2014 Mayıs Anneleri Kilo Takibi

72 olmuşum aman ya Rabbi çok almadım şimdiye kadar ama artik her hafta düzenli olarak alacağım sanırım 4 günde 200 300 gr arttı sonumuz hayrolsun

Son düzenleyen: Moderatör:
20. Haftam 58 oldummm,5 ayda yedıklerım bu ay kılo olarak geri döndü :))

24+0 veeeee 65 kiloooo...Böyle her ay iki iki alırsak, ne olur bilemem... Yürüyüşe başlamak şart oldu artıkın, çünkü yemeyi kesemiyorum, özellikle tatlılarıı
ah nutella yaktın beni sen

24+0 veeeee 65 kiloooo...Böyle her ay iki iki alırsak, ne olur bilemem... Yürüyüşe başlamak şart oldu artıkın, çünkü yemeyi kesemiyorum, özellikle tatlılarıı

Ayy tatlı aşkı bende de başladı gece yarısı şekerpare yedim gözüm kapalı sabaha karşı mahvetti beni ama yerken çok güzeldi :))))

46 mı:) hamile kalmadan önce kaç kiloydunuz?
maşallah valla size ne iyi zayıf olmak..
ben en son ortaokulda 46 yı görmüştüm

canım 40 kilo ile hamile kaldım ama kemiklerim iri olduğundan o kadar zayıf gözükmüyorum. yanlız ben kilo aldıkça seviniyorum ya göğüslerim kalçalarım tam şuan keşke olsam dediğim gibi :) işte tek korkum çatlakların oluşması

Bol bol kremlen her akşam,ben kakao yağı ve kayısı yağı karışımı yaptım onu sürüyorum.Her banyodan sonrada normale nemlendirici krem.bakalım nolcak 9 ayın sonunda şu çatlama olayında olmasa ıyıydı yaaa

Bol bol kremlen her akşam,ben kakao yağı ve kayısı yağı karışımı yaptım onu sürüyorum.Her banyodan sonrada normale nemlendirici krem.bakalım nolcaz 9 ayın sonunda şu çatlama olayıda olmasa ıyıydı yaaa

Bol bol kremlen her akşam,ben kakao yağı ve kayısı yağı karışımı yaptım onu sürüyorum.Her banyodan sonrada normale nemlendirici krem.bakalım nolcaz 9 ayın sonunda şu çatlama olayıda olmasa ıyıydı yaaa

ben eşime aktarlardan bitkisel yağ aldırdım. içinde kakao ve kayısı yağı tam 10 çeşit yağ varmış. kokusuda güzel adam çok övmüş yağı bakalım satış için mi yoksa gerçekten faydalımı görücez sonunda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…