347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Muss tebrikler canım allah sağlıcakla getirsin bebişi

günaydın kızlar ayyy hava kapadı çok mutluyum güneş istemiyorum yapış yapış oluyorum evlendim evleneli saçlarım yıprandı saçımı kestircem birazcık nefes alamıyorum uçları berbat hep topluyorum

sizin saçlar kısamı nasıl

bizde araba bebiş olursa diye alırız demiştik taa en başında bakalım kısmetse olur

Gunaydin kızlarrr :)
Bugun benim icin bayram alışverişi günü hem kendime hem eşime biseyler alicam. Ee tabi gidecegimiz buyuklere de kutu cikolata falan almak lazım. Evde de bikac eksik var. Yegenime de bi takım elbise aliyim diyorum. Insallah guzel seyler bulabilirim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gunaydin kızlarrr :)
bugun benim icin bayram alışverişi günü hem kendime hem eşime biseyler alicam. Ee tabi gidecegimiz buyuklere de kutu cikolata falan almak lazım. Evde de bikac eksik var. Yegenime de bi takım elbise aliyim diyorum. ınsallah guzel seyler bulabilirim

biz geçen hafta carfurdan ece aldık çikolata kendinden karton poşeti vardı çok hoşuma gitti sonuçta ece çikolata dandik bişi değil sunumda güzel karton poşeti ile olması aldık biraz o çikolatadan büyüklere

kendimize bişiler baktık ama pek bulamadık şu sıra çok kıyafet almıştım giyerim birini

iyi alışverişler canım

Gunaydin kızlarrr :)
Bugun benim icin bayram alışverişi günü hem kendime hem eşime biseyler alicam. Ee tabi gidecegimiz buyuklere de kutu cikolata falan almak lazım. Evde de bikac eksik var. Yegenime de bi takım elbise aliyim diyorum. Insallah guzel seyler bulabilirim

eee ilk bayram eller öpülecek :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ilk günü napsam diyorum erkenden eşimin ailesine gitsek kahvaltı felan sonra eller öpülse öğlende annemlere mi gitsem diyorum sonuçta ailemi ilk gün görmek istiyorum

ben Ramazan bayramında ilk annemlere gittim onlar büyük dedesi falan yok ölmüş hepsi ( Allah rahmet eylesin) ama benim dedem var önce dedemi babaannemi anneannemi gördüm o bayram 3 ü de burdaydı sonra gittim k. valideme

Kurban da onlarla kestiğimiz için ilk onlara gittik sonra annemlere geldik

Bu bayram zaten erzuruma gidiyorum anneannemlere :KK16::KK16::KK16: dün iftara gittik bayramlaştım çıktım

ben Ramazan bayramında ilk annemlere gittim onlar büyük dedesi falan yok ölmüş hepsi ( Allah rahmet eylesin) ama benim dedem var önce dedemi babaannemi anneannemi gördüm o bayram 3 ü de burdaydı sonra gittim k. valideme

Kurban da onlarla kestiğimiz için ilk onlara gittik sonra annemlere geldik

Bu bayram zaten erzuruma gidiyorum anneannemlere :KK16::KK16::KK16: dün iftara gittik bayramlaştım çıktım

kurban bayramında ailem ve eşimle beraber onların memelketine gidicez ailemde yaklnız bırakmıcak beni allah izin verirse bayramı orda yapıcaz

şimdi anneme sabahtan gidersem akşama kadar kv de kalmıyım die ilk kv sonra annemler yapayım belki annemlerde yatıya kalırız ohh miss

kurban bayramında ailem ve eşimle beraber onların memelketine gidicez ailemde yaklnız bırakmıcak beni allah izin verirse bayramı orda yapıcaz

şimdi anneme sabahtan gidersem akşama kadar kv de kalmıyım die ilk kv sonra annemler yapayım belki annemlerde yatıya kalırız ohh miss

evet en mantıklısı :KK1::KK1::KK1::KK1: :13::13::13::13::13:

Biz sabah kahvaltıya kayinvalidemlere gidiyoruz cunku onlar oglen tatile gidiyolar 3 günlüğüne.sonra ordan karşıya gecicez benim dedeme, ordan esimin dedesine. Aksam da kocaeliye gidicez annem de orda anneannemlerle birlikte. Bi gece orda kalcaz ikinci gun de ordayiz. Ece iyi fikirmis canım hemde tadi da cok guzel bizde realden alcaz bugun biseyler

Bayramda annemler cankiriya gidiyorlar dedemlerin yanina bayramda yoklar amcalarim ve aileleri de gidiyor bu bayram baba tarafinda istanbulda kimse yok.

Kayinvalidemlere gidecegiz. Bursadan ardayi gormeye gelecekler misafir agirlayacagiz.

Esim dokuz gun tatil cok iyi olacak ardayla o ilgilenir. Bende belki uyurum.

Bayramda annemler cankiriya gidiyorlar dedemlerin yanina bayramda yoklar amcalarim ve aileleri de gidiyor bu bayram baba tarafinda istanbulda kimse yok.

Kayinvalidemlere gidecegiz. Bursadan ardayi gormeye gelecekler misafir agirlayacagiz.

Oy Kıyamam ben sana ya dinlen bol bol 9 gün :)

Stanki kıyamam nasıl uykuya hasretsin yazışından belli.

Puknas, kuzum tesekkur ederim. Ben de sadece teyze olabilecegim bitanecik ablam var sadece. Canim saclarin hayirli olsun ben de ombre cok istiyorum ama dugunden once cesaret edemedim. Dugunden sonra hem kestircem biraz hemde ombre yaptiricam insallah. Bu arada ig de adi f... İle baslayan ekledigim sen misin. Ya sensindir ya Aldebarandir die dusunmustum. Butun kizlarda ekli gorunce eklemistim.

İncicicegim bazen ben de tek cocuk istiyorum die bencillik yapiorum ama gelecegi de dusunmek gerek. Gerci kimin cocugunun oldugunun onemi yok bazi halalar teyzeler var ki olmaz olsunlar.

ben hala olacağım inşallah zamanı gelince abim var birde erkek kardeşim...sağ ol canım bencede düğünden sonra yaptır sıkıntı olmasın öncesinde yaptırıpta. yok canım ben değilim hiç sosyal medya hesabım yok benim :)

stanki inşallah güzel bir dinlenebilirsin ardacıkla babası ilgilensin bakalım biraz.

Puknas, kuzum tesekkur ederim. Ben de sadece teyze olabilecegim bitanecik ablam var sadece. Canim saclarin hayirli olsun ben de ombre cok istiyorum ama dugunden once cesaret edemedim. Dugunden sonra hem kestircem biraz hemde ombre yaptiricam insallah. Bu arada ig de adi f... İle baslayan ekledigim sen misin. Ya sensindir ya Aldebarandir die dusunmustum. Butun kizlarda ekli gorunce eklemistim.

İncicicegim bazen ben de tek cocuk istiyorum die bencillik yapiorum ama gelecegi de dusunmek gerek. Gerci kimin cocugunun oldugunun onemi yok bazi halalar teyzeler var ki olmaz olsunlar.

musss o benim canikommm :KK3:

Son düzenleme:
selamlar güzeller

ece ye bende bayılıyorum. çok güzel iyi yapmışsınız onu almakla :KK56:

bizde geçen hafta bayramlık bir şeyler baktık ama ben kafama göre bulamadım. zaten tatil için baya şey aldık kıyafette dolu onlardan idare edicez artık. fazla açılmayalım arabamızla çıkıcaz yola zaten bir dünya gaz parası oyy oyyy...

benim annemlerde ankara ordan da çankırıya gidicekler. maalesef bizde hafta sonundan bayramlaştık. biz bir hafta eşimin memleketteyiz. orda da sıkılıyorum biraz :26:

Lovelym hiç sesin çıkmıyo bu aralar açılışı yapıp kacıyosun. Isler mi cok yogun yoksa keyfin mi yok?

musss o benim canikommm :KK3:[/SIZE]

Canimm memnun oldum kim oldugunu bilmeden eklemistim kusura bakma😘

Muss tebrikler canım allah sağlıcakla getirsin bebişi

günaydın kızlar ayyy hava kapadı çok mutluyum güneş istemiyorum yapış yapış oluyorum evlendim evleneli saçlarım yıprandı saçımı kestircem birazcık nefes alamıyorum uçları berbat hep topluyorum

sizin saçlar kısamı nasıl

bizde araba bebiş olursa diye alırız demiştik taa en başında bakalım kısmetse olur

Sagol rosecum, dualarimdasin sen ve butun anne adaylari. Sende saglikla alacaksin kucagina insallah melegini.

Yaniyorummmmm. Vucudumdan ates cikiyo sanki. Annemlerin oraya yagmur yagiyormus keske buraya da yagsa biraz serinlerdik..

Burasi da felaket sicak canim, annemle pazara gittik. Oruclu degildim ama fena etkiledi. Bu bayram ailemle bir arada son bayramim biraz buruk o yuzden. Nisanlim da geliooo bize o yuzden cifte bayram bana. Ben de alisveris yapmadim yarin cikicam arkadasimla bakicam bakalim.

Bugün erken geldim eve kuzular
Bakanla bayramlasma vardi ordan herkes evlerine dağıldı :))) 4 te geldim camsir attim falan ütü yaparım cumartesi gidiyorum daha birsey hazır değil

Lovelym hiç sesin çıkmıyo bu aralar açılışı yapıp kacıyosun. Isler mi cok yogun yoksa keyfin mi yok?

Yok kuzum ya iş yok zaten bu ara yoğunluk yok benim keyfim yok canım sıkkın azcık ama evle işle ilgili değil deli deli kendimi sıkıyorum işte.

X