Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

bence christian dior jadore kesinlikle çok güzel bir koku kullanırken hep soruyorlardı bayanssulusmile

hugo bosse intense kesınlıkle harıka

suan kullandığım Lancome Hypnose ve vazgeçemediğim Paco Rabbane Black XS

bırakın bu pahalı parfüm merakını 32 yaşındayım 16 yaşından beri aynı kokyu kullanırım hem sexi hem masum şiddetle tavsiye ederim DOLCE

pardon da bunun pahalılıkla ne alakası var? herkesin kendi tercihi. kim kendine neyi yakıştırıyosa maddi durumuna göre gidip alıyor. pahalı diye gidip kimse parfüm almaz. siz memnunsunuz diye bütün dünya sizin parfümünüzü mü kullansın?

kesinlikle escada magnetism 3 yıldır kullanıorm yaz için pek uygun deil yazları lacoste kullanıorm ama yolda durdurup kokunuz güzelmişş bende bu kokuyu arıyorm dienler olmuştu... escada magnetism i tek geçerim...

Calvin Klein EUPHORİA kullandığımda çok soan oluyo, lolita lift kullanıyorum kadınlardan çok erkekler beğeniyo

lancome magnifique çok güzel bir yaz kokusu..orjinalinide kullandım şimdi D&P de dolduruyorum aynı orjinali gibi kimse ayırt edemiyor..ama D&P nin bütün kokuları orjinale çok yakın tavsiye ederim...

arkadaşlar miss dior cherie dp de nasıl bileniniz varmı? orjinale yakınmı?

kızlar dün wish denedim bileğime sıktırdım akşam eve geldim hala kokuyordu ve kaldıkça yumuşak güzel bi koku oldu hatta yıkamıştım bileğimi yatarken bile hala buram buram kokuyordu bide tom ford mu öyle bişey daha sıktım içinde orkide varmış buda aynı şekilde kalıcı ve güzeldi ikiside kaldıkça çok güzel oldular tavsiye ediyorum

kızlar kesin almalısınız ben kullandım bütün okul sordu hemen hemen
Bulgaria omnıa cade
şiddetde tavsiye ederimzemuszemus

X