2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

ben aslında çokda yemiyorum düzenli beslenmeye çalışıyorum dışarıdan bakınca sadece karnım belli oluyo hergün meyve süt gurubu ürün protein ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum ama ne bileyim işte sanki bana çok gibi geliyo ama doktorum normal dedi

Gülerken yanaklarımı görüyorum, small beden tüm külotlarımı kaldırdım(atmadım ama hala bir gün giyeceğimde dair umudum var:))) large beden aldım onları giyiyorum, Sutyende 75 c den 85 d ye terfi ettim 23. Haftada 7 kilo aldım poff

kızlar ben ilk doğumumdan sonra kilo konusunda baya sıkıntı çektim toplamda 22 kiloyla doğuma girdim 7 kilo eksik eve döndüm ama kalanları çok zor verdim birde emzirme döneminde çok acıkıyor insan felaket yiyordum ben zati yemeyide severim:18: kilo insanı çok zorluyor yani bedenine fazla gelen kilo çocuğa bakmak değil kilodan hareket edemiyordum ben ama hamileykende kısmak istemiyorum bu nasıl bi döngü yaaa napcaz bizzzzz

canım bence dert etme ben sadece ben iştahlıyım sanıyordum ama görüyorum ki herkes benim gibi önemli olan bebişlerimizin sağlıklı olması bende bütün külotlarımı kaldırdım birsürü hamile külodu aldım şimdi çok rahatım

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar benimle düşüncelerinizi paylaştıgınız için ben hamılelegimin ilk 2.5 ayı çok kötü geçti iştahsızlık. kusma, tiksinmelerim oldu hatta hep turşu ve limon yiyordun aşırı kilo verdim yüzüm bembeyazdı ... ama 3. ayımdan sonra iştahım düzeldi hatta inananın ki hayatım da yemedigim makarnayı yedim hatta hergün neredeyse elma sekeri ve tatlı istiyordu canım şimdi ise iştah normal sutumu peynirimi eksik etmemye calışıyorum balıgı hiç sevmesemde 3 hafta bir balık yiyorum taaakii son kontrolümde doktorum kilomu tartınca 68 olarak oldugundan fazlasın dedi hamur işi yapma tatlı isterse canın sutlu tatlı yap dedi bu şekilde kilon artarsa dogumun zor olur dedi bana vitamın ilaci ELEVİT vermişti 15. haftamda bende kullanmadım iştahım iyi gerek olmadıgını düşündüm ve doktorumada söyledim oda 2 günde bir kullan dedi ve ben dr bence hiç kullanmayayım gerek yok dedim oda hiç birşey demedi ben inanın çok kötü oldum üzüldüm de yani

benim doktorum beni motıve edecek hiç de iyi şeyler söylemedi 7 kilo aldıgım için hatta daha da kilo alırsam dogumum zor olacagını söyle yani moralım çok kötü

Son düzenleme:

benim doktorum beni motıve edecek hiç de iyi şeyler söylemedi 7 kilo aldıgım için hatta daha da kilo alırsam dogumum zor olacagını söyle yani moralım çok kötü

her doktorun kendine göre bi yorumu var hangisine inanacağımı şaşırmış durumdayım daha fazla kilo alırsam gabiba sıkıntılı olacak doktorum normal desede dikkatli olmak lazım doktor sadece tuzlu yemek yeme dedi ödem yapar dedi birde bol su tüket dedi.

dün doktora gittim 23+4 haftalık olduk.60,7 kg olmuşum.doktorcugum bana dediki markarna pilav vs yememeğe ozen göster.ekmek kepekli olsun.kilo fazla almamışsın ama bebeğe yaramış böyle gidersen cok iri bi bebek olcak dedi aslında özellikle dikkat ettiğim bişey yok ne olursa yıyorum asıl faydalı seylerle pek aram yok ama maşallah oğluma yarıyomus.

84 kg ile başladım kızlar 24 haftadayım 88 olmuşum çok fazla kilom olduğu için kilo almaktan çok korkuyorum doğum sonrası kilo vermek için elimden geleni yapıcam ama tartıda yükseldikce korkuyorum

içinizde en fazla kilo alan benim. nedeni belli çok yiyorum. 68.5 im ve 8 kilo aldım 24 bitti

84 kg ile başladım kızlar 24 haftadayım 88 olmuşum çok fazla kilom olduğu için kilo almaktan çok korkuyorum doğum sonrası kilo vermek için elimden geleni yapıcam ama tartıda yükseldikce korkuyorum

bence çok kafana takma cnm daha 4 kilo almışsın gayet iyi doğumdan sonra da fazla kilolarını verirsin inşallah

bende 23 haftadayım 8 kilo aldım :d

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…