347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Kızlar operasyondan şimdi çıktım merak etmeyin psikolojim çok iyi şükürler olsun iyim iyigeçriği için hemen çıkıcam bir sorun olmadı öperim sizi

Lovelym kuzum keyfin neden yok biliyorm ama ne olur takma hiçbişeyi hayırlı zaman da olcak öle düşün hamile olablrsn göbekten değil ama duygusallıktan seni seviyorum çok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçmiş olsun canım benim kalbimiz seninle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Lovelyyy o gobek ne ya, bu arada baya kilo almissin yakismis ama

Nasıl yaniiii yok artık :)

Lovelyyyy bu gobek degilll bebekk :)

rose :KK43: canim dirayetli ol allahin takdiri buymus bol bol dinlen cok opuyorum

lovelyli valla filinta gbisin gobek dil ama bebek olsa bebek karni ici cok erken bi cikinti bayada buyuk :)bnce elbise lastikli sis gosterio oturuncada toplanmis seni gidi seni yada gobek yaptn ayhh hyecanlandm ne smdi bu yaaa :)

Lovelyyy o göbeek ne bebeem :KK49:

Ay lafı ortaya attı kaçtı goruyo musunuz yaaa catlicam meraktan

Selam kızlar hayırlı cumalar.
Gelişmeleri hızlı bi şekilde okumaya çalıştım ama bi son sayfaları okuyabildim amma çene çalmışsınız.
Rose kendini çok güzel alıştırmışsın en kötü duruma hayırlısı böyleymiş demek ki. Zamanı gelince inşallah çok tatlı bir bebeğin olacak. Kendini hiç umutsuz hissetme. Daha her şey çok yeniydi zaten yazdığın gibi.

Lovely o göbeğe bebek demek isterdim ama değildir herhale ya sende bu fizik varken öyle göbek olması için en azından 3 aylık hamile olman gerekirdi. Boy uzun maşallah :nazar: Sen en güzeli tatilini yap kafanı dağıt belki tatil de olur bişiler :KK23: Biliyorum çok istediğini ama bu konularda plan yapmamak gerek en güzeli akışına bırakmak.

Bende rüyamda hamile olduğumu gördüm ya hatta buraya gelip soruyordum sizlere iki çizgi var görüyor musunuz diye :KK53:

Kızlar operasyondan şimdi çıktım merak etmeyin psikolojim çok iyi şükürler olsun iyim iyigeçriği için hemen çıkıcam bir sorun olmadı öperim sizi

Lovelym kuzum keyfin neden yok biliyorm ama ne olur takma hiçbişeyi hayırlı zaman da olcak öle düşün hamile olablrsn göbekten değil ama duygusallıktan seni seviyorum çok

Tunaydinlarrr

Rosecim hayirlisi boyleymis kuzum. Ne diycem bilemedim. Buraz toparlanip kendinize vakit ayirin

Lovelym masallah gobuse insallah vardir minnak bi kuzu. Ama sen yinede cok dusunmemeye calis kafani bosalt tatilde

Kuzular bence o bir göbek çünkü lovely tam tamına 9 kilo aldı evlendiğinden beri söylüyorum size ben bu göbekle bikini nasıl giycem acaba gitti fizik gitti. Bu arada herkes hamiş sandı bugün beni ofiste o yüzden sorayım dedim sizlerede öyle mi gözüküyorum diye. Öğle tatilinden geldim millet aldın mı test diye başıma üşüştü ama almadım batı beklicem. Bayramdan sonra inş. güzel haberler veririm veremezsem de sağlık olsun bekletemeden hayırlı zamanda gelsin.

Gizim canımın içi böyleymiş demekki hayırlısı birtanem bende seni çok seviyorum sıkma canını. Biraz evinini evli olmanın, eşinin tadını çıkar canım. Yine olur. Geçmiş olsun.

Kuzular bence o bir göbek çünkü lovely tam tamına 9 kilo aldı evlendiğinden beri söylüyorum size ben bu göbekle bikini nasıl giycem acaba gitti fizik gitti. Bu arada herkes hamiş sandı bugün beni ofiste o yüzden sorayım dedim sizlerede öyle mi gözüküyorum diye. Öğle tatilinden geldim millet aldın mı test diye başıma üşüştü ama almadım batı beklicem. Bayramdan sonra inş. güzel haberler veririm veremezsem de sağlık olsun bekletemeden hayırlı zamanda gelsin.

Gizim canımın içi böyleymiş demekki hayırlısı birtanem bende seni çok seviyorum sıkma canını. Biraz evinini evli olmanın, eşinin tadını çıkar canım. Yine olur. Geçmiş olsun.

ay ama çok tatlı görünüyosun ya demekki bide kocaman göbüşün olsa nasıl tatlı olcaksın :KK49: :nazar: bu aralar fazla duygusalsın ben bekliyorum senden en kısa zamanda mutlu haberler :KK49:

Kuzum nasıl başardın 9 kılo almayı demeyeceğim çünkü karşınızda 2013 martından bu yana 13 kılo almış bir arkadaşınız var :KK14: Lovelym biz yine çok uzunuz ordan yırtıyoruz.Ben 160-165 olsaydım şu anda yuvarlanıyor olurdum.Ama neyi görmüş olduk hamileliğin çok yakışacağını sana..Güzel haberlerle geleceksin.Sadece çok tezcanlısın o kadar :)

rosecim geçmiş olsun canım

lovelym 9 kilo diyosun ama maşallahın var :nazar: çok güzel görünüyorsun. sende hamişken sadece göbüşü olanlardan olucaksın ve harika olucaksın kesin

ay ama çok tatlı görünüyosun ya demekki bide kocaman göbüşün olsa nasıl tatlı olcaksın :KK49: :nazar: bu aralar fazla duygusalsın ben bekliyorum senden en kısa zamanda mutlu haberler :KK49:

Ahahahah bir de bekek olsa yuvarlanıcam bence.:KK1: Bu arada mercim çok merciiiiii sizinde tatlı sözlerinize efenim öpüyorum.:KK54:

Kuzum nasıl başardın 9 kılo almayı demeyeceğim çünkü karşınızda 2013 martından bu yana 13 kılo almış bir arkadaşınız var :KK14: Lovelym biz yine çok uzunuz ordan yırtıyoruz.Ben 160-165 olsaydım şu anda yuvarlanıyor olurdum.Ama neyi görmüş olduk hamileliğin çok yakışacağını sana..Güzel haberlerle geleceksin.Sadece çok tezcanlısın o kadar :)

Kuzum aldı başını gidiyor kilolar valla bak ben size bebiş gelince ay ay fotolayıp atıcam yuvarlanmama yakinen tanık olun diye.:KK1: Bu arada şu tezcanlılığım yok mu huyum kurusun bende hiç sevmiyorum kiiiii bu huy üstüme yapıştı gitmiyor.:KK37:

rosecim geçmiş olsun canım

lovelym 9 kilo diyosun ama maşallahın var :nazar: çok güzel görünüyorsun. sende hamişken sadece göbüşü olanlardan olucaksın ve harika olucaksın kesin

İnciçiçeğimmmm ohhh ağzından bal damlıyor inş sadece göbek çıkar kollar bıngıldamaz.:KK9: Öptüm seni de.:KK54:

Ahahahah bir de bekek olsa yuvarlanıcam bence.:KK1: Bu arada mercim çok merciiiiii sizinde tatlı sözlerinize efenim öpüyorum.:KK54:

Kuzum aldı başını gidiyor kilolar valla bak ben size bebiş gelince ay ay fotolayıp atıcam yuvarlanmama yakinen tanık olun diye.:KK1: Bu arada şu tezcanlılığım yok mu huyum kurusun bende hiç sevmiyorum kiiiii bu huy üstüme yapıştı gitmiyor.:KK37:

Aman haa canım sen dıkkat edersın yemene içmene pimpiriklisindir de zaten bızım göbeklerin büyümesi geç olur.Annemin boy 1.76.Bana hamileyken 6.ayında kalem etek giyiyordum diyor hafif göbek gibiymiş.Son 2 ay çıkmış karnı.Ama yakışmış kilo biliyor musun ben böyle beğendim çok halini.
Tez canlılığın seni olumsuz düşüncelere itmektn başka bişey yapmıyor.Telkin et hep kendinii rahatlatt oh miss :KK34:

ayyy ben şimdiden tosbiş gibiyim bacakların basenlerin maşallahı var hamile kalınca duba olurum herhalde. sözde tatile gidene kadar yürüyüş yapıcaktık eşimle ilk bozan ben oldum o haftada 3-4 gün spor yapıyo

ay kızlar çok sıkıldım bugun patlıcam sanki evde yaaaa :KK31: dün ne güzel zaman geçirmiştim alışverişte bugun yine eve tıkılıp kaldım :KK31: çıkıp yürüyüş mü yapsam napsam :KK31:

Aman haa canım sen dıkkat edersın yemene içmene pimpiriklisindir de zaten bızım göbeklerin büyümesi geç olur.Annemin boy 1.76.Bana hamileyken 6.ayında kalem etek giyiyordum diyor hafif göbek gibiymiş.Son 2 ay çıkmış karnı.Ama yakışmış kilo biliyor musun ben böyle beğendim çok halini.
Tez canlılığın seni olumsuz düşüncelere itmektn başka bişey yapmıyor.Telkin et hep kendinii rahatlatt oh miss :KK34:

Kuzum benimde boy 1.75 ama annen gibi olacağımı hiç sanmıyorum vücudum çok çabuk kilo alıp verebiliyor. Biraz fast foodtan uzak durursam yine rahat veririm 10 kiloyu kaldırdı da bir 10 daha alsam yarmagül olurum.:KK9: Allah korusun.

canım 3.5 aylığım benim bile öyle daha karnım yok :KK1::KK1::KK1: gazın vardır senin

wc banyo ovdum götüreceklerimden son posta da yıkandı astım geceye de kurur ütülerim artık. akşam üstüne doğru susamlı simit yapayım diyorum yarın da kek yaparım. giderken kayınvalidemlere götürürüm el yapımı iyi olur herhalde die düşündüm.

Kayinvalidem ardayi gormeye gelmis. Bende bu firsati kacirmadim ipini bosaltmis gibi temizlik yaptim. Sabah 11 de gelmisti yeni gitti o saatten beri popomun ustune yeni oturdum.

Lovely telefondan girince paylasilan resimler gorunmuyor sanirim. Goremedim gobusu :)

Benim dogumdan onceki son gobuslu halim.

Kızlar çok teşekkürederim sağolasınız inşallah herşey iyi olcak şükür çok iyim ben psikolojm çok rahatladı muallakta değilim artık.

Stanki ardalar sosyal oluyor senin ardacık uyuyup ortamdan kopmak istemiyor tatlı şey

X