2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Sağol canım yanlış topik değilde birkaç gün önce bazı sorular sormuştum o Yüzden haber vermek istedim 8. Hafta dayım normalde ama bebiş 6 haftada kaldı :KK43:
Anladım
Allah yardımcın olsun ne diyim
Hayırlısını nasip etsin
Dua nı eksik etme bebeginle konuşuyormuş gibi içinden onunla konuş
Hisseder belki sana kalbiyle karşılık verir...

Sağol canım yanlış topik değilde birkaç gün önce bazı sorular sormuştum o Yüzden haber vermek istedim 8. Hafta dayım normalde ama bebiş 6 haftada kaldı :KK43:
Allah hayırlısını versin. Benim de yaklaşık 5 sene önce aynen seninki gibi olmuştu. 7. Haftada kalbinin atmadığını söylemişti doktor. Ve annesine tutunmayı başaramayan bir bebek hayata da tutunamaz. Vardır bunda da bir hayır demişti. İnsan canından kanından vazgeçemez ama gelişim olarak geriden gelen bebeklerin engelli doğabileceğini söylemişti.
Tüp bebek yaptıracağım ay hamile olduğumu öğrendim. Yaklaşık 4 sene bekletti minik kızım bizi.
Sana tek tavsiyem umudunu kaybetme. Umarım eşin sana destek oluyodur.
Allahtan ümit kesilmez. Dua et.
Hakkında hayırlısı olsun...

Evet gorDum cnm bizde cok iyi geldi geciriyor ama baska yerlerdr yenileri cikiyor karbo atli su ins ise yarar ,sonucu yazarsan sevinirim olmadi daha zararsiz bende ondan kullanirim
%100 geçirmedi ama faydası oldu.
Haftaya denize götüreceğiz bakalım inş geçer. Nerdeyse 1 ay oldu. :KK43:

Hu huuu En Büyük TÜRKİYE
Cokkk asiri sicakk cokk valla oglumda bende ciplak atiyoruz kendimizi yerlere,klima bir yandan acik,bildirim gel ese girecegim yokk valla
Bu arada dietin hayirli olsun darisi bizim basimiza,yaklasik 3-4 haftadir az yiyorum hemn 4 kg vermisim bile,72 oldum ama beni tatmin etmiyor bu halim
14 gun kaldi tatile acik bufeye kdr 3 daha versem sonra yine o 3 kg yu alsam o hafta :KK53:
Sonra ver elini isvecmi olur,afrika dietimi bakicam artik:KK14: bu arada linki acamadim su dieye bir goz atamadiM
Hahahahaha aynı benim mantık şimdi zayiflayip açık büfede çok yemek :KK70::KK70:

Iyi geceler guzel anneler
Cok özledim sizleri. Cok yogundum
bir haftadir annemdeydim kardeşimin düğünü vardi kayseriye git gel yol yordu helede abdullahi.sukur guzel gecti dugun değdi yorgunluğa. evimizdeyiz elhamdulillah
annemlerde oglus gayet keyifliydi kalabaligi minik kuzenlerini sevdi.dugundn bu yana epey huzursuz sebepsiz yere cani yanmis gibi ağlıyor sık sık uyanıyor gece üst dişler geliyor gibi.bir de cok hareketli dk durmuyor yerinde emekleme yok örümceğine bayiliyor anneme goturmedim sonra babasi getirdi girunce uctu minnak.zararli cok koymamaya cal i siyrum a ma cokk seviyor.ek gida hala tam duzenli degil istiyir yiyor şükür son hiz meme dusjunlugune devam sukur doyacak kadar sutumuz var.dugunde oğlumu en yakinlarim da dahil kimseye veremedim bi aldılar insanimiz çok meraklı bebeğe birseyler yedirneye onu gordum.pastadaki krem santiden bile sürdüler agzina yuh artik yaa daha vermem kimseye.bizden haberler....
Hepiniz de iyisinizdir inş guzel anneler ve bebisleri

Kızlar merhaba
Dr dan geldim malesef duymadık kalbini miniğim beni bıraktı belli ki Çarşamba yeniden göreyim dedi Dr ama artık hiç umut yok uzatmaları oynuyoruz işte bilemiyorum ki nasip sadece nasipte yokmuş :KK43:uzatmaları oynuyoruz yaşamadığından emin olmaya çalışıyoruz 1 hafta daha bekleriz ama boş zaten olmayınca olmuyor demek ki :KK43: ağrım yok dışarıda kanama yok ama içeride varmış bitti artık inşallah kendi düşer kürtaja gerek kalmaz tek istediğim bu gerçekten artık bu fikirden uzaklaşıyorum yeniden denemeye de istemeye de gücüm yok zaten... Allah sizlere sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah... Hepinize sevgiler... Artık buralara pek uğramam sanırım :KK43: kendinize ve bebişler dikkat edin...
Moralinizi lutfen yuksek tutun
Birkere herserde hayir vardir,
Kromozomlari bozuk olan bebekler anne karnimda yasamadan olurler,cunku yapilari bozuk oldugu icin o sekilde dunyaya gelemiyecekleri icin 6-9 haftalari arasinda genelde dusuk olur,biliyorum kolay degil cok zor bir durum ,onu icinde hissetmen bebegine alisman bu durumun kucugu yada buyukle alakssi yok seni en iyi ben anlarim cunku bende yawrumu 9. Haftamda kalp atisinin durmasiyla kaybettim ve 12. Haftaya kdr haberim olmadi,beni zehirleyebilirdi cok
Sukur olmadi boyle birsey,bak burda hepimiz heycanimizi paylastik aldiklarimizi anlattik,beraber gece boyu fikirlerimkzi paylastik ama nazli arkadasimiz 34. Haftsinda evladini kaybetti,beterin beteri var aekadasim
O minik senin ahirette yawrun yine olacak insallah,bak beni getir aklina,bende bu olayi yasadim ustune cok daha kolay hamile kaliosun,cok uzuldum
Ama Allah mukafatini hmn ardindan veriyor,gun dogmadan neler dogar,lutfen boyle dusun olurmuu
En azindan bak yillarca tedavi gorup hic anne olma sansi olmayan binlerce kadin var,sen demekki kalabiliyorsub
O
Kdr zaman cabuk gecioki o durumu yasadigimda hayatin sonu gelmis gibi mutsuzdum,bakk zamn oyle gecmiski bebeklerimiz kocaman bile oldu
Allahtan umit kesilmez,bundada vardir bi hayir,Rabbim tez zamnda saglikli sihhatli hayirli evlat nasip etsin sana insallah

ohh çok güzel canım

amin canım sağol

geçmiş olsun canım

bak sen ahmete hava değişimimi etkiledi acaba

yerim o ayakları:)

canım yok bir çaresi maalesef

o arkadaş değilmiş bence canım kusura bakma yani:) kardeşimin düğününde benim eski arkadaşım gerçi samimiyetimiz kalmamıştıda, telden mesajlaşırken kilolardan dert yanmıştım beni görür görme ayy ne olmuşsun şişmişsin dedi bende ona sende kurumuşsun yüzün kırış kırış olmuş ne böyle 50 yaşında gibisin dedim ohhh canıma değsin:) canımı yakmak için söyledi aynen karşılığını aldı, az kilo al da yüzündeki kırışıklıklar gitsin bak bana hala genç kız gibi yüzüm dedim:KK48: takma sende ne yapalım süt olsun diye yedik ki ben hala yemek zorundayım ek gıdayı mamayı her şeyi reddediyor sütüm artık yetmiyor ve ben çok üzgünüm:KK43:

canım ek gıdaya geçtiniz mi, tatlı besinlerde gaz yapar haberin olsun, bebe bisküvisi gibi

git canım böyle böyle alışcaksınız cadınla sen:)
Hahahaa
Supersinnnn yaaa,
Patpatt hszir cevappp
Kimse icin degmez valla,yok ayip olmasin yok gunah,demiyeyim dedikce elalem her aklindan geceni sakkkk diye utanmadan haddi olmadan soyleyebiliyor iste bazen malesef ,1 mi soyledi 5 yapistircaksin lafi
Ayy cok guldum ya:KK48:
Kirisiklinin yuz tipini o an gormek isterdim
Pinking Tree Pinking Tree ayy bu uykusuz gece gecmisleri okutturdu bana,o arkadasin ne kdr acik sozlumu diyim hangi gozle baktiysa artik
Sen gercekten kilolu durmuyorsun tatlim
Tekrar soyluyorum superdinn
Ne kilolukar varya,halt etmis onu diyen arkadssin:63:

Hahahahaha aynı benim mantık şimdi zayiflayip açık büfede çok yemek :KK70::KK70:
sonra da benim gibi alınan kiloları verme çalışması:KK45:

Iyi geceler guzel anneler
Cok özledim sizleri. Cok yogundum
bir haftadir annemdeydim kardeşimin düğünü vardi kayseriye git gel yol yordu helede abdullahi.sukur guzel gecti dugun değdi yorgunluğa. evimizdeyiz elhamdulillah
annemlerde oglus gayet keyifliydi kalabaligi minik kuzenlerini sevdi.dugundn bu yana epey huzursuz sebepsiz yere cani yanmis gibi ağlıyor sık sık uyanıyor gece üst dişler geliyor gibi.bir de cok hareketli dk durmuyor yerinde emekleme yok örümceğine bayiliyor anneme goturmedim sonra babasi getirdi girunce uctu minnak.zararli cok koymamaya cal i siyrum a ma cokk seviyor.ek gida hala tam duzenli degil istiyir yiyor şükür son hiz meme dusjunlugune devam sukur doyacak kadar sutumuz var.dugunde oğlumu en yakinlarim da dahil kimseye veremedim bi aldılar insanimiz çok meraklı bebeğe birseyler yedirneye onu gordum.pastadaki krem santiden bile sürdüler agzina yuh artik yaa daha vermem kimseye.bizden haberler....
Hepiniz de iyisinizdir inş guzel anneler ve bebisleri
hoşgeldin canım Allah kardeşini mutlu etsin ..özledik senii

Hahahaa
Supersinnnn yaaa,
Patpatt hszir cevappp
Kimse icin degmez valla,yok ayip olmasin yok gunah,demiyeyim dedikce elalem her aklindan geceni sakkkk diye utanmadan haddi olmadan soyleyebiliyor iste bazen malesef ,1 mi soyledi 5 yapistircaksin lafi
Ayy cok guldum ya:KK48:
Kirisiklinin yuz tipini o an gormek isterdim
Pinking Tree Pinking Tree ayy bu uykusuz gece gecmisleri okutturdu bana,o arkadasin ne kdr acik sozlumu diyim hangi gozle baktiysa artik
Sen gercekten kilolu durmuyorsun tatlim
Tekrar soyluyorum superdinn
Ne kilolukar varya,halt etmis onu diyen arkadssin:63:
yaa sen ne zaman gördüm Pinking Tree Pinking Tree yi foto koydu mu bence siz istanbulda gizlice buluştunuz:KK61:

Günaydın kızlar gece kaç kere hangi çocuğa uyandım bilemedim kızım geçen hafta bi üşütür gibi olmuştu de goturmemistim geçmişti ama kulağına vurmuş galiba gece ağrıyor diye uyandı simdide 9olmasini bekliyorum dr goturucem ne zordur kulak ağrısı ağrı kesici verdim yazık kuzuma ... ahmet beyde yatakta yatmicam senle yatacam diye ağladı ama ben yer miyim direndim park yatagin içine koydum ben kademesini en assagi indirdim tutunup kalkıyor artik üstten atardı aklınızda olsun öptüm siz i

sonra da benim gibi alınan kiloları verme çalışması:KK45:

hoşgeldin canım Allah kardeşini mutlu etsin ..özledik senii

yaa sen ne zaman gördüm Pinking Tree Pinking Tree yi foto koydu mu bence siz istanbulda gizlice buluştunuz:KK61:
Ewetttt itiraf ediyorum bulusuyoruz :KK51::KK48:
Gizli gizli hemde:)))
Yokk kusum ya klavye hatasi supersindir olcakti :))
Tahmin ediyorum :))
Annelerin hepsi cok guzeldir,keske oyle bir imkan olsa hepinizi gorebilsem bebeklerimizi yakindan gorsekk super olurdu diilmi

Günaydın kızlar gece kaç kere hangi çocuğa uyandım bilemedim kızım geçen hafta bi üşütür gibi olmuştu de goturmemistim geçmişti ama kulağına vurmuş galiba gece ağrıyor diye uyandı simdide 9olmasini bekliyorum dr goturucem ne zordur kulak ağrısı ağrı kesici verdim yazık kuzuma ... ahmet beyde yatakta yatmicam senle yatacam diye ağladı ama ben yer miyim direndim park yatagin içine koydum ben kademesini en assagi indirdim tutunup kalkıyor artik üstten atardı aklınızda olsun öptüm siz i
Cokkk gecmis olsun cnmm
Ins kotu birsey yoktur
Dikkat et yawrularina,Allah sifa versin

Gunaydin anneler, kizim kacta uyandi bilmuyorum ama sesi geliyordu uyku arasindave hava karanlikti, bende bosver kalkma aglayonca gidersin ddedim uyumaya devam ettim, arada sesi geliyor ama aglamadi kuzucum kendi kendine yatagina koydugum peluslarla oynuyor :) dayanamadim gittim beni goruncr basladi aglamaya :)) epey durdu ama yataginda masallah, sasirdim bende :). Simdi biraz oynadik yeniden uyuttum bende biraz daha uyuyayim :KK25:

:KK14:
Gunaydin anneler, kizim kacta uyandi bilmuyorum ama sesi geliyordu uyku arasindave hava karanlikti, bende bosver kalkma aglayonca gidersin ddedim uyumaya devam ettim, arada sesi geliyor ama aglamadi kuzucum kendi kendine yatagina koydugum peluslarla oynuyor :) dayanamadim gittim beni goruncr basladi aglamaya :)) epey durdu ama yataginda masallah, sasirdim bende :). Simdi biraz oynadik yeniden uyuttum bende biraz daha uyuyayim :KK25:
:))))
En cok ozledigim sey 12 den sabah 10 lara 11 lere kadar uyumakkkkkk
Daha dogrusu kendi kendime uykuya doyupta uyanma hissini cok ozledimm:KK24:
Evettt bazen bende useniyorum almaya bir gidiyorumki yatagini tavan etmis o carsaflar pert olmus,bu sefer uykusuds aciliyor birdaha kolay kolay uyumuyo
O yuzden cit sesine kalkar oldum:KK14:
Cokkk uykymmm var cokkkkk

image.jpg

Her yeni güne bu küçük bıcırıkla başlamak...
Allah herkesin evini bebek kokusuyla doldursun inş...
Evim hergün onunla cennet :))
Herkese günaydınlar...

Annelerin hepsi cok guzeldir,keske oyle bir imkan olsa hepinizi gorebilsem bebeklerimizi yakindan gorsekk super olurdu diilmi

Ablamlar Kasım annes buluşuyorlar:) tüm bebekler yemek yiyip uyuyor anneler şok oluyor birlikte olunca :)) krşke bizde de öyle olsaydı..
Girlboymom yok canım buluşmadık ama keşke buluşsak:KK66:

evet canım çok güzel olurdu valla mıncıklardım sizin biciriklari benimki bıktı:KK49: ay saka bi yana ankaraya gelen olursa haber etsin:KK51:

Cokkk gecmis olsun cnmm
Ins kotu birsey yoktur
Dikkat et yawrularina,Allah sifa versin
Saol canım dr basınç farkına bağlı hafif kulak ici ödem olmuş dedi havuza girince oldu sanırım spreyle hallolacak şükürler olsun:KK68:
:KK14:
:))))
En cok ozledigim sey 12 den sabah 10 lara 11 lere kadar uyumakkkkkk
Daha dogrusu kendi kendime uykuya doyupta uyanma hissini cok ozledimm:KK24:
Evettt bazen bende useniyorum almaya bir gidiyorumki yatagini tavan etmis o carsaflar pert olmus,bu sefer uykusuds aciliyor birdaha kolay kolay uyumuyo
O yuzden cit sesine kalkar oldum:KK14:
Cokkk uykymmm var cokkkkk
off bende o hissi özledim istediğimde kalkabilmek :mad::mad: ama olsun surda bu yıl var sonra uyuycam :KK70::KK70:

Eki Görüntüle 1614518
Her yeni güne bu küçük bıcırıkla başlamak...
Allah herkesin evini bebek kokusuyla doldursun inş...
Evim hergün onunla cennet :))
Herkese günaydınlar...
masallah biciriga amin canım hergun onları sağlıkla görmek nasip olsun biz annelere:KK5:

Ablamlar Kasım annes buluşuyorlar:) tüm bebekler yemek yiyip uyuyor anneler şok oluyor birlikte olunca :)) krşke bizde de öyle olsaydı..
Girlboymom yok canım buluşmadık ama keşke buluşsak:KK66:
kadim anneleri karışık oluyor önce buluşup sonra birbirlerine giriyorlat:confused: ben kasım annesiyim herkes küstü forum gitti ama ben bi kaç ksiiyle görüşüyorum hala ilginç tipler cikabiliyr:KK75:

X