2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
4 yaşnda bi kzm var ocak 5 doğumlu ocak annesiyim bnde :) k.bakmayın konuyu saptırmak değildi amacım ama kafam çok karışık

Ayy aynen ya bebek dogunca bnde zombi gibi oldum . Bugun banyo yapcm inş yapanilirsem

Aaaa tam salaklarmis
büyük geçmiş olsun bitanem ya

@Girlboymom çok sağol canım

hemen jeli sürmeye başlıyım ben

onu silmeye gerek var mı emzirirken

pedsiz duramam canım ben

benim meme uçları sıkıntılı sütüm akıyor hep

emerkende aynı geliyordur değil mi

yani yetiyormudur sütüm
Ben bir doktorun yazısını okumuştum bebek pompa dan daha fazlasını çekiyormus. Hiçbir pompa bebek kadar çekmezmis. O yüzden bebek emdiğinde süt daha fazla artiyormus. Çünkü sütün boşalma durumuna göre süt üretimi oluyormus hatta bazılarında pompa ile sağınca bebekten yavaş çektiği için süt yeterince bosalmadigindan süt üretimi azalıyor mus. İçin rahat olsun bebeğin kendi emince daha iyi doyuyor

Cok zor birsey ya allah kimseyi boyle birseyle imtihan etmesin

Canım benim oğlum da kabız olmuştu Dr mamasına 1 çay kaşığı zeytinyağı atın geçmezse dedi, denedim iyi geldi biZe

Benim ikinci operasyon da atilan dikisim tutmamis atti gecen gun tamda vajinanin altinda aciklik var. Tekrar o hastaneye gitmek istemiyorum ne yapsam bilemedim kendiliginden kapanirmi acaba

Yara olacağı için acıyo canım,2 gündür benim de öyleydi. Bugün yaralar çıkmış meydana. Tahin yağı , bol lansinoh sürdüm hafifledi biraz acısı

ozlmsd canım bebeğim 27 günlük

ilk günler bu kadar değildi bebeğin ihtiyacına göre artıyor sanırım

ilk hafta iki göğsümden 50 ml falan çıkıyordu

hemşire doğru demiş

oğlum acıkıp ağlayınca inan göğüslerim sızlıyor

hatta beni emmediği dönemde

daha çok sızlıyordu kucağımda biberonla beslenirken

senin bebeğin gelsin inşaallah sende arttığını göreceksin

Aynıyız canım, zombi gibi dolaşıyorum Allah güç kuvvet versin bize... Bu gaz damlaları ne zamandan itibaren kullanılıyor acaba, yarın doktora sorup yazarım buraya da...
canim bana dr 13 gun gecsin dogumun üzerinden öyle veririm gaz damlasini dedi
cm her emzirmeden sonra omzuna bebegi al sırtını ovalayarak poposuna hafif hafif vurarak gazını çıkart bide ilk onbes gun gaz sancısı pek olmz ama . Açta olabilir
Onu hep yapiyoruz canim gazini cikariyor yine gaz sancisi geliyor sabaha kadar gaz cikarip tekrar gazlaniyor aglamaktan sesi kisiliyor artik 5 bucuk 6 da yatiyoruz sabaha karsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…