Çalışan bayanlara maaş sorulmaz sankim ama ben yinede bi soriyim:)

ahaha ev hanımlıgı işte bi maşı yok dicem ama saolsun eşim hiç birşeyimi eksik etmiyooo haftalık50 veriyooo ama en son çalıştıgım sigorta şirketinde 600 +prim alıyodum sonrada muhasebedede 700+100yol alıyodum

kalite planlama ve dokümantasyon sorumlusu olarak çalışıyorum.
2 yabanci dilim var, almanca anadilim gibi, inglizce orta seviyede
yüksek okul mezunuyum
2 yıldır burdayım maaşım 854 ytl
iyi olan servisi var ve yemekhanesi var
ben çalışmaktan soğudum artık çalışmak istemiyorum hergün kendimi zorla yataktan atıyorum buraya gelebilmek için. torpilsiz güzel maaşlı iş yok ben bunu anladım! hal böyle olunca da kesinlikle çalışmak istemiyorum hergünüm bir işkence gibi geçiyor. şimdilik mecburum eşim yanlız evi geçindiremiyor aldığı maaşla.:nazar:

Peyzaj mimarıyım ,kendi işimi yapıyorum .Aylık gelirim değişiyor , kimi zaman 4000 ytl ,kimi zaman 1000 ytl ,ortalama 3000 ytl gibi bir rakam işte,ama ömrüm yollarda geçiyor , iş nerdeyse oraya gidiyorum :KK43:

işim yokki maaşım olsun.iş istiyim iş iş
sıkıldım oturmaktan yahuuu
en son 4 yıl önce çalıştım bi fabrikada sekreter olarak
ozaman masailerimle 500 alıyorum

4 şirket var santralleri bende-hepsinin sekreterliği bende bide yönetici sekreterliği son zamanlarda bazı personel işleri
malum kriz dolayısıyla herkesi işten cıkardılar hepsi bana kaldı
ama 750 gayme alıyom az veriyo bu patron bana azzzzz

şirket ya da kurum awukatlığı yapıyor olsam,ya da okul bitince hakimlik,sawcılık tercih etmiş olsaydım net bir ücret söylerdim arkadaşlar ama serbest çalışmayı tercih ettim.bu biraz risk demek ama idealim hep böyleydi.şimdi belli olmuyor,kimi aylar 4000-5000 kimi aylar 1000-2000..
Allah herkese emeğinin karşılığını almayı nasip etsin inşallah..sabit çalışmak da aslında fena bişey değil,her ay ne kadar eline geçeceğini biliyorsun.ben riski tercih ettim,şimdilik pişman değilim :)

aynen bende öyle canım davadan davaya degişiyor.. ama 2500 ytlnın altında almadım hiç ALLAH ım herkesin gönlüne göre versin
annemin bi lafı vardır ''ÇOK VERİP AZDIRMASIN AZ VERİP GEZDİRMESİN''

Son düzenleme:
evetttttttttttttttt is sözlesmemi imzaladim maasim 3200€

benimm için hayalimde göremiycegim bir maaş...allah agız tatıyla harcamayı nasip etsin...iş görüşmesine gittimm kendi alanım dışında müşteri temsilcisi için bi firmanın...maaş 500-600 olcak..inanın olsun diye dua ediyorum ..ama bende şans yok şans olsa kendi meslegimi yapardım zaten..çokkk dertliyim çokkk iş konusunda..allah ihtiyacı olana ve emek veren herkese iş nasip eder inş...:Saruboceq:

kızlar benim maaşımda 1700 ytl .allah bin bereket versin.ama hiç bereketi yok yaa.önceden asgari ücretten biraz fazla alırdım.kardeşimi okuttum.yeni ev borçlarını ödemeye yardım ederdim.kendime fazla fazla harçlık bile kalırdı.ama nedense şimdi ne borcum ne harcım var allah şükür.süsüm püsümde yoktr ama anlamıyorum yaa.hiç bereketi yok

benim maaşımda 350 sigortada yok yemekte yoldasenağlama sigorta acentesinde çalışıyorum şubat ayında bir yıl dolacak ilk başlarda öğreniyim diye bişey diyemiyordum ama şimdi öğrendim hemen hemen herşeyi maaşım çok az geliyor sadece evimin kirasını kazanıyorum...işten ayrılmak istiyorum ama bu krizde iş nasıl bulurum diyede cesaret edemiyorum..

Halime şükretmeliyim galiba...

750 ytl alıyorum sigortam var ...Sabah 8:30 akşam 4:30 çalışıyorum..
Hafta sonları tatil...

benimm için hayalimde göremiycegim bir maaş...allah agız tatıyla harcamayı nasip etsin...iş görüşmesine gittimm kendi alanım dışında müşteri temsilcisi için bi firmanın...maaş 500-600 olcak..inanın olsun diye dua ediyorum ..ama bende şans yok şans olsa kendi meslegimi yapardım zaten..çokkk dertliyim çokkk iş konusunda..allah ihtiyacı olana ve emek veren herkese iş nasip eder inş...:Saruboceq:

sagol canim benim allah sana daha fazla verir insallah, nerde yasiyorsun sen merka ettim diger yazinca
insallah gönlüne göre is bulursun üzme kendini

bende 1.200 alıyorum :jeyyar:
sabah 9:00 akşam 18:00 çıkış
ssk+yol+yemekde var
ayrıca dava bittimide azıcık primlerde alıyom:icecream:
allah bin bereket versin, hepinize daha da çok versin:nazar:

SLM
bende türkiyenin en büyük gsm firmasında danışman olarak çalışıyorum
sabah 8.5 akşam 7 mesaim oluyor :KK43:
750 ytl 150 de ticket alıyorum yani toplamda 900 ytl
ama bir memur olsam diye hayıflanıp duruyorum

X