2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

Kızlar durdum durdum 18 haftadan 20. Haftaya 2 kilo birden aldım:) bi anda olunca da korktum boyle gider diye ama simdi yine yavaşladı :) ins yavas yavas gider:) kız lilasoft naptin anacim yarasın kuzuna:)

Bende aynen son 2 haftada aldım,o yüzden tedirginim bundan sonrası için

2 kilodan ne olacak yahu seninkini saymıyorum :) Ben 1 ayda 3 kilo aldım

1ayda 3 kilo,ben son 2 haftada 2 kilo aldım düşünürsek kayıtlara geçecek fazlaca ilerlemem olabilir O zaman nick değiştirebilirim,Mayalıpogaca diye

Son düzenleme:
21 haftamdayım toplamda 5 kilo aldım canlar ilk doğumda toplam 20 kilo almıştım ama vermem baya zor oldu şimdi çok kilo almak istemiyorum neler yapmamız gerekir acaba :18::18:

1ayda 3 kilo,ben son 2 haftada 2 kilo aldım düşünürsek kayıtlara geçecek fazlaca ilerlemem olabilir O zaman nick değiştirebilirim,Mayalıpogaca diye

55'ten 57 olunca toplamda o kadar aldın sandım :)
Mayalıpogaca diye nick mi olur yahu çok değil 1 ay önce midemiz bulanırdı şimdi canımız çekiyor ne acayip şey ya Bitanede elma ve turta var onu görüncede canım çekiyo Ben sürekli açım yani yiyecek birşey bulamıyorum artık

20.haftaya girmek üzereyim 68,6

ya kızlar bebeklerin aldığı kilo bizim kilomuzun üstünemi ekliyoruz cahilliğimi mazur görün merak ediyorum..

20.haftaya girmek üzereyim 68,6

ya kızlar bebeklerin aldığı kilo bizim kilomuzun üstünemi ekliyoruz cahilliğimi mazur görün merak ediyorum..

Senin aldığın kilonun içinde bebişin de kilosu var cnm...

22. haftada günlük beslenmemin çoğunu çikolata türevleri oluşturuyoo :))) Allah sonumu hayır etsin ne diyeyim...

bende 20 haftalık hamileyim 84 kg ile başladım şuanda 86 kg ım. listede kendimi de bulabilirmiyim lütfen

mrb bende 22. haftamdayım ve 7 kilo aldım. Sanırım en çok kilo alan mayıs annesi benim.Benide ekleyin lütfen

Ben ilk üç ay çok zorladım kendimi yemek yemek için, midem falan bulandığından değil normalde az yiyen bir insanım, salata ve meyve çok severim genellikle de etli salata yerdim zaten ama bebek aç kalır diye köfteleri yemekleri zorla zorla yedim, hatta yeri geldi kustum, tatlıya dadandım. meğer ilk üç ay çok az kilo alınırmış bazen de hiç alınmazmış ve direkt yağ olarak bacaklarıma kollarıma popoma yayıldı. saçma bir kilo alışı oldu yani, ne bebeğe ne bana faydası oldu. şimdi biraz daha dikkat ediyorum ama bakalım 53.5 54 arası değişiyor gün içinde. sabah aç karna 53,5.

Ben de 2014 Mayıs annesiyim :) Yaşım 28.. 60 Kilo ile hamile kaldı. şuan 4,5 aylık hamileyim kilom 68 :)

20 bitiyor 71.7 olduk bundan sonra kilo artisi hızlanacak sanırım

18. haftamdayım 76 kiloyum

merhaba mayıs anneleri :) 51 kiloyla hamile kaldım boyuma göre kılom cok azdı, suan 22 haftasındayım hamılelıgımın ve 63 kiloyum ilk üc ay cok hızlı bır sekılde kılo aldım boyle devam edersem korkarım kı 80 bulurum doktorum da dıkkat etmemı söyledı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…