2014 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeklerimizi cinsiyetleri..?

• Ankete Katılan
    451
Kızlar benim 60 dakikalık açlık şekerim 199 çıkmış,yarın endokronolojiye gideceğim,Aranız da benim gibi yüksek çıkan var mı.????

işyerleri hep aynı canım. bence boş yere canını sıkıp bebeğinide üzme. patronlar her zaman kendi işlerine geldiği gibiler. özel sektör işte.

hepinizede kocamaaaaan bir maşallah kızlarr... :)

geçen sene bu zamanlar sizinle aynı heyecanı yaşıyodum.. tahmini doğum tarihim 8 temmuzdu ama minik kelebeğim 26 haziranda geldi.. allah bebişlerinizi sağlıklıca sorunsuz sıkıntısız zamanında kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.. sormak istediğiniz bişey olursa seve seve yardımcı olmak isterim..

aynen canım ben de ayakta zaman geçirdim dün akşam pek kıpırtı yoktu ,sabah başladı canımıniçi,kız ben zaten balık burcuyum,hemen burnum fırt fırt demin gazetede haber okudum,irada oğlunu öldüren adamı idam hespasındayken tokatlayıp affeden anneyi gördüm,anaaa baktım gözyaşları akmaya başladı,analık işte

Son düzenleme:
inşallah... satış yapan bayan çok kullanışlı oldugunu söyledi fiiyatıda çok uygundu bizde aldık :)

Benim başından beri hiç sıkıntım olmadı ama 4.aydan beri burun tıkanıklığı ile uğraşıyorum çok zorluyor beni rahat nefes alamıyorum, hipotroid var bende sende de mi var genel kontrolmü

kendi dr yapıcak doğumu zaten de hangisini seçersem, pendik bölgenin anestesi kısmını araştırıyorum iyi mi nasıl diye her ihtimale karşı bizim çin en önemlisi anestesi yapan kızlar mutlaka araştırın

canım kusura bakma :) yanlış yere cevap yazmışım :)

Son düzenleme:
Kızlar benim 60 dakikalık açlık şekerim 199 çıkmış,yarın endokronolojiye gideceğim,Aranız da benim gibi yüksek çıkan var mı.????

benim 50 likte 144 100 lükte 185 çıktı şeker dr dahiliye ye git dedi sınrın biraz üstüymüş o yüzden diyet verir dedi
senin 199 kaçlık yüklemede çıktı

Allah bağışlasın canım,eski formuna döndün mü,ödemin oldu mu veya kiloları ne zaman verebildin?kaç kilo aldın,normal mi doğurdun,bebişin kız mı?erkek mi?

Nefes darligi bende de var kizlar, normalmis.
Ellerim ayaklarim sismiyo simdilik cok sukurr halbuki cok da tuzlu yiyorum:26:

Cok az kaldi artik yaa ben 7-8 hafta sonra dogurabilirim 2ay deyince cok geliyo da 7-8 hafta az

işyerleri hep aynı canım. bence boş yere canını sıkıp bebeğinide üzme. patronlar her zaman kendi işlerine geldiği gibiler. özel sektör işte.

doğru sölüyosun özel sektör bir yanı iyi olsada mutlaka kötü yanı var kendi çıkarlarına düşünüyorlar herşeyi
biran önce haziran gelsede rapora çıksak diye bakıyorum artık Allah günah yazmasın ama rapora kadar olan zamanda
iş yerinde sadece zaman doldurmayı düşnüüyorum çok acil işler dışında hiç çalışmıcam artık boş boş oturcam

Cok az kaldi artik yaa ben 7-8 hafta sonra dogurabilirim 2ay deyince cok geliyo da 7-8 hafta az

özgemmmmmmm hakikatten yafffff 7 8 hafta sonra diyince içim bi hoş oldu kızzzzz Rabbim sağlıklan kucaklarımıza almayı nasip etsin
bak karşı komşum 3 hafta önce doğum yaptı normal doğum hemide ne zaman ne olcak belli değil yani

Allah bağışlasın canım,eski formuna döndün mü,ödemin oldu mu veya kiloları ne zaman verebildin?kaç kilo aldın,normal mi doğurdun,bebişin kız mı?erkek mi?

teşekkürler cnm bnm.. ödemim hamileyken çok fazlaydı doğumum epidural sezeryan oldu 3 saat suni sancı çektim ama çatım zaten dardı açılmam hiç olmadı.. ödem doğumdan sonraki 1 haftada daha çok oldu ama günde 5 lt su içerek hem sütümün çoğalmasını sağladım hemde ödemimi attım.. 40 ınız çıkana kadar 10 kilo fix herkesde gidiyo ama geri kalan kiloyu biraz zor verdim ben.. daha tamda vermiş sayılmam 16 kilo aldım şuanda hala 4 kilo fazlam var.. bebeğim sütten kesilince diyete başladım şuanda veriyo gibiyim bakalım.. bebeğim kız bu arada...

Herkese Günaydın yine gece tikanarak uyandım sanki bebek doğmuş da saat başı uyaniyorum deliksiz uyku sıfır Allahın işi hazırlıyor bizi :thumbup:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende izni mayısın 15 inde hakkediyorum. ama kredi ödediğimiz için ve doğumdan sonra bebeğime vakit kalsın diye hazirana kadar çalışıcam çalışan annelerin hali gerçekten kötü. birde kadın istihdamı diye atıp tutuyorlar. resmen mecburiyeti olmayan herkese işten çık evinde çocuk bak diyor kanun.

Gecmis olsun canim Gece tikanarak uyanıyor musun sanki mide asidim yukarı çıkıp boguyor beni gece nefessiz kalınca uyaniyorum

Benim başından beri hiç sıkıntım olmadı ama 4.aydan beri burun tıkanıklığı ile uğraşıyorum çok zorluyor beni rahat nefes alamıyorum, hipotroid var bende sende de mi var genel kontrolmü

kendi dr yapıcak doğumu zaten de hangisini seçersem, pendik bölgenin anestesi kısmını araştırıyorum iyi mi nasıl diye her ihtimale karşı bizim çin en önemlisi anestesi yapan kızlar mutlaka araştırın

Allah bağışlasın evladını maşşallah sizeee bizim derdimiz çookk beyaaa zaman geçmiyo sanki bugunlerımızı ara mıyız bılmem :44::44::44:

he yaaaa kızz bız nolcez boyle valla bılmıyorym uysuk eller ayaklar ağrıyan beller oohhh benım sıpada nasıl vuruyo kurban olduğum hee ne diyordum bak yine geçti ağrılarım hihih geçen bi anket okudum çocugunuz oldugunda en çok neyın farkına vardını dıye hermen hemen herkes annesının kıymetını anladıgını yazmış ...

Ayyy benim herseyi sorasim var gunler azaldikca hic bisy bilmiyormusum gibi gelio. Hastane en çok kullandiginiz memnun kaldiginiz şeyler ne mesela ??

Sorma bilge yaa) cok heyecanli dun yine kucagimdaydi oglusum ruyamda normaller genelde 40 i beklemiyo ama 41de gelen de var tabii ayy catlarim kiz beeen
Gecmis olsun canim Gece tikanarak uyanıyor musun sanki mide asidim yukarı çıkıp boguyor beni gece nefessiz kalınca uyaniyorum

Sagol canim. Mide yanmam yemek sonralari oluyo gece pek degil. Yemeklerden sonra 1-2 saat uzanmamaya calis, gece de yastigini yukselt daha rahat edersin. Sana da gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…