347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Daha mi canli renkler :))daha iyi havali duruyordr aksam paylasrsn resmleri bakariz :))

Canım canlı ama nerden baktığınla alakalı, ışıkla alakalı. Halıyı kaldırdığında çok uçuk renkler ya da bir odadan baktığında ama tepeden bakınca koyu. Holüme renk kattı.

Cozucem insallah. Esimde dio ki bi faceyle kk vardi bunuda actin tam oldu elinden dusurmezsin artik teli :KK1:

Yolluklar cok ciciymis canim. Serilince farkli ve daha guzel duruyo gercekten. Bende yolluklarimi alirlen oyle cok begendigim icin almadim olculere en uygun model buydu ama simdi iyiki almisim diyorum seviyorum yoluklarimi

Sağol tatlım beğenmenize sevindim. Senin yolluklarını hiç hatırlamıyorum desem bir tek Nena'nınkiler aklımda. O da çok sade olduğundan çok hoşuma gitmişti ama baktım ki benim taşlarım bembeyaz öyle bir şey koyduğumda kaybolup gidecek bende çiçekli almaya karar verdim.

Son düzenleme:
Bu arada eşim sayısalda 4 bilmiş acayip üzgün. Kendine gelemez o artık bu ay.

Bnmkide ay da 1defa tam kolon oynuo 1 bile tuttturamio garibim gecen inttrnettn sayisalda rn cok cikan rakamlari bulup oynamis tuhh bilemedik dio ahahah gelde gulme komik bu kocalr ya evimzn renkleri yemin ederm

Bnmkide ay da 1defa tam kolon oynuo 1 bile tuttturamio garibim gecen inttrnettn sayisalda rn cok cikan rakamlari bulup oynamis tuhh bilemedik dio ahahah gelde gulme komik bu kocalr ya evimzn renkleri yemin ederm

Canım onu bende yaparım çok en çok çıkan rakamlara oynarım hep.

Kızlar instagramda takip edeyim sizi.Ben aman aman pek fotograf çekme alışkanlığım olmadıgı için aktif değilim ama sizlere çift tıklarım:KK1: Hele lovelycım kurs bitiminde çekeceğin fotografları merakla beklıyorum ben.Aldem de var mısınız ? Onun listesine bakayım.

Kızlar instagramda takip edeyim sizi.Ben aman aman pek fotograf çekme alışkanlığım olmadıgı için aktif değilim ama sizlere çift tıklarım:KK1: Hele lovelycım kurs bitiminde çekeceğin fotografları merakla beklıyorum ben.Aldem de var mısınız ? Onun listesine bakayım.

Beni de takip et chelzyos bnmde fotogrf cekinme aliskanlgm yok hc aklima gelmz geneldr arsivden paylasiyrm :)

Ben hic oynamyrm aslnda sansimi denemem lazim :)) yilda 1dfa piyango aliyrm onda da hep amorti cikio :))

Ben de bana hiç çıkmıyor derim. Kayınvalidem der hep oynamazsan çıkmaz tabi diye.

Canım ben takip isteği yolladım sana. Kurstada çektiğim fotolar var instagramımda ama daha çok şuan çiçek böcek.:KK1:

canımsın yaaaa evet öyle duygulu hüzün sevinç bir arada allah sana da yaşatsın benim çeyizim deniz aşırı gittti biz vapura bindik nişanlımla babam çıkarma gemisine o gemiye baka baka ayrıldık limandan aynı noktaya vardık ama gözüm bian olsun o gemiden ayrılmadı garip bir şeydi
Giizz seni panik yapmak istemiyorumm ama ben görünce gözlerim pörtlediii :KK53: 27 gün yazıyoooo Aman Allahm mutluluk yaklaşıyooooo:KK43::KK19:

Nena senin miden mi bulanıyor bakayım? Bizim ofistede 3 aylık hamile bir arkadaşımız var onunda çok bulanıyor midesi. Mide bulantısı önleyici bileklikler var ona da arkadaşı önermiş almış. 35-40 tl birşeye eczanelerde satılıyormuş. Onu taktığından beri iyi ve yemek yiyebiliyor.

Bak bilekliklerde bunlar.

7e7fac57-97fe-484d-b799-742fab7c12aa.jpg

PsiBands.jpg

Giizz seni panik yapmak istemiyorumm ama ben görünce gözlerim pörtlediii :KK53: 27 gün yazıyoooo Aman Allahm mutluluk yaklaşıyooooo:KK43::KK19:

Aldem giz için eminim çok heyecan vericidir ama darısı en hayırlı zamanda seninde başına canım inşallah aynı sevinci, mutluluğu, hüznü, heyecanı sende yaşarsın canım arkadaşım.:KK19:

Beni de takip et chelzyos bnmde fotogrf cekinme aliskanlgm yok hc aklima gelmz geneldr arsivden paylasiyrm :)

Nenacım soyadım ve adım bitişik yazılı benim.Bulamadım seni.

Canım ben takip isteği yolladım sana. Kurstada çektiğim fotolar var instagramımda ama daha çok şuan çiçek böcek.:KK1:[/QUOTE]

Bende kabul ettim canım.Olsun çiçek böcek seviyorum bakmayı öyle.
İnciciceğimide takıp edeyim gizinde varmış.
İg ig bahsedıyodunuz ig ne diyordum megersem bu meretmiş.

Aldem sendeki heyecanı ben daha şimdiden hissediyorum kuzum :KK1: Vakit yaklaştıkça nasıl olacaksn tahmin edemiyorum :)

Nena senin miden mi bulanıyor bakayım? Bizim ofistede 3 aylık hamile bir arkadaşımız var onunda çok bulanıyor midesi. Mide bulantısı önleyici bileklikler var ona da arkadaşı önermiş almış. 35-40 tl birşeye eczanelerde satılıyormuş. Onu taktığından beri iyi ve yemek yiyebiliyor.
ya cok bulanio her kokuya alerjm var kisma yok sadece ogruyoum oyle bi bulanti daha hc kusmadm ilac iciyrm ama banamisin demiyor valla

Bak bilekliklerde bunlar.

7e7fac57-97fe-484d-b799-742fab7c12aa.jpg

PsiBands.jpg

Aksam eczaneye bakin varsa alim ama hi gecrcek bsye benzemiyor sen arkdsa iyi geldi demssn deneyim biraz arastrip ole alim

Aldem giz için eminim çok heyecan vericidir ama darısı en hayırlı zamanda seninde başına canım inşallah aynı sevinci, mutluluğu, hüznü, heyecanı sende yaşarsın canım arkadaşım.:KK19:
yazısını okuyordum alta bi baktım 27 gün diyoo ben heyecan yaptım :KK52: amin bebişim ya varyaa benim içimdeki heyecan fenaaa her konuda böyleyim ama sadece bu konu değil :KK1:
Aldem sendeki heyecanı ben daha şimdiden hissediyorum kuzum :KK1: Vakit yaklaştıkça nasıl olacaksn tahmin edemiyorum :)
heyecanımı tahmin ettiğiniz gibi görüceksinzide kuzumm :KK54:
hatta şuan makyaj bakıyordum gelin paketi 400 tl miş :KK52: yaa bi kıza muhteşem yapmş makyaj onu gördümde araştırasım geldii :KK52:

Edin edin ig de benide takip edin. Benimde facedeki gibi adim soyadim bitisik aynen yaziyo. Benimde hic foto cekme cektirme aliskanligim yoktur Zaten guzelde cekemem.. simdilik paylastigim bisey yok ama ilerde olur heralde :))

ya cok bulanio her kokuya alerjm var kisma yok sadece ogruyoum oyle bi bulanti daha hc kusmadm ilac iciyrm ama banamisin demiyor valla

Aksam eczaneye bakin varsa alim ama hi gecrcek bsye benzemiyor sen arkdsa iyi geldi demssn deneyim biraz arastrip ole alim

Canım dedim ya bende öyle demiştim ama çok işe yarıyormuş. İstersen yorumları da oku. Ben sana yorum linkini de paylaştım. Benim arkadaşımda her gün gözümün önünde çalışıyor ve yemek yediremiyorduk, herşey midesini bulandırıyordu ama o da çıkarmıyordu bir tek sabahları çıkarttığını biliyorum şuan bir sürü şey yiyebiliyor ve bulantısı yok. Ona da midesi bulanan bir arkadaşı tavsiye etmiş.

Canım dedim ya bende öyle demiştim ama çok işe yarıyormuş. İstersen yorumları da oku. Ben sana yorum linkini de paylaştım. Benim arkadaşımda her gün gözümün önünde çalışıyor ve yemek yediremiyorduk, herşey midesini bulandırıyordu ama o da çıkarmıyordu bir tek sabahları çıkarttığını biliyorum şuan bir sürü şey yiyebiliyor ve bulantısı yok. Ona da midesi bulanan bir arkadaşı tavsiye etmiş.

Ay valla bu iyi haber bi bakayim lovelylom ilgine cok tesekkur ederm canimmmm

X