2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

Ayyy bu baya kabus ☺benim kv önceden de ilgilenmezdi şimdide aynı. Bazen arıyor sağolsun oda oğlunun zorlamasıyla. Amannn uzak olsun yeter yapmacık sevgiye ihtiyacım yok.

bilmiorum ki dün göğüs kalkanını konuşuyorduk sordum zaten göğüs kalkanı dedim diye mi ceza aldm diye de cevap gelmedi

aynn canm pınardan dolayıdır

Ben gıtmedm kızlar yok gıttı sancı mancı :) dun gece kendı kendıme aksıyon yasadm galıba muayeneden dolayı bıraz rahm sarsıldı sımdı cok ıyıyım

iyi hadi yaa sevindim var daha dursun bebişler gelişimlerini tamamlayıp zamanında gelsinler
sıra bana gelicek diye korkuyorum şimdi çok iyiyim ama

canlarım selam.@eftalim kuzum geçmiş olsun rabbim beterinden korusun.dogum sonrası diyetlerde sağlıkla büyüyecek bebegin hic takılma.biz iyiyiz günümüzü beliyoruz,normal düşünüyorum.2gün once 3000gram ve 51 cmdi doruk oğlan.hepimiz kazasız kurtulalım insallah.hepiniz her zaman dualarımdasınız.allaha emanet olun.bakit buldukça giriyorum artık ,iş Hayatım bitti evdeyim

Ağlayarak okudum, Allah sabır versin canım . Rabbim istediğin zamanda tekrar sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

Allah Allah, ben de sasirdim yav. Bi yanlislik var bence bu iste.

Canim doktorun durumunu anlayip onemli degil rahat ol vs diye yine de muayene yapmak isteyebilir. Kuafor ne bilcek senin kacinci haftada oldugunu. Muayeneden once git yaptir bence agdani. Hazirlikli rahat ol
Sonucta 38. Haftaya kadar dogum yapmayacagini kim garanti edebilir ki?

Nazlicim Allah gonlune ferahlik versin, acini hafifletsin insaallah.. Biz ne desek ne yapsak bos, elimizden gelen tek sey senin icin dua etmek. Rabb'im en hayirli zamanda once karnini sonra kucagini doldursun saglikla insaallah. Guzel guzel mutlulukla da buyutmeyi nasip etsin.. Rabb'im ayni acilari yasatmasin, daha da buyuk acilarla da imtihan etmesin..

İyi aksamlar kızlar..
Bugun uykunun dibine vurdum..
Burayı okudum uyku arasında ama yorum yapamadım.. Cok halsizim ....

Rappunzell kız güldüm sana.. Kader arkadasım gel.. Akıllının biri kibliyo ...boswer.. Bnmki 2 saat sürdü:)
Neyse artık...

Nazlıcım rabbm sana tükenmez sabırlar versin.. Gercekten hiç kolay degil..
Acını hafifleticek kelime cümle bulamam.. Sana cok dua edicem sancı anımda.. İnş hiç unutmıcam seni.. Rabbim kucagını bos bırakmasın..bakarsın rabbim bu sabrına karsılık sana öle bi hediyeler verirki..... Canım kardeşim Allah herseye kadirdir... Bebegin cennette köşk kurmus orda anne babası şn hazırlık yapıyo unutma sana sefaatci olucak..
Canım... Sabrında umudunda tüketmesin...

Gamzecim bncede muayeneden dolayı kasıldı biraz.. Bnde bugun yataktan kalktım afedersin oram bi uyusmus ki.. Hissetmiyorum.. B hapsırdım anaaa altına kacırdım.. Cok utanıyorum ama artık iyice baskı yapıyo ...

süpperler... eline saglık ne beceriklisinn

sezeryanda sonda takılıyor
sezeryan sonra e az 3000cc serum takılıyorlar peşpeşe oda idrar yapıyor haliyle
sezeryanlı oldugun için ayagada kalkamıyorsunya o yuzden takılıyor sezeryanda sonda
Sezeryan da takılıyo mi bilmiyorum çünkü vajinayla pek alakasi yok sezeryan in... normal doğum da takilani duydum canım
ne zaman ayrılıyosun sen izne
sezeryanda sonda takılıyor
sezeryan sonra e az 3000cc serum takılıyorlar peşpeşe oda idrar yapıyor haliyle
sezeryanlı oldugun için ayagada kalkamıyorsunya o yuzden takılıyor sezeryanda sonda

Uyku bir kantar uyudukca tartar diolar ya gercekten doru ya.. Yattıkca yatasım uyudukcr uyuyasıö geliyo...
Bulasıkları dizmm lazım.. Dogum sonrası için nevresimleri makınaya atcam..
Kendime corap alıcam yarın unutmusum bide gögüs ucu kremi..
İnş gögsüm cok acımaz ...
Ahh kızlar... Bir pazar günüm kaldı... Bu hafta degil önmümz pazar aslen günüm doluyo bakalım..iki üç güne ocak aynı kacırıyorum.. Biraz daha tutsam keske haha....
Yoksa olgun kişiligin dedigi gib cakma ocak anası oluca iyimi.

Bende mantıken öle düşündüm.. Normalde takmıyorlar diye biliyorum.. Ama epidural normal dogumda takarlarmı ki sonucta belden asagısı uyusuk ya o zamanda..

canım doktorların açıklayabildiği bir şey yok otopsi sonucunu bekliycez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…