Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

orfilame dan Nomadic kullanmıştım bi sene. iş yerinde herkes geçtiğim yeri kokumdan tanıyıp aha bizim muhasebeci az önce burdan geçmiş derdi.süper bi koku

aynen yaa lolita lempicka kullandıgım sıralar nerdeyse cantamda kagıt kalemle gezicektim :)) cok dikkat cekici sanırım kokusu her kokuyu alan ismini yazdırıyodu :))

candies millet mango koktuu bu nee süperrr gbii tepkiler verio =)

arkadaşım sen nerde yaşıyosun yaa,insanlar mangoyu kokusundan mı tanıyorlar?doğrusu benim çevremdekiler adını bile bilmezşakkıdı

davidoff cool water. her yaştan insan soruyo bunun ismini. :)

bende avon pur blanca (pembe kapak) sınıftaki herkes sormustu :)

perceive avondan
ve noa bunu doldurmustum kıyamıyorum kullanmaya
ne zaman sıksam soruolar
dolumlarda aynı kokuyu yakalamak zor cünkü

bulgari kullanan arkadaslar orjinal mi aliyosunuz??
nerden ne kadara??
bi de bulgari normal mi blue mu?
ben liseden beri blue kullaniyorm ama acikcasi doldurma olunca cok hos degil kokusu:s

nerden ucuza alabilirim?

evet burberry s weekend we classic üniversiteli kızlar arasında modadır:)

merhabaLarrr aranıza yeni katıLdımm kızLarrr =))) dior_hyponic posion ve jadore..abiki bide emporio armani diamonds çok hoş kokuLar

chanel change ı denemelisiniz cok gusel birde 212 sexy geçtimi bilmiorm

lolita lempicka nasıl bir kokusu var kızlar ?şekerli kokuları cok severım cekici geliyorlar böyle bir parfm tavsiye edecek olan varmı ?

ben de bi ara avon surrender kullanıyodum herkes sorardı şimdi de treselle kullanıyorum yine avon ve yine soruyolar:1hug:

kizlar oyle pahali parfumlere hic gere yok match muthis kokuyo esim bayiliyo bu kokuya

X