Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

sexy graffiti,incandessence,little black dress

Calvin klein Euphoria opuyorumnanaktan

kızlar yardım edinnn :KK43:
ykm de indirime girmiş lolita lempicka mavi olanını sıktım çok hoş bi kokusu var birde yeni çıkan ürünü gösterdiler o da lolitanın dört yapraklı goncası ikiside mükemmeldi. lolitanın renkleriyle kokuları farklı mı? sizce hangisi daha güzel..
yarın gidip alıcam da...

ykm de indirime girmiş lolita lempicka mavi olanını sıktım çok hoş bi kokusu var birde yeni çıkan ürünü gösterdiler o da lolitanın dört yapraklı goncası ikiside mükemmeldi. lolitanın renkleriyle kokuları farklı mı? sizce hangisi daha güzel..
yarın gidip alıcam da...

cnmm bahsettiğin indirim normal boy parfümlerde değil biliyorsun. senin söylediğin 30ml şişe ki bu bayaaa bi ufak.
daha dün ykm den ben de aldım da ordan biliyorum. lolita lempicka nın mavi elma şişesi olanını aldım.kutusu sarımsı yeşil. çok çok severim o parfümü hatta birkaç yıl önce de kullanmıştım. 30ml bulmak zordur.minyatür bir şişe. bitince de masanın üstüne koyarsın:KK66:))) mavi olanından al sen:KK66:

bnde brıtney spears fantazi kullanıyorum cok kalıcı ve tatlı bır koku,agır degıl,teavsıye ederım,tatlı,sekerımsı kokular sevenler için..

kızlar bişey dıcem bu wish parfumu sızce nasıl? esmer bir arkadasımın tenınde kokladıgımda inanılmaz agır gelmişti fecı şekılde hatta yakısmadgnıda söyledım.. gecen gün açık tenlı sarışın bişr arkadasım sıkmış parfumun ne dedim wish dedi inanamadım okdr agır bir parfüm onun tenıne nasıl bkdr yakışmış ya anlamadım yada bir yanlışlık var işin içinde bılmıyorum

bende beyaz tenliyim bir kere aldim hayatimda reklamlara güvenip iyi birsey sandim ama öyle agirki yarisinda attim kullanamadim.

bnde brıtney spears fantazi kullanıyorum cok kalıcı ve tatlı bır koku,agır degıl,teavsıye ederım,tatlı,sekerımsı kokular sevenler için..

oooo o çok tarz bir kokudur. ki ben şekerli kokuları çok sevmem çiçek kokusu olmalı bana... 2 şişe bitirdim bayıldım o kokuya...

kızlar yaz için parfüm önerileriniz neler:)özellikle avondan olursa sevinirim :)

cnmm bahsettiğin indirim normal boy parfümlerde değil biliyorsun. senin söylediğin 30ml şişe ki bu bayaaa bi ufak.
daha dün ykm den ben de aldım da ordan biliyorum. lolita lempicka nın mavi elma şişesi olanını aldım.kutusu sarımsı yeşil. çok çok severim o parfümü hatta birkaç yıl önce de kullanmıştım. 30ml bulmak zordur.minyatür bir şişe. bitince de masanın üstüne koyarsın:KK66:))) mavi olanından al sen:KK66:

çok teşekkür ederim.. aynen dediğin gibi mavi şişesini aldım cnm.. çok hoş hem kokusu hem şişesi :-) bir de jest olsun diye tester şişeyi üstüme bi güzel boca ettiler.. eve gelene kadar bikaç kişi adını sordu 30ml olması biraz burukluk yaratmıştı ama anında geçti sanki bayanssulusmile

çok teşekkür ederim.. aynen dediğin gibi mavi şişesini aldım cnm.. çok hoş hem kokusu hem şişesi :-) bir de jest olsun diye tester şişeyi üstüme bi güzel boca ettiler.. eve gelene kadar bikaç kişi adını sordu 30ml olması biraz burukluk yaratmıştı ama anında geçti sanki bayanssulusmile

güle güle kullan canım çok güzel bir koku biliyorum

oooo o çok tarz bir kokudur. ki ben şekerli kokuları çok sevmem çiçek kokusu olmalı bana... 2 şişe bitirdim bayıldım o kokuya...

canm bn yenı kullanmaya basladım ama eşim bayıldı hehehe cok hos bı kokusu var ve cok kalıcı degıl mı

kızlar yaz için parfüm önerileriniz neler:)özellikle avondan olursa sevinirim :)

canım bn avonun pur blanca ve fat awayını kullanıyorum far away bıraz agır ama bn cok sevıyorum cunku kalıcı,bnm sana tavsıyem avoun make me up sarı sısesı mukemmel..

bruno banani adlı pembe asimetrik şişeli bir parfümm kullanmıştım bir dönem.Çok güzel bir koku.Ama Türkiye de bulamıyorum.Satıldığı bir yer var mı bilen varsa,bilgilendirirse sevinirim.

yarın gidip alıcam da...

Ben maviyi kullandım,gerçekten çok hoş acayip bir kokusu var.

Armani Code ne zaman sıksam adını soran oluyo hatta arkadaşım taklitini bile bulmuş:)))))))))))

vallahı lolıta nın kokuları gusel hep..bence hanfgısını ıstersen onu al..çok gusel..:nazar:

aynen lolitanın üstüne bi kaç parfüm denedim cacharel amor amor-carolina herrera (bu parfüm de süper kokuyo fakat kalıcılığı yok)lancome hypnose eflatun şişe şekerli kokuları sevenler muhakkak kullanmalı ama lolila :lepi:alkisalkisalkis

X