347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Selamlarr

Oncelikle herkesin kadir gecesi mubarek olsun.
Kelebekcim musmutlu yaslar diliyorum esinle ve eylulunle. Ne guzel haberler bunlar, hersey daha da iyi olucak insallah.
Rosecum bu arada sen de pozitif ol, bu zamana kadar kanaman olmadi bence bu bebek tutundu. Cumartesi guzel haberlerini bekliyoruz insallah.
Ben de bugun teyze olacagimin haberini aldim. Bu mubarek gunde ablamin sikintilari vardi bekliolardi olmuodu vee suprizz cokk mutluyum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Muss hayirli olsun canim. Teyze olmak guzel birsey olsa gerek kiz kardesim dokuz yasinda oldugu icin ben 50 kusur yasinda teyze olacagim sanirim :)

Arda gunduzleri on dk on beser dakika uyuyor . Sabah uyudu hemen dusa gireyim dedim. Dusa girer girmez aglamaya basladi yanina giderken ayagimi cok kotu yatagin tahtasina vurdum morardi. Sonraki uykusunda da camasirlari asayim dedim makinadan camasirlari cikarttim uc parca astim uyandi. Makinadaki camasirlarin tamamini bugun asarim insallah. Bir sonraki uykusunda tost yapayim dedim tostu yaptim elime aldim uyandi. Emzirirken tostu yedim.

Esimde sebeklik yapiyor seni cok seviyor ayrilmak istemiyor diyor. Bende dedim senide seviyor ama platonik :)

Musscum tesekkur ederm tatlimmmm sende ne gyzel haber verdn teyzelik baska bsydr henuz tatmadim allah saglikla dünyaya gelmesni nasip etsn insallah cok sevndm

Inciceegm saol kuzum bnm cok opuyom seni... sizin tatilde baslamak uzere nol keyfini cikar tatlisim mujxx

Stanki kuuzm var bizde seker hastasi anne tarafi baba tarafi var yani bakalm bnmde smdiden yapilck seker yuklemesi :KK43:nasil olck bilmiom

ne güzel bi sürpriz olmuş mübarek günde canım. hayırlı olsun. sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin allah isteyen herkese versin inş

Hayırlı olsun muscummm :)

Muss hayirli olsun canim. Teyze olmak guzel birsey olsa gerek kiz kardesim dokuz yasinda oldugu icin ben 50 kusur yasinda teyze olacagim sanirim :)

Musscum tesekkur ederm tatlimmmm sende ne gyzel haber verdn teyzelik baska bsydr henuz tatmadim allah saglikla dünyaya gelmesni nasip etsn insallah cok sevndm

Amin canlarim hepinize cok tesekkur ederim ben de ilk kez teyze olucamm cokk mutluyum. Allah bebek isteyene istediginde bekletmeden versin ins.

Nena haberlerin güzel olmasına çok sevindim.:KK9:

Muscum sende teyze oluyormuşsun hayırlısı olsun canım.:KK9:

Lovelymm cok sagol canim. Senden de guzel haberler bekliyoruz insallah:p

Bu stresle zor gibi canım zaten bu ay bir umutsuzluk var üzerimde muhtemelen olmayacak.

iPhone'dan Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.

iyi akşamlar kızlar.kadir geniz mübarek olsun Allah dualarımızı kabul etsin...

nenacım çok sevindim doğum gününde çok güzel bir hediye olmuş bugün duydukların Allah sana kocanla bebeğinle sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin.

gizim senden de inşallah böyle güzel haberler duyarız Allah'a sığınmak ve olumlu olmak gerek.

muss gözünüz aydın canım teyze olmak çok güzel bir şey olmalı ben malesef hiç olamayacam :KK43:

lovely senin bebişinde en hayırlı zamanda gelecek inşallah canım hiç sıkıntı yapma umutsuz olma.

inciçiçeğim sağol canım evet bu ara ombre moda oldu,bende öyle hiç elletmemiştim saçımın rengini herkes çok beğenirdi bende çok beğenirdim bir türlü bpyatmamıştım o yüzden ama şimdide zaten çok bir fark yok yine üst taraf kendi saçım altlardan güneşten açılmış gibi

ayy ben ne teyze ne hala olucam. tek çocukum ben :KK50: sadece yengeyim eşimin yeğenleri var. kardeş gibi büyüdüğüm kuzenimin çocukları hala dese bari :KK1:

bugün buharlaşıcaktım resmen evde. akşam eşim camiye giderken bende çöp atayım hem bi hava alırım dedim baktım komşular bahçede bende eşim gelene kadar oturdum püfür püfür çok iyi oldu. ama şimdi ev gene yanıyo. bize bi klima almak şart oldu

Puknas, kuzum tesekkur ederim. Ben de sadece teyze olabilecegim bitanecik ablam var sadece. Canim saclarin hayirli olsun ben de ombre cok istiyorum ama dugunden once cesaret edemedim. Dugunden sonra hem kestircem biraz hemde ombre yaptiricam insallah. Bu arada ig de adi f... İle baslayan ekledigim sen misin. Ya sensindir ya Aldebarandir die dusunmustum. Butun kizlarda ekli gorunce eklemistim.

İncicicegim bazen ben de tek cocuk istiyorum die bencillik yapiorum ama gelecegi de dusunmek gerek. Gerci kimin cocugunun oldugunun onemi yok bazi halalar teyzeler var ki olmaz olsunlar.

Gunaydnlarrr guzel bir aksam gecrdk esimle saat 1geciodu evdeydik qyaklarm davul gbibolmustu sarkik tutmaktan bi ara basamadm üstlerine uyudum ama uyku yetmedi :KK43: bugun ovyuzden birazck yorgnm kocis canim yaaa karisina cicekte gonderdi bnden keyflisi yoktu dun :)iyice simartti karisini hediye olarakta keramikada gunluk yemek tk begenmstm kac hafta once onada gostermstm nasil die o da fena deil demsti erkek iste ne anlar :)ama benim icin almissss cok mutlu oldummm bide bol bol optu d.gnu cocgunu ohh miss gbi bi aksamdi dun annemlerde program yapmsti bnm icin o da bugune kaldi aksam annemlerdeyz :)bi dogum gunu daha kutlicammmm
Arda gunduzleri on dk on beser dakika uyuyor . Sabah uyudu hemen dusa gireyim dedim. Dusa girer girmez aglamaya basladi yanina giderken ayagimi cok kotu yatagin tahtasina vurdum morardi. Sonraki uykusunda da camasirlari asayim dedim makinadan camasirlari cikarttim uc parca astim uyandi. Makinadaki camasirlarin tamamini bugun asarim insallah. Bir sonraki uykusunda tost yapayim dedim tostu yaptim elime aldim uyandi. Emzirirken tostu yedim.

Esimde sebeklik yapiyor seni cok seviyor ayrilmak istemiyor diyor. Bende dedim senide seviyor ama platonik :)
smdiden kendmi goruyrm sende anlatmada psikolojimi bozma :)

iyi akşamlar kızlar.kadir geniz mübarek olsun Allah dualarımızı kabul etsin...

nenacım çok sevindim doğum gününde çok güzel bir hediye olmuş bugün duydukların Allah sana kocanla bebeğinle sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip etsin.

gizim senden de inşallah böyle güzel haberler duyarız Allah'a sığınmak ve olumlu olmak gerek.

muss gözünüz aydın canım teyze olmak çok güzel bir şey olmalı ben malesef hiç olamayacam :KK43:

lovely senin bebişinde en hayırlı zamanda gelecek inşallah canım hiç sıkıntı yapma umutsuz olma.

inciçiçeğim sağol canım evet bu ara ombre moda oldu,bende öyle hiç elletmemiştim saçımın rengini herkes çok beğenirdi bende çok beğenirdim bir türlü bpyatmamıştım o yüzden ama şimdide zaten çok bir fark yok yine üst taraf kendi saçım altlardan güneşten açılmış gibi
Cok thankyou canimcim :))

Günaydın canlarımmmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Bi kaç gündür işe kocacım getiriyor çok mutluyum o yüzden :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ohh sefan olsun ben minibusle geliom bizim arabamiz yokki ama kismetse yeni yilda olcak hyrlisyla esim eylul olunca sart buldu 20bin tlye kadr bsy bakicaz... :)

Günaydınlar...

Benimde bir ara saçlarım ombreydi ama bilinçli yaptırmamıştım saçlarımı istemede karamele açtırmıştım cila işlemi yapılmıştı o rengi çok sevmeyince annem ben üstüne kendi saç rengim olan kestaneye boyadım akınca altlar bir güzel oldu ki anlatamam herkes nasıl yaptırdığımı soruyordu halbuki bilinçli değildi. Şimdi biraz uzatayım belki oynarım yine ama bana koyu yakışıyor. Ombre de güzel oluyor.

Bizde yarın akşam yazlığa gidiyoruz babamların yanına. Pazar akşam dönücez.

Ohh sefan olsun ben minibusle geliom bizim arabamiz yokki ama kismetse yeni yilda olcak hyrlisyla esim eylul olunca sart buldu 20bin tlye kadr bsy bakicaz... :)

Bizde eylül de almıştık benim doğumgünüm de :KK16::KK16::KK16: 1 yıl olacak arabasız olmuyor yaaa

İş sağlığı eğitimi varmış bu hafta işte ben mesai 9 da onun 9.30 muş bırakıp beni geçiyor akşam da alıyor bazen o erken gdince ben onu bırakıyorum bazen servis falan idare ediyoruz :KK1::KK1::KK1:

X