Kullandığınızda adını herkesin sorduğu parfüm hangisi?

narciso rodriguez - for her
yolda yanımdan geçen bir kız 2 dakika sonra dönüp pardon parfümün ne acaba her yerde bu kokuyu arıyorum ben diye sormuştu :)

bu zamana kadar kullandığım parfümler içinde herkesin sorduğu tek parfüm '' CeLeßre '' çok hoş bi kokusu var .. ama süreklide ondan alamam fiyatı çok ucuz degil.. 45-60 arası oynuyor sürekli.. ama yeniden almayı düşünüyorum 1 tne :)

kızlar escada nın son kokusu da güzel. escada incladible me

kenzo leoupar.
ne zaman sıksam herkes çok güzel koktugmu söylüyo ve de parfümümü soruyo.
bu yüzden bu kokuyu çok seviyorum

shanel c004 şiddetle ve kesinlikle tavsiye ediyorum onu sıktığımda girdiğim ortamda sormaan kalmıyor tokalaştığım insanlarında kokuyu içine çektilerini farkına varıyorum pişman olmazssınınz

shanel c004 şiddetle ve kesinlikle tavsiye ediyorum onu sıktığımda girdiğim ortamda sormaan kalmıyor tokalaştığım insanlarında kokuyu içine çektilerini farkına varıyorum pişman olmazssınınz

adı nedir cnm bunun? koddan bilemiyorum her markanın kodu başka oluyorda..

adı nedir cnm bunun? koddan bilemiyorum her markanın kodu başka oluyorda..

shanel olarak geçiyor canım bulunduğun şehide mystical açık parümcü varsa dediğim koddan direk bulursun sahanelin iki çeşidi var zaten birisi c005 o biraz ağır ama c004 benim kullandığım muhteşem bir koku pişman olmazsın.alkisalkisalkis

chanel c004 orjinal adı chanel change cnm yanlış yazdım az önce:kedi:

şu sıralar parfümümle baya bir soru alıyorum ne kullanıyorsun falan diyorlar mağaza satıcıları falan , Givenchy Absolutely İrreristble bayanssulusmile bayanssulusmile ama orjinalini kullanmıyorum kutusuyla duruyor evde, çünkü orjinalinin kokusu bana çok baharatlı geliyor, Cem Parfümeriden alıyorum harika harikaa bayanssulusmile

şu sıralar parfümümle baya bir soru alıyorum ne kullanıyorsun falan diyorlar mağaza satıcıları falan , Givenchy Absolutely İrreristble bayanssulusmile bayanssulusmile ama orjinalini kullanmıyorum kutusuyla duruyor evde, çünkü orjinalinin kokusu bana çok baharatlı geliyor, Cem Parfümeriden alıyorum harika harikaa bayanssulusmile

Yorumunuzu okuyunca netten cem parfümeriye baktım :kahve:
Pek bir bilgi bulamadım CADIARZU
İstanbul'da birkaç adres çıkıyor.Kozmetik üzerine mağaza mı felan mı burası barbie? boshayallersmile

Ankara'da var mı arkadaşlar?Bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.
bayanssulusmile

Yorumunuzu okuyunca netten cem parfümeriye baktım :kahve:
Pek bir bilgi bulamadım CADIARZU
İstanbul'da birkaç adres çıkıyor.Kozmetik üzerine mağaza mı felan mı burası barbie? boshayallersmile

Ankara'da var mı arkadaşlar?Bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.
bayanssulusmile

evet tunalı'da vardı sadece ama iş yapamadıklarını söyleyerek kapattılar. malesef canım Ank.da artık yok...

X