347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Avizeler kolay temizlenenlerdir inşallah:KK37: Annemin evinde avizeden bıktım şıngır şıngır elmaslı gibi olanlar modayken onlardan almışlardı temizlenmesinden nefret ettim, şu an evimde 1 tane bile avize yok.
ohhhhhhh bugun evin bütün avizelerini taktık bitti avize meselesini kapadık artık:21::21: çok enteresan avizeler aldım evin her bölümüne :KK9: nasıl temizlenirler hiç bilmiyorum. salondaki baya kolay temizlenir gibi bitek toz alcam üstünden , aldıgım bayan bizim evde de var 3 yıldır hiç temizlemedim ben toz tutmuyo ki dedi ama yaşayıp görcez. Mutfağın avizesinin temizliğini düşünemiyorum bile :KK9: ama nişanlım çok ısrar ettti bu olsun diye artık yağlanınca ona temizleticem :KK9: gerçi üstü komple çıkıp yıkanabiliyo dedi adam. bi ara resimlerini çekip koyarım hepsini. hatta bak bu kupa şeklindeki mutfak avizem
$20140418_205422.jpg
Bunlar da abajurlerim
$20140418_205307.jpg
Ben o taşlı avizelerin önünden bile geçmedim hiç :KK9:
merci canım hayırlı olsun avizeleriniz bizde yatağımızı istikbalden tercih ettik viscojelli güzel bir yatak aldık indirimden uyguna

dünde nişanlım televizyonumuzu aldı artık şükür eksik bittti :KK16::KK16::KK16::KK16:

inciceciğim çok ama çok sağol canım benim yaptık birşeyler heyecanlıyız
bizde bugun aldık yatağımızı canım ametist relax aldık bizimkide yaysız. hemen de getirdiler koyduk çok hoşuma gitti. benim en büyük sorunum yatağın çok kalın olmamasıydı, yaysız olunca yatağın kalınlığı da inceldi çok iyi oldu bizim için. çok daha rahat bugun nişanlım abajurlerin kablolarını bağlarken denedim bol bol :KK9: Yatağım bu, nişanlım üzerine bevresim örtmeyelim bence böyle de güzel dedi :KK9: Yatak da gelince tamamlanmış oldu yatak odam :KK16:
$20140419_150725.jpg
Günaydınnn,

Sabahın kör saatlerinde uyandık:KK37:
arda anneliğe hazırlıyo seni yavaş yavaş :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:
Günaydın kızlar sabahın körü çeyizlerim götürülüyor
ayyy seninkine bakınca özendim bende sabah sabah ya. ben çeyiz çıkarma yapmıcaktım hatta yemek takımlarını falan götürdüm bile çoktan eve ama olmazsa son kalan eşyalara bağlıyım bi kırmızı kurdele benim de olsun kırmızı kurdeleli bohçalarım :KK16::KK16:

ohhhhhhh bugun evin bütün avizelerini taktık bitti avize meselesini kapadık artık:21::21: çok enteresan avizeler aldım evin her bölümüne :KK9: nasıl temizlenirler hiç bilmiyorum. salondaki baya kolay temizlenir gibi bitek toz alcam üstünden , aldıgım bayan bizim evde de var 3 yıldır hiç temizlemedim ben toz tutmuyo ki dedi ama yaşayıp görcez. Mutfağın avizesinin temizliğini düşünemiyorum bile :KK9: ama nişanlım çok ısrar ettti bu olsun diye artık yağlanınca ona temizleticem :KK9: gerçi üstü komple çıkıp yıkanabiliyo dedi adam. bi ara resimlerini çekip koyarım hepsini. hatta bak bu kupa şeklindeki mutfak avizem
Eki Görüntüle 1078444
Bunlar da abajurlerim
Eki Görüntüle 1078445

bizde bugun aldık yatağımızı canım ametist relax aldık bizimkide yaysız. hemen de getirdiler koyduk çok hoşuma gitti. benim en büyük sorunum yatağın çok kalın olmamasıydı, yaysız olunca yatağın kalınlığı da inceldi çok iyi oldu bizim için. çok daha rahat bugun nişanlım abajurlerin kablolarını bağlarken denedim bol bol :KK9: Yatağım bu, nişanlım üzerine bevresim örtmeyelim bence böyle de güzel dedi :KK9: Yatak da gelince tamamlanmış oldu yatak odam :KK16:
Eki Görüntüle 1078446

ayyy seninkine bakınca özendim bende sabah sabah ya. ben çeyiz çıkarma yapmıcaktım hatta yemek takımlarını falan götürdüm bile çoktan eve ama olmazsa son kalan eşyalara bağlıyım bi kırmızı kurdele benim de olsun kırmızı kurdeleli bohçalarım :KK16::KK16:

öncelikle herkese günaydın heyecandan uyuyamayan gelin var burada

merci canım eviniz çok güzel country bir ev yapmasaydım vallaha da evlerimiz aynı olurdu o derece bende modern ev döşesem böyle yapardım ki ilk çeyizlerim mutfak için brabantialarım felan hep anneme verdim ilkten modern şeyler almıştım

merci bu arada ben bu çeyiz çıkarma işini vallahi yapmıcaktım annemde sevmez ama insanlar ayy yapın felan dedi ki benim yemek takımlarım ve çoğu şeyim kayınvalidemde idi evdeki şeyleride annem babam haftalardır götürüyor sona hisardan aldığım tencere setleri nevresimler yorganlar kalmışt ıbattaniyeler felan onları hurçladı annem hisarlarda koliliydi toplam 4 5 hurca kurdele sardık annem olsun yine de dedi yoksa benimde çoğu eşyam gitmişti

ama yap içinde kalmasın yaptığıma dünün yaşandığına asla pişman değilim annem iki yengem ben nişanlım kayınvalidem görümcem bu kadardık

kızlar evimiz dün tam anlamıyla ev oldu yerleşti tv miz geldi bildiğin bir ev oldu herşey yerli yerinde

mutfağımın dolapları öyle çok ki allah babamdan razı olsun eğe ro eski mutfakta olsaysım asla bişeyim sığmazdı dolaplar arttı bile boydan boya dolaplar var mutfağımı çekip sizle instagramdan paylaşayım vallla içim rahatladı sığmayacam diye çok korktum

bu arada benim 5 tane battaniyem var maaalesef kayınvalidem bana battaniye pike ve yorgan getirdi onlar bazanın altına sığınca diğerlşeri dışarda kaldı bu arada dolapalrın üstleri yüklük gibi olmuştu kullanmıyacağım nevresimleri oraya koydum

kıyafetlerimi bile getirmemiştim daha gardırobuma el sürdürmedim oraya kıyafetlerimi koyacağım

gelin yatağımı ig de paylaştım yengemler yaptı yatağımı bizde böyle bir adet varmış yuvası mutlu olan anne ve baba tarfafından iki yengem yaptı başkaları el sürmedi

dün sabah 7 gibi çeyizlerim evden çıktı kardeşim aydın da ünide olduğu için ve ben sandık aldırmadığım için sandık oturma olayı olmadı ama kayınbavbam kızım sen bavul aldın adettir dedi verdi bahşiş ahahahaa koptum öyle güldüm ki anlatamam

Giz seni takip ediyorum instagramdan çeyizler gidiyo hayırlı olsun kuşumm çok duygulu ama yaaa hüzünle sevinç biraradaaa çok garippp :KK31:
Nenaaaaaaa çok sevindimm yaa sen gelince forum açılmış oku oku bitiremedim vallaa tabi verdiğin müjdee önemliiiiiiiii :KK9:Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Nasipse ardında da Lovely'm anne adayı olacak :KK19:
Çağaanıı yerim ya büyüyolar hemeennn yeni yaşı kutlu olsunn :KK54:

canımsın yaaaa evet öyle duygulu hüzün sevinç bir arada allah sana da yaşatsın benim çeyizim deniz aşırı gittti biz vapura bindik nişanlımla babam çıkarma gemisine o gemiye baka baka ayrıldık limandan aynı noktaya vardık ama gözüm bian olsun o gemiden ayrılmadı garip bir şeydi

Hayırlı olsun giz, lütfen igsi olmayanları da düşün :KK16:
son bir ay kalmış, zaman ne çabuk geçiyor.

kriz şaka maka ben uyuyamıyorum size de oldu mu öyle şeyler, bide ben mutfağıma sığdım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: yaaa senin instagram vardı ama iphondan buraya foto atamıyorum küçültmem gerekiyor sana mail atarım mailini alıp :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu arada kriz senin eşin kadın doğum doktoru değilmi

nena inciceciği kızlar bana kullanıcı adınızı özelden mesaj atın ben eklicem sizi bana 300 tane talep var hala reddetmedim hiç bakmıyorum o taleplere ben sevdikleirmi bildiklerimi burdakileri kabul ediyorum hoş yüzümü gözümü paylaşmıyorum ama olsun

kriz şaka maka ben uyuyamıyorum size de oldu mu öyle şeyler, bide ben mutfağıma sığdım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: yaaa senin instagram vardı ama iphondan buraya foto atamıyorum küçültmem gerekiyor sana mail atarım mailini alıp :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bu arada kriz senin eşin kadın doğum doktoru değilmi

ben uyuyordum sanki hatırladığım kadarıyla :KK9: mutfağına sığmış olman çok güzel, en sığılamayan yerlerden ilki çünkü. ben igyi kapattım. aslında telefonla çekilen fotoların çok büyük olmaması lazım ama ben sana mailimi atayım. eşim tabi ki kadın doğumcu değil, izin verir miyim hiç :KK19::KK9:

kızlar evimiz dün tam anlamıyla ev oldu yerleşti tv miz geldi bildiğin bir ev oldu herşey yerli yerinde

mutfağımın dolapları öyle çok ki allah babamdan razı olsun eğe ro eski mutfakta olsaysım asla bişeyim sığmazdı dolaplar arttı bile boydan boya dolaplar var mutfağımı çekip sizle instagramdan paylaşayım vallla içim rahatladı sığmayacam diye çok korktum

bu arada benim 5 tane battaniyem var maaalesef kayınvalidem bana battaniye pike ve yorgan getirdi onlar bazanın altına sığınca diğerlşeri dışarda kaldı bu arada dolapalrın üstleri yüklük gibi olmuştu kullanmıyacağım nevresimleri oraya koydum

kıyafetlerimi bile getirmemiştim daha gardırobuma el sürdürmedim oraya kıyafetlerimi koyacağım

gelin yatağımı ig de paylaştım yengemler yaptı yatağımı bizde böyle bir adet varmış yuvası mutlu olan anne ve baba tarfafından iki yengem yaptı başkaları el sürmedi

dün sabah 7 gibi çeyizlerim evden çıktı kardeşim aydın da ünide olduğu için ve ben sandık aldırmadığım için sandık oturma olayı olmadı ama kayınbavbam kızım sen bavul aldın adettir dedi verdi bahşiş ahahahaa koptum öyle güldüm ki anlatamam

Benim mutfak dolaplarıma hiçbişey sığmadı :KK31: özellikle bardaklarımı koyacak yer bulamadım. mutfağın bi tarafı cam olunca üst dolapları çok az oluyo, bi üst dolap davlumbaza kurban gitmiş, bitanesinin de içinden doğalgaz borusu geçiyo o yüzden büyük bi hasretle salon konsolumu bekliyorum, kullanmadığım bütün herşeyi oraya yerleştiricem. tencerelerimin de fazla olanlarını anneme verdim artık yapıcak bişey yok :KK31:

iyi akşamlar :KK3:

annemden geldik nerdeyse 2 saat oldu anca oturabildim. dün ordan pazar alışverişimizi falan yaptık hafta içi görümcem gelicek çocuklarıyla. köfte falan yapıp attım buzluğa kolay olsun diye. eşyaları yerleştir. askıda çamaşır vardı onları topladım yenilerini attım makinaya derken oyhhh sırtım ağrımış..

bizimki de hemen maç izlemeye kaçtı gelir gelmez :KK31:

Lovelyliss gendallllll basladi :)))

Hahah canım okudum o gün ama yazamadım gendal aşkından. Eşimde gendal diyor sende öyle yazmışsın eşime okudum hatta o da çok güldü.

İyi aksamlar fistiklar. Anneme geldik biz :)) ana evi gibisi yok ohh miss ...
Gelirken yolun yarisinda arabayi ben aldim esim gaz alalim öter bu simdi dedi. Neyse girdik bi benzinciye. Aldik gazimizi. Esim disarda marketten cukulata falan almis. Geldi ac kapiyi dio ben Bon Bon bakiyorum. Acsana kilidi Diyo ben hala saf. Düğmeyi bulupta basamadim kirk saat. Öldük gülmekten :KK1:

Bizimde eve bir kamera koysalar millet yarılır artık şaşkınlıklarımızı not edicem. Geçenlerde eşim odaya geldi ışığı açtı kapattı ben ondan önce yatmıştım. Işık kapandı 5 saniye sonra bir gürültü bizimki yataktan düşmüş. Bende çıt yok ama can acısıyla bana harlar diye. Kalktı yattı ama ben yarım saat kahkaha attım. Çünkü kendisinin ışığı açma sebebi zaten yatağa nerden gireceğini gözüyle ayarlamakmış. Bizimki ayak ucundan çapraz atlayınca yatağın yan tarafından aşağı düşmüş.:KK9:

Günaydın kızlar sabahın körü çeyizlerim götürülüyor

Canım çeyizlerin gitmiş hayırlısı olsun, çok güzel duygular her günün kıymetini bil.

Instagramm var kuzular yeni actim ozelden yazn adreslwrnzi ekleyim gizonn ceyzine bakacam :))

Nenacım özelden yazıyorum beni de ekle canım.

Saol aldem benim canim benim bakin nerelerdn nerelere geldk asker bekledk smdi bnle stanki bebek beklio en kisa zamanda gizden de bu atagi bekliyrm zaten :))

Giz benden önce davranır kesin. Bende allah nasip ederse Temmuz'da bırakıcam hapı. Doktora gidicem. Bizde istiyoruz.

Lovelycim o dedigin avrupali ailelerde oluyo :) Allah nasil ederse cagan gibi bi bebisin olursa degil avrupa gezmek bebe arabasiyla izmirden manisaya gtmek olay oluyor.Bence fazla hayal kurma.saka bi yana avrupalilarda oyle bir disiplinli cocuk yetistirme var ki cocuk degil bebek bile simarmiyo.Bİz turklerde simdi olursa torun ilk olacak sizde sanrim.Bak sen olacaklara:)

Chelzy bildiriyor.su anda anane dede babanne diger dede teyze ve halanin ayni evdeyiz.Cagan su anda simariklikta cigir acti kaloriferin ustune cikip duvara atliyor :)))).

Abimlerde mayis sonu fransa-almanya-amsterdam yapacaklar 1 hafta.Cagan bizle kalacak.Tatilleri kabusa donmesin diye :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuzum bence de zor bir ihtimal ama inşallah becerebiliriz. Belki abinler gibi bizde anneanne, babaanneye bırakır kaçarız kim bilir... Ama ben belki o kadar uzun süre bırakamam daha çok küçük hiç gelmicekler gibi düşünebilir o yaştaki bir çocuk gerçi şimdikiler cin maşallah.

Eki Görüntüle 1078444
Bunlar da abajurlerim
Eki Görüntüle 1078445

Eki Görüntüle 1078446

Canım güle güle kullan avizeni. Yatak odanın abajurlarını çok beğendim. Mutfakta çok orjinalmiş ama temizliğini bilemedim. En kötü ihtimal çıkarır yıkarsın. Zaten bir süre sonra insan sıkılıyor belki değiştirirsin. Benim şuan evimin halıları değişti, bir tek oturma odası kaldı o da yolda gelecek bu hafta. Haftasonu halılarımı aldık. Giz'in halısının grili ve pembelisini aldım mutfağa. Mutfak perdesi sipariş ettim tekrardan, halıma uyumlu olsun diye o da yapılıyor. Hole country tarzı güllü halılar aldım nerden bakarsan farklı renk gözüküyor. Resim atacağım.

Sonunda instagrama bende uye oldum face hesabimla ama bisecik anlamadim ben.. az biraz teknoloji ozurluyumdurde :))

Canım ekledim ben seni. Zaten face'te arkadaş olduğumuz için şu arkadaşınız instagrama katılmıştır diye herkesin tele bildirim düşüyor.

Gunaydnlarrr mutlu haftalarrr bayanlarrr

Günaydın canım musmutlu haftalar.

Hahha lovelyli hic gulesim yoktu enistenin isigi acip kapatmasi bana bsyi animsatti bnim sevgli kocamda genelde yatmadan once isigi acar ve bakar bnde hic anlam veremzdm demekki ondaki sebepte oymus hepte sorarim neden yatmadn once isigi acip bakiosn o da bi sebebi yok der ajhahaha tek farkla bnmki heenuz yere dusmedi :))) ay bu erkekler bi alemler vallahi

Hahah canım okudum o gün ama yazamadım gendal aşkından. Eşimde gendal diyor sende öyle yazmışsın eşime okudum hatta o da çok güldü.

Bizimde eve bir kamera koysalar millet yarılır artık şaşkınlıklarımızı not edicem. Geçenlerde eşim odaya geldi ışığı açtı kapattı ben ondan önce yatmıştım. Işık kapandı 5 saniye sonra bir gürültü bizimki yataktan düşmüş. Bende çıt yok ama can acısıyla bana harlar diye. Kalktı yattı ama ben yarım saat kahkaha attım. Çünkü kendisinin ışığı açma sebebi zaten yatağa nerden gireceğini gözüyle ayarlamakmış. Bizimki ayak ucundan çapraz atlayınca yatağın yan tarafından aşağı düşmüş.:KK9:

Canım çeyizlerin gitmiş hayırlısı olsun, çok güzel duygular her günün kıymetini bil.

Nenacım özelden yazıyorum beni de ekle canım.

Giz benden önce davranır kesin. Bende allah nasip ederse Temmuz'da bırakıcam hapı. Doktora gidicem. Bizde istiyoruz.

Kuzum bence de zor bir ihtimal ama inşallah becerebiliriz. Belki abinler gibi bizde anneanne, babaanneye bırakır kaçarız kim bilir... Ama ben belki o kadar uzun süre bırakamam daha çok küçük hiç gelmicekler gibi düşünebilir o yaştaki bir çocuk gerçi şimdikiler cin maşallah.

Canım güle güle kullan avizeni. Yatak odanın abajurlarını çok beğendim. Mutfakta çok orjinalmiş ama temizliğini bilemedim. En kötü ihtimal çıkarır yıkarsın. Zaten bir süre sonra insan sıkılıyor belki değiştirirsin. Benim şuan evimin halıları değişti, bir tek oturma odası kaldı o da yolda gelecek bu hafta. Haftasonu halılarımı aldık. Giz'in halısının grili ve pembelisini aldım mutfağa. Mutfak perdesi sipariş ettim tekrardan, halıma uyumlu olsun diye o da yapılıyor. Hole country tarzı güllü halılar aldım nerden bakarsan farklı renk gözüküyor. Resim atacağım.

Canım ekledim ben seni. Zaten face'te arkadaş olduğumuz için şu arkadaşınız instagrama katılmıştır diye herkesin tele bildirim düşüyor.

Günaydın canım musmutlu haftalar.

Avizelern cok sik hele abajurlarina bayildm mutfaktaki de lovelynn dedigi gibi orjinal duruo tahminmce kirde belli etmz renginden oturu

Hahha lovelyli hic gulesim yoktu enistenin isigi acip kapatmasi bana bsyi animsatti bnim sevgli kocamda genelde yatmadan once isigi acar ve bakar bnde hic anlam veremzdm demekki ondaki sebepte oymus hepte sorarim neden yatmadn once isigi acip bakiosn o da bi sebebi yok der ajhahaha tek farkla bnmki heenuz yere dusmedi :))) ay bu erkekler bi alemler vallahi

Hemde ne alem.:KK1: Anneme anlattıkta yerlere yattı gülmekten. Apartman yıkılıyordu sese ya güm diye düştü. Ay hala aklıma geldikçe gülüyorum.:KK1:

Hemde ne alem.:KK1: Anneme anlattıkta yerlere yattı gülmekten. Apartman yıkılıyordu sese ya güm diye düştü. Ay hala aklıma geldikçe gülüyorum.:KK1:

Hahahha valla bnde aklima geldikce guluyorum dusunuyrm bzmdr komik bsyimz oldmu anlatym die bir tane var ama onu anlatamam hahaha

X