2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

22+3 de 65 kg ile başladım. bugün 75 i gördüm:) herkes ne kadar az almış. ben 40 haftada en az 20 kilo alacağım heralde.

Kızlar listede ismimi göremedim bende mayıs annesi olacağım inşallah:)

yaşım : 24
hamile kaldığım kg: 52
ilk 2 ay: 50
4.ay : 53
6. ay : 55

şuan 24.haftadayım bilgilerim bu :))

Kızlar listede ismimi göremedim bende mayıs annesi olacağım inşallah:)

yaşım : 24
hamile kaldığım kg: 52
ilk 2 ay: 50
4.ay : 53
6. ay : 55

şuan 24.haftadayım bilgilerim bu :))

Bilgilerini veren arkadaşları ekliyorum :) Sende varsın artık 11. sırada

Son düzenleme:
kızlar ben 1 haftada 1,5 kilo daha aldıgımı göruyorum tartıda...normal mi bu? böyle giderse yuvarlanarak gidicem doguma yaf

kızlar ben 1 haftada 1,5 kilo daha aldıgımı göruyorum tartıda...normal mi bu? böyle giderse yuvarlanarak gidicem doguma yaf

Nutellayı bırak :) bende 5 haftada 7 kilo aldım :) iki haftadır yemiyorum kilom aynı kaldı :) kek yapıyorum sürekli ben canım çok tatlı çekerse yalnızca ondan yiyorum

16. hafta 52, 20. hafta 54 eksik kalmış bu bilgilerim :)

22 hafta itibariyle 72.1 oldum toplamda 1.4 kg aldım kalan 18 haftada ne alırım acaba

mrb arkadaşlar bende 2014 mayın annesi olucam . Ben 60 kilo ile hami kaldım ilk 3 ayım da sadece 1 kg aldım şimdi 21 haftam ve 68 kilo oldum bugun kontrole gittiğimde doktorum kilomun olması gerekenden fazla olduğunu söyledi aslın biraz kafam karıştı bana yardımcı olun kızlar nasıl kilo vericem napıcam bilmiyorum

Son düzenleme:
Dengeli Beslen canım biz hamileyim hepsi tag olmayabilir ödem Jan hacmi artışı falan da vardır içinde kısa zamanda birden sismissin olmadı bir diyetisyen git şeker yükleme yapıldı mi hızlı kilo almanın sebeplerinden biri şeker çünkü

kızlar bizde 22+6 dayız ...3 kilo ile yırttık bakalım şuana kadar ...bakalım son aylarda kaç olucak bacım

Evet hakılısın canım seker yükleme yapılmadı daha ama doktorumu arıyım ... Canım kilo almışım ama dış görünüşümde fazla bir şişmişligim yok ama o tartıda 68 oldugunu görünce biraz üzüldüm acıkcası kendimi cok kötü hissetim yürüyüş planlıyorum ekmegi falan kesmeyi düşünüyorum anlıcan bogazıma dur diyim diyorum. doktor bebegimin saglıgı cok iyi dedi 1 ayda böyle deneyim diye düşünüyorum

Son düzenleme:
canım sen ne yiyip ne içiyorsun 22 haftadan da 1.4 kg almışşsın ben 21.haftamdayim 7 kilo aldım.... ???

Canim özellikle birsey yapmadım ilk 1 bucuk ay çok güzel beslendinmbulantısı baslamamisti 6. Hafta bulantı başladı iştahsızlık beraberinde ve yemekten tiksindim 4. Aya kadar birsey yiyemedim nitelikli 17. Haftadan sonra yemeye başladım ama öyle çok iştahlı değilim sık acikmiyorum ve tiksindim bazı yiyecekler var hala aslında düşününce sabah bal kaymak ekmek falan yiyorum ama hamile olmayanlara gore az yiyorum galiba canım hiç istemiyor
aslında doya doya yemek yemeyi özledim bebeklerimiz sağlıklı olsun gerisi teferruat

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım kilo konusunda benimde soru işaretlerim vardı .şuan 23+6 günlük hamileyim. hamileliğin başında 58 kiloydum 8 kilo verdim ve 50 ye düştüm 4 ay boyunca pek beslenemedim 4 aydan sonra kilo aldım şu an 62 kiloyum sizce çok mu kilo almışım? doktorum herşeyin normal olduğunu bazı annelerin hamilelik boyunca 25 kilo bile alabileceklerini söyledi önemli olan bebeğin sağlığı dedi ama yinede fazla mı die düşünmüyor değilim......:44:

Son düzenleme:

canım ben ilk hamileliğimde 22 kiloyla girdim doğuma ama abartı derecesinde çok yiyordum şimdi akıllandım akşamları daha hafif besyeniyorum yani yine yiyorum ama 1 dilim ekmek felan sindirim için mutlaka meyve ye şuanda bende 23+3 5.5 kilo aldım inşallah daha ileri gitmez hepimizin önemli olan sağlıklı beslenmek

bende kızımıda 22 kilo aldım annem saolsun bebek küçük kalır diye yedirdide yedirdi ama sonra kilolar bana kaldı bu hamileliğimde 66 hamile kaldım 5 kilo verdim bulantı kusma zamanlarında şimdi 25 haftamdayım 3 kilo almış gözüküyorum sadece göbeğimde bebeğimin kilosuda iyi maşşalah zaten kilolu hamile kaldım almak istemiyorum yoksa kilolar yapışcak yumurta süt peynir yoğurt sebzemi meyvemi eksik etmiyorum yeterli bakalım kaç kiloyla bitireceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…