Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

lolita lempicka ve lift birde aquolina pink sugar şiddetle tavsiye ederim.
havuza gittigimde erkek arkadaslarım bile aquolina pink sugar ı sıkmışlardı.çok mükemmel pamuk şeker gibi kokuyor.

Son düzenleme:
jagler....
kesinlikle yıllardır hiç değiştirmeden kullanırım...
çok kişi sordu ve sayemde kullanmaya başladılar....
pembe tombiş bi şişesi var:)
bayılıyorum kokusuna....

Vazgeçilmezim....Givenchy Very Irresistible :1rolleyes:

Ayrıca çok dikkat çeken bir parfümüm daha var.... Amway, ANTICIPATE INTENSE sengözlerimebaksanab

avon un christian lacroix rouge inanılmaz derecede güsel ve birine mrb deyip sarıldığınızda karşınızdaki kişi büyülenio hihi:KK70:

şeker kız candy :KK70:

JESSİCA SİMPSON *CANDY*

ciddiyim çok gzl bi parfum :KK70:

şeker kokuyorum :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
Burrbery weekend kullanıyorum kokusuna bende yanımdan geçenlerde hasta :roflol: a.s.

burrbery weekend orjinal mi kullanıyorsunuz arkadaşlar?ne kadar fiyatı orjinallerin?
bu arada paco rabbane sanırım ismi çıkaramıyorum şişe de uzakta:)çok güzel bi parfüm .hafif kokuları severim ve benim kullandığım en kalıcı hafif koku...neden bilmiyorum ama hafif kokular pek kalıcı olmuyo,ya da bana öyle geliyo

bulgari cok soran oldu birde gucci rush cok isteyen olmustu turkiyede cool water en cokda o saymakla bitmez parfumlerde cok pahali ama olsun deger guzel kokmaya

burrbery weekend orjinal mi kullanıyorsunuz arkadaşlar?ne kadar fiyatı orjinallerin?
bu arada paco rabbane sanırım ismi çıkaramıyorum şişe de uzakta:)çok güzel bi parfüm .hafif kokuları severim ve benim kullandığım en kalıcı hafif koku...neden bilmiyorum ama hafif kokular pek kalıcı olmuyo,ya da bana öyle geliyo
Evet orjinal kullanıyorum.100ml şişesi 185YTL , 30ml şişeside 90YTL.tek zevkim kokudur zaten benim.tavsiye ederim a.s.

ralp lauren ralf
lancome miracle her sıktıgımda sorarlar...

X