347. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

Günaydın kızlarrrr
Rosecum herseyin hayırlısı canim benim insallah guzel haberlerle gelirsin bugun doktordan.
Lovelym sana da iyi tatiller canım hicbiseyi dusunmeden bikaç gun gecir kafani bosalt döndüğünde hersey çok daha guzel olcak.
Bende dun bayram alışverişimi yaptim cikolatalari milango aldik buýuklere. Oda kendinden posetliydi. Evin eksiklerini de hallettik. Kendi giyeceklerimi de hallettim sportif takilicam bu bayram :) esim de kendine hicbisey almak istemedi eve 3d oynatici aldi bende bayramda onu mu giyceksin diye dalga gectim :) bizim bayramda 2gun tatilimiz var maalesef 3.gunu esim çalışıyo :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gunaydinlarrrr milletttt neseniz enerjnz bol olsn keyfnz hic bir sey icin kacmasn gelin dertleselm paylasalm uzuntuleri geride birakalm saglik problemi olmadgi surece dier sikintilar gecer lovelyli ve rose sizleri daha dinc gormek istyrm lovelyli yazlga gonderioruz keyfni cikar rosecum allahtan senn icin hyrlisini diliyrm bebegn insallah sennle olcak ben hala inanilmaz derecede oyle hssedyrm ama olmazsada uzuluruz kahroluruz sana nacizane tavsiyem guclu ol kendini salma bugun gt bi kuafore kendine bakim yaptr bak ne kadr iyi gelicek sana allah biz insanlara tasiyabilecgi kadr yuk verirmis o yuzden bol bol dua et kadir gecesnde hepnz icin cok dua ettm

Bebişimizin kalbi Durmuş kürtaja alıyorlar beni ama üzgün değilim takdir böyle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çıkışta da git eve dinlen canim benim Allahın takdiri boyleymis. Ilerde boy boy çocuklarınız olur insallah ama simdilik evliliginizin tadını çıkarın biraz sen evine alış

Takdiri ilahi rosecum.Zaten hazirlamistin kendini.Ordan cikinca eve gidip guzelce uyu dinlen.Ilk bayraminiz olucak onun heyecanini yasa kuzucum.

Canim hayirlisi, guçlu olmaktan baska yapacagin bisey yok simdilik. Hayirlisini istedik hep senin icin demekki boylesi hayirliymiş.

Lovelyyyy bu gobek degilll bebekk :)

rose :KK43: canim dirayetli ol allahin takdiri buymus bol bol dinlen cok opuyorum

Sizce bebek mi göbek mi kızçelerim tahminleri alayım. 😊
Eki Görüntüle 1201204
Eki Görüntüle 1201205

iPhone'dan Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi.
lovelyli valla filinta gbisin gobek dil ama bebek olsa bebek karni ici cok erken bi cikinti bayada buyuk :)bnce elbise lastikli sis gosterio oturuncada toplanmis seni gidi seni yada gobek yaptn ayhh hyecanlandm ne smdi bu yaaa :)

Ay lafı ortaya attı kaçtı goruyo musunuz yaaa catlicam meraktan

Selam kızlar hayırlı cumalar.
Gelişmeleri hızlı bi şekilde okumaya çalıştım ama bi son sayfaları okuyabildim amma çene çalmışsınız.
Rose kendini çok güzel alıştırmışsın en kötü duruma hayırlısı böyleymiş demek ki. Zamanı gelince inşallah çok tatlı bir bebeğin olacak. Kendini hiç umutsuz hissetme. Daha her şey çok yeniydi zaten yazdığın gibi.

Lovely o göbeğe bebek demek isterdim ama değildir herhale ya sende bu fizik varken öyle göbek olması için en azından 3 aylık hamile olman gerekirdi. Boy uzun maşallah :nazar: Sen en güzeli tatilini yap kafanı dağıt belki tatil de olur bişiler :KK23: Biliyorum çok istediğini ama bu konularda plan yapmamak gerek en güzeli akışına bırakmak.

Bende rüyamda hamile olduğumu gördüm ya hatta buraya gelip soruyordum sizlere iki çizgi var görüyor musunuz diye :KK53:

Kızlar operasyondan şimdi çıktım merak etmeyin psikolojim çok iyi şükürler olsun iyim iyigeçriği için hemen çıkıcam bir sorun olmadı öperim sizi

Lovelym kuzum keyfin neden yok biliyorm ama ne olur takma hiçbişeyi hayırlı zaman da olcak öle düşün hamile olablrsn göbekten değil ama duygusallıktan seni seviyorum çok

Selam kızlar hayırlı cumalar.
Gelişmeleri hızlı bi şekilde okumaya çalıştım ama bi son sayfaları okuyabildim amma çene çalmışsınız.
Rose kendini çok güzel alıştırmışsın en kötü duruma hayırlısı böyleymiş demek ki. Zamanı gelince inşallah çok tatlı bir bebeğin olacak. Kendini hiç umutsuz hissetme. Daha her şey çok yeniydi zaten yazdığın gibi.

Lovely o göbeğe bebek demek isterdim ama değildir herhale ya sende bu fizik varken öyle göbek olması için en azından 3 aylık hamile olman gerekirdi. Boy uzun maşallah :nazar: Sen en güzeli tatilini yap kafanı dağıt belki tatil de olur bişiler :KK23: Biliyorum çok istediğini ama bu konularda plan yapmamak gerek en güzeli akışına bırakmak.

Bende rüyamda hamile olduğumu gördüm ya hatta buraya gelip soruyordum sizlere iki çizgi var görüyor musunuz diye :KK53:

Hg sedulu nasilsn canimmmm nerelerdsn.... sende kendini hamilemi gordun ne demk acaba tabire baktin mi

Lovelyliii eee catlatma insani neo smdi kesin gobek o burda bizi meraklandrmak icin elinden geleni yapiosun biz cimcime :)

Tunaydinlarrr

Rosecim hayirlisi boyleymis kuzum. Ne diycem bilemedim. Buraz toparlanip kendinize vakit ayirin

Lovelym masallah gobuse insallah vardir minnak bi kuzu. Ama sen yinede cok dusunmemeye calis kafani bosalt tatilde

Kızlar operasyondan şimdi çıktım merak etmeyin psikolojim çok iyi şükürler olsun iyim iyigeçriği için hemen çıkıcam bir sorun olmadı öperim sizi

Lovelym kuzum keyfin neden yok biliyorm ama ne olur takma hiçbişeyi hayırlı zaman da olcak öle düşün hamile olablrsn göbekten değil ama duygusallıktan seni seviyorum çok

Geçmiş olsun canım.

Hg sedulu nasilsn canimmmm nerelerdsn.... sende kendini hamilemi gordun ne demk acaba tabire baktin mi

Buralardayım da bu sıra bi gündüzleri bi ikisaat bakabiliyorum nete geri kalan zamanda ya sevgilimle oluyorum ya da arkadaşlarla dışarıda. :KK1: Pek bi sosyal olasım geldi :KK1: Tabire bakmadım daha bakarım şimdi.
Sen nasılsın bebek nasıl tekmeler başladı mı ?

Kendinin hamile olduğunu görmek önemli bir işin gerçekleşeceğine işaretmiş. Bolluk bereket falan diyor.
Ama baya baya gördüm ya hatta karnım büyüdü falan tekme atıyor yatıştırmaya çalışıyorum. Beni dinliyor sonra doktor varmış bak kız çocuksa sözünü dinler tekmelemeyi keser diyor. :KK53:
Te allam bilinç altım bozulmuş benim. :KK53:

X