2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

ben şu an 22+6 dayım ve 65 kilodan 76 ya çıktım bu hafta egzersiz programına başladım yürüyüş bandı ve gevşeme egzersizleri. bir de her öğlen yediğim gofret ve çikolatalrı kesmeye çalışıyorum. yoksa kapılardan sığmıycam sanırım:) rekor bende sanırım

Canim yürüyüş bandı için Dr a danıştin mi sakıncalı olduğunu duymuştum

Canim yürüyüş bandı için Dr a danıştin mi sakıncalı olduğunu duymuştum

yok sormadım doktoruma ama bir spor hocası ile çalışıyorum ve benden başka hamileleri de çalıştırıyor. aklıma gelmemişti açıkçası sorayım bakalım:)

bende 23.hafta bitti 68 kiloyum.toplamda 8 kilo oldu şimdilik

24. haftayı 59 la bitirdim

22+5 hala 72 lerde seyrediyoruz 1-1,5 kilo almış gorunuyorum bi ileri bi geri gidiyor ibre
Kaçla bitirecegim merak ediyorum 85leri geçmesem bari zaten kocaman popo var tekme atmasa bebek popo da diye düşüncem

Son düzenleyen: Moderatör:
bende 24.haftadayım 53 ile başladım 58oldum. bu arada bir şey sorucam sizler haftanızı SAT a göremi tutuyorsunuz ultrasonda çıkana göremi benm ikisi farklı çıkıyor cnkü

23. haftaya girdik, 2,5 kg aldım dikkat etmeye çalışıyorum bakalım... Bu aralar şekere karşı zaafım var..

takma kafana canım inşallah doğumdan sonra fazla kilolarını verebilirsin. bebeğini sağlıkla sıhatle kucağına al da gerisi hallolur...

Bu arada ben de 24. haftayı tamamladım. 59 kiloydum bugün 62 çıktım toplamda 6 kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…