Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

Chanel Coco Mademoiselle kullaniyorum su an. bi koklayan yanimdan ayrilmiyor bi daha :)

narsico rodrigezzzzzzz..bayılırım.ama fazla kalıcı değil..anca cilt yağlı olacak ki kalacak..yoksa zor..

jaun poul 2 unisex diye almadım ben de ne biliyim erkeklere çekici gelmez gibi bir düşünce kapladı ve vazgeçtim..hani erkeksiyse aynı zamanda bir koku..neden bir erkeğe hoş gelsin ki?

be delicious u gymden çıkarken duyup sordum birgün bir kıza ve adını söyledi parfümün ..hatırlıyorum evet süper bir kokuydu hoş bir fresh tarzı vardı..

ve cartier in bir çok kokusu diyorum size kızlar,çok özel,çok çok özeller her biri..

guerlein de kullandım lınstant the guerlin e bayılıyorum ancak sanki o da kuru ciltlerde fazla kalmıyor yani sürekli tazeliyordum..bir diorun kokuları yada jaun poul vs. gibi değil yani sabah sık ve unut..

chanel chance, burberry beat, calvin klein euphoria, dior addict

arkadaşlar hani bazı parfümler vardır ya o gün onu sıktığınızda kokuyu her alan ismini sorar...o parfümleriniz hangileri ? yerimseniben

mesela benimki escada magnetism,lacoste touch of pink ...bu kokuları sıktığımda sorarlar genelde..escada şekerli lacoste ise pudramsı fresh bi koku..ama escada'yı çok soran oluyor yerimseniben a.s

benim ablam locoste touch of pink kullanıyor ve çok soran oluyor =) güzel bir parfüm çiçek kokulu gibi

kesinlikle cok soruluyor cevremde.Slazenger turuncusu Women harika bir koku

kızlar bişey dıcem bu wish parfumu sızce nasıl? esmer bir arkadasımın tenınde kokladıgımda inanılmaz agır gelmişti fecı şekılde hatta yakısmadgnıda söyledım.. gecen gün açık tenlı sarışın bişr arkadasım sıkmış parfumun ne dedim wish dedi inanamadım okdr agır bir parfüm onun tenıne nasıl bkdr yakışmış ya anlamadım yada bir yanlışlık var işin içinde bılmıyorum

wish en güzel açık tenli sarışınlara gidiyor zaten tatlım güzel bir parfüm ben yıllardır her bittiğinde alırım ve çok memnunum çevremden de hiç öyle bir yorum almadım herkes tertemiz kokuyorsun diyor.

arkadaşlar mrblar konuyu araştırdım okudum ama 87 sayfa bitmiyo bi türlü mafoldumben bende dayanamadım barim msj yazayım dedim :kedi: parfüm konusunda kararsız kaldım daha önce perceive, crystal aura, purblanca, indessence ve naomi cample kullandım ve beğendim.. lolita kullandığımda ise çok şekerli geldi bide sanki hastane kokusu gibi geldi beğenmedim :sinifsinif: şimdi ise değişik bişey kullanmak istiyorum bayanssulusmile çok şekerli şeyler kullanamıyorum baş ağrısı yapıyor.. beyaz tenliyim sizce bana ne uygun olabilir.. bilmiyorumkismile

arkadaşlar mrblar konuyu araştırdım okudum ama 87 sayfa bitmiyo bi türlü mafoldumben bende dayanamadım barim msj yazayım dedim :kedi: parfüm konusunda kararsız kaldım daha önce perceive, crystal aura, purblanca, indessence ve naomi cample kullandım ve beğendim.. lolita kullandığımda ise çok şekerli geldi bide sanki hastane kokusu gibi geldi beğenmedim :sinifsinif: şimdi ise değişik bişey kullanmak istiyorum bayanssulusmile çok şekerli şeyler kullanamıyorum baş ağrısı yapıyor.. beyaz tenliyim sizce bana ne uygun olabilir.. bilmiyorumkismile

Dolce&gabbana the one- cacharel noa- bvlgari klasik(four femme).

little black ıncandessence:KK70:

dolce gabbana the one süper bi parfüm...bu arada sitede escada magnetizm mi söyleyen cok oldugunu gördüm gittim aldim.gercekten etkileyici bi parfüm.bi dahakine hipnotice pousion alicam oda mükemmel.

Incandessence ve little black dress bayanssulusmile

X