i aynı olduğuna göre :44:

$Bmi-Chart-Man-Women-Ruler.jpg

45.5'e kadar yolum var

ne yazık ki şu an overweight :KK50:

neyse bakalım... 63-45 arası sağlıklıyım :KK34::KK34:

oncelıkle senı tebrık edıyorum cok planlısın :KK9:
umarım ıstedıgın kılona bıran once saglıkla ulasırsın
benzer nedenlerden ben de kılo aldım evlılık hap vs
vermek ıstıyorum ama istıyorum sadece :KK56: her daım bu sekıldeyım :KK37:
ramazanda bıraz ıyılesme vardı sankı ama sımdı yıne aynı duzenımdeyım
senın dedıgın gıbı nasıl bı ozguvenım varsa kabullendım sankı kıloları :97:
ama senın su yazını okuyunca sankı bana da bı sevk geldı gıbı
bugunden ıtıbaren ben de dıkkat edıcem yedıklerıme
ev tasıyacagım yakın zamanda o zaman da bıraz kılo verırım gıbıme gelıyo
aksamları ısten cıkısta yolumu uzatayım yuruyus yapayım bıraz
bılgılerımı de vereyım sana ne halde oldugumu anlamanı ısterım
boyum 1,69
evlendıgımde kılom 58 dı
2 yıllık evlıyım su an 74 kıloyum :KK52:
her zaman basenım vardı ordan kurtulusum yok :KK9:
kılomu da basen ve ozellıkle karın bolgeme aldım
yaglanma cok fazla
acaba karın kaslarını calıstırıcı hareketlerde mı yapmam gerekır :26:
umarım bu hevesım kısa surmez :KK53:

oncelıkle senı tebrık edıyorum cok planlısın :KK9:
umarım ıstedıgın kılona bıran once saglıkla ulasırsın
benzer nedenlerden ben de kılo aldım evlılık hap vs
vermek ıstıyorum ama istıyorum sadece :KK56: her daım bu sekıldeyım :KK37:
ramazanda bıraz ıyılesme vardı sankı ama sımdı yıne aynı duzenımdeyım
senın dedıgın gıbı nasıl bı ozguvenım varsa kabullendım sankı kıloları :97:
ama senın su yazını okuyunca sankı bana da bı sevk geldı gıbı
bugunden ıtıbaren ben de dıkkat edıcem yedıklerıme
ev tasıyacagım yakın zamanda o zaman da bıraz kılo verırım gıbıme gelıyo
aksamları ısten cıkısta yolumu uzatayım yuruyus yapayım bıraz
bılgılerımı de vereyım sana ne halde oldugumu anlamanı ısterım
boyum 1,69
evlendıgımde kılom 58 dı
2 yıllık evlıyım su an 74 kıloyum :KK52:
her zaman basenım vardı ordan kurtulusum yok :KK9:
kılomu da basen ve ozellıkle karın bolgeme aldım
yaglanma cok fazla
acaba karın kaslarını calıstırıcı hareketlerde mı yapmam gerekır :26:
umarım bu hevesım kısa surmez :KK53:

buraya diyet günlüğü konusu açsana, çok iyi oluyor, yediklerini içtiklerini yaptıklarını tek tek yazarsın, hem burda birbirimizi de motive ediyoruz, benim gibi taertıldığında cm cm ölçersin inceliyor musun kalınlaşlıyor musun haberin olur, salıverince umursamayınca alıp başını gidiyor bu kilolar, benden söylemesi :KK34:

$tn_running_girl.jpg

$wqKPndR.png

boy: 1.60

Bölge | 13 Eylül 2011 | 16 Eylül 2011 | 21 Eylül 2011 | 22 Eylül 2011 | 23 Eylül 2011 | Hedef Kol |.... |33| 32| 31 |31|25

Göğüs |98|98|98 |95|93|80

Bel |88|84|84|83|79.5|60

Kalça |104|102.5|102|102|100.5|88

Üst Bacak |62.5|60.5|60.5|60.5|60.5|50

Alt Bacak |44|42|42|42|41|32

Ayak Bileği |25.5|25|25|25|25|18

Kilo |69.2 Kilo|68.8 Kilo|69.4 Kilo|68.9 Kilo|68.6 Kilo|47 Kilo

$images (2).jpg

dün gece geç saatlerde bir tabak patlamış mısır ve abur cubur yemeseydim eminim 67 çıkardım bu sabah,
çünkü bariz bir zayıflama var ya da incelme ya da toparlanma bilemiyorum..

cm'lerimi ölçtüm

bu sabah 2 cm göğüsten, 3.5 cm belden, 1.5 cm kalçadan, 1 cm alt bacaktan daha vermişim...

maşşallah daha hiç artma olmadı, her gün az ya da çok muhakkak azalma oluyor, sanırım bu sporun faydaları :KK34:

hem bu sabah 300 gr daha az çıktım :KK1::KK1:

merhaba.. çok azimlisiniz gerçekten tebrik ederim. aynı konudan muzdarip olduğumuzu gördüm sanırım. benim bacaklarım çok kalın.. yani normal bir insanınkinin iki katı ve bu bizim ailenin kadınlarında genetik. ama ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan bilek ve alt bacak kısmından özellikle. buraları eritmek için yapabileceğimiz özel bir şey var mı acaba bildiğiniz?

dün gece geç saatlerde bir tabak patlamış mısır ve abur cubur yemeseydim eminim 67 çıkardım bu sabah,
çünkü bariz bir zayıflama var ya da incelme ya da toparlanma bilemiyorum..

cm'lerimi ölçtüm

bu sabah 2 cm göğüsten, 3.5 cm belden, 1.5 cm kalçadan, 1 cm alt bacaktan daha vermişim...

maşşallah daha hiç artma olmadı, her gün az ya da çok muhakkak azalma oluyor, sanırım bu sporun faydaları :KK34:

hem bu sabah 300 gr daha az çıktım :KK1::KK1:

canım sen ne sporu yapıyosun?

merhaba.. çok azimlisiniz gerçekten tebrik ederim. aynı konudan muzdarip olduğumuzu gördüm sanırım. benim bacaklarım çok kalın.. yani normal bir insanınkinin iki katı ve bu bizim ailenin kadınlarında genetik. ama ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan bilek ve alt bacak kısmından özellikle. buraları eritmek için yapabileceğimiz özel bir şey var mı acaba bildiğiniz?

ip atlama parmak uçlarında, tempolu yürüyüş topuklarına abanmadan, trambolinde zıplama, plates, yoga, stretching, yüzme

bu sporları öneririm, duşta soğuk sıcak su, portakal susam ya da zeytinyağı ile masaj kalp yönüne doğru,

bunlar var bildiğim, ben öyle estetik falan anlamam, sağlığımı tehdit edecek bir durum dışında ya da çok mecbur kalmazsam asla yağ aldırma kesme biçmeye girmem, yemekle oldu bunlar az yemekle ve sporla da gidecek, başka yolu yok :KK66:
sadece bitkisel bir ürün kullanıyorum yüzde yüz bitkisel, yağları içten içe parçalayan, son 3 gündür içkiyi abur cuburu fazla kaçırdım, neyse bakalım daha dikkatli olmalıyım..

bacak kaslarına ağırlık veren sporlar yapma sakın sana benden tavsiye, benim bacaklarım öyle kalınlaşmıştı, bisiklet, strenght hareketleri, step falan bu tür sporlar bacakları şişiriyor resmen :))

ip atlıyorum, yoga, stretching ve plates yapıyorum

çok iyi yaa, ben doğru düzgün spor yapamıyorum bebekten dolayı. bi kaç hareket yapıyorum sadece bel bacak kalça hareketleri. 20şer defa falan. pilates yapmayı çok istiyorum ama bebek biraz büyüyünce artık.

çok iyi yaa, ben doğru düzgün spor yapamıyorum bebekten dolayı. bi kaç hareket yapıyorum sadece bel bacak kalça hareketleri. 20şer defa falan. pilates yapmayı çok istiyorum ama bebek biraz büyüyünce artık.

çok iyi canım vakit buldukça yap, çok yararlı, hele bacaklarından sorunları olanların yapacağı nadide sporlardan birisi olan pilates :KK66: benim için önemi büyük.

uzun süredir yaklaşık iki haftadır savsakladım sporu diyeti, koşturmacalar yeterli dedim, ama bugün kilo bildirimi için tartılınca 70.4 ü gördüm, neyse bakalım
bundan sonrasını düşünelim,

kahvaltı

bir dilim ekmek, bir bardak yarım yağlı süt, kahvaltılıklar...

500 kalorilik kahvaltı ideal ama ardına 500 kalorilik abur cubur işi bozdu, hele 1000 kalorilik patates kızartması ketçap mayanoz...

günü kapatmam gerekiyor açıkçası, akşam yemeği ve ara öğünlerin hepsini birden tükettim gibi, hemde bu saatte..

X