Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

rebun-colors red okulda sormayan kalmamıştı hihoyyyt ucuzmuş da...

Son düzenleme:
kızlar caldion bayan parfüm arıyorum elinde olan varmı?

GUCCı RUSH kullanan bilen var mı kızlar yada Gucci rush 2 ??

arkadaşlar bende etkili bir parfüm arıyorum okudum forumu,not aldım bazılarını denicem en kısa zamanda.bilmiyorumkismile

GUCCİ RUSH kullanan bilen var mı kızlar yada Gucci rush 2 ??

ben kullandım.çok eski ve güzel kokudur...çok sahteleri çıktığı için bıraktım..
çok sorarlardı onu..dier sorulan kokularım:
angel
dkny be delicious fresh blossom (pembe)
dkny be delicious(yeşil)
dkny new york
bu dört parfümüde eksik etmem kışın angel,sonbaharda dkny yeşil,ilkbaharda dkny new york,yazın dkny pembeyi tercih ediorum...hem bölese uzun süre dayanıolar...
güzel parfümler...
öptüm sizikaydirigubbakcemile5

bu candy nasıl bir koku şekerli mi ? Vanilyalı mı ? almayı düşünüyorum...Birde fiyatı ne kadar? Chanel Candy die duymuştm ama ???

bu candy nasıl bir koku şekerli mi ? Vanilyalı mı ? almayı düşünüyorum...Birde fiyatı ne kadar? Chanel Candy die duymuştm ama ???

şepşeker bi koku.. ama böyle baymıyoda kokladıkça koklayasım geliyo..dolumu nasılda kalıcı bide heryerde kalıyo..yumuşak bi koku keskinde diil..ha bide gençkız kokusu bence

ben amwayin bi parfümünü kullanorum kimin yanından geçsem ayy bu koku neee kimin bu felan diolar ve okadar kalıcı ki zaten paristen orjinal oluo adamlar herşeyin orjinali demişler.kaliteli bi parfüm erkekler bazı parfümlere dayanamazlarmış o koku onları cezbedermiş kokunun sahibine "al tasmamı sende kalsın sahip"derlermiş nette okudum genelde gül yasemin felan filan vardı bikaçtane daha işte o dayanamadığı kokuların tümünü benm kullandııım parfüm kapsıyo ve benm eşim her pafmü beenmes buna bayıldı adını söölerim ama önce sormanıs lasım :)

Naomi Campbel çikolata kokulu olanı soranlar var orjinal aldım ama bana tütün kolonyası gibi geliyor:s

tşkrr ederm cnm .ben baktım geçen gün ama sahtesini hiç beğenmedimm acaba sahterlerin kokusu çok mu farklı oluyoo ??

ben amwayin bi parfümünü kullanorum kimin yanından geçsem ayy bu koku neee kimin bu felan diolar ve okadar kalıcı ki zaten paristen orjinal oluo adamlar herşeyin orjinali demişler.kaliteli bi parfüm erkekler bazı parfümlere dayanamazlarmış o koku onları cezbedermiş kokunun sahibine "al tasmamı sende kalsın sahip"derlermiş nette okudum genelde gül yasemin felan filan vardı bikaçtane daha işte o dayanamadığı kokuların tümünü benm kullandııım parfüm kapsıyo ve benm eşim her pafmü beenmes buna bayıldı adını söölerim ama önce sormanıs lasım :)

acaba nedir nedir nedir :jeyyar:

Ben bugün brıtney spears'ın açık parfumunden aldım bır kaç tane denedım cok hosuma gıttı hem herkestede yok diye düşünüyorum sizce nasıl?

X