Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

Şiddetle tavsiye edeceğim Christian Dior-Addict

Benimde Avon'dan Fire Me Up'ı soranlarr oluyorr.. !

flor marın kokuları nasıl hakkaten kullananlardan yorumlar nasıl buluyorsunuz?

Fransa'dan 5 euro'ya aldığım markası bile belli olmayan bi parfümüm var. onu sıkınca otobüste vapurda bile şöyle konuşmalar duyuyorum arkamdakilerden "pamuk şeker koktu, vanilyalı kek koktu, karamel koktu" :)) parfüm olabileceği kimsenin aklına bile gelmiyor.. Zaten adı da "Tutti Vanille".. Tek fıs akşama kadar buram buram kokuyor, iş yerinde parfümün adını sormayan sadece 2 kişi kaldı :))) Keşke yüz tane alsaydım diyorum. Üç kuruşluk parfümü kullanmaya kıyamaz oldum.

Merhaba arkadaşlar,

parfüm almayı düşünüyorum farklı, kalıcı, çekici koku arıyorum.

En son noa ve escada - magnetism kullandım bitmek üzere ikiside.

tavsiye istiyorum...

Merhaba arkadaşlar,

tavsiye istiyorum...

Jean Paul Gaultier Classıque tavsiye edebilirim cnm .. Kullandığımda kesinlikle birileri durdurup adını soruyo :)hihoyyyt

bayanssulusmile

Eklentiler

• $07061533706.jpg
    $07061533706.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 76
davidoff..hem kendi yakınlarım soruyo hemde tanımadım kişiler..bikeresind emetrobüste bi kız sormuştu..çok beğendim ismi ne dmeişti..

bi hypnothic poison kırmızı var bide cacharel amore

212 sexy..we lolita lift kullnyorum.. lolita lift herksn wücüdu kaldrımz.. bnm vücüdmla btnleşp mukemmel bi koku çıkıyo ortaya

Merhaba arkadaşlar,

tavsiye istiyorum...

clinique happy
ama pek kalıcı değil,
issey miyake gayet kalıcı ve güzel

ben doldurma kullanıyorum geçtiğim yerde ayak izi kalmış gibi koku kalıyor valla benim geçtiğim anlaşılıyor çok kalıcı parfüm bu arada şanel kendy kokuyu alan soruyor ama arkadaşlar da aldı herkesde aynı kokmuyor

X