2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
canim cok sevindim hakkinda hayirlisi olsun
basarilar diliyorum

Sağol canım bende bugün epey baktım modellere.
Sınavın içinde hayırlısı olsun, sonuç şaşırtır belki.
İnsallah canim. Cok emek veriyorum rabbim goruyor, bundan sonra hakkimizda hayirlisi.

Gecmis olsun simdiden, rabbim dugununu de gormeyi nasip etsin, insallah vok kolay gecer.

Ben biliyorum o firmayi ve cook begeniyorum, ama esim.parasini begenmedi
İki koltuk icin 500 tl fiyat aldim dedi esim onay verse hemen yaptiracagim.

Bende halida leke cikarmada @eflalim gibi bulasik makineai parlaticisi kullaniyorum

Kuzum bende aciktan isletme 4 e gectim bu sene bitiyor insalallah, seneye ilahiyata basmalamak iatiyorum. Disardan ek ders aliyor musun, evde tum dersleri kendin mi calisiyorsun ?

canım şimdi gördüm sünnet mi oluyor arda , hadi inşallah çok kolay çabuk geçer

hoş geldin canım selam verip kaçmak yok :) ilahiyata başladın demek hayırlı olsun darısı başıma :) ben bildiğin gibiyim canım.

Cok hizli gecti canim bu sefer ama enerjik bi bebekle ugrasirken cok cok zor. Su an aldi eline kalemi cizilmedik yer birakmiyo evde pesinden kosacak halim yok agladim aglayacagim simdi
Allah kolaylık versin canım
bunu öğrendiğim iyi oldu benimkide kitaptan başka her yeri boyuyor

@Pinking Tree tatlimm nerelerdesin cok merak ediyorum senii kizlarin nasillar ne var ne yok? ist da yeni evinize tasindinmi yoksa yurt disindamisin ? praline @hihami kizlar hamilelik nasil gidiyor hanginiz once dogum yapicak acaba?
İyi canım çok şükür ama artık yoruldum vallahi hem annelik hem hamilelik zormuş

Selam şekerler ben geldimbu aralar pek giremedim foruma
Kuzenimin düğünü vardı hayırlısı ile atlattık.. şükür bu bitti ama haftaya başka bi kuzenimin düğünü va.. şimdide ona odaklandık:)

Düğün güzel geçti ama benim için çok zor geçti salonda abdullahın peşinde koşmakla mankenlik yaptım resmentopuuklu aykkabı ve balık model elbise benim neyime böyle yaramaz bi çocuk annesiyken..
Kara kara fiğer düğünü düşünüyorum benden başka kimsede durmuyor uyumuyorda ne yapıcam bilmiyorum..

minione sünnetiniz hayırlı olsun canım ağrısız atlatır inş kuzun...

Safransari örtüne bayıldım çok hoş güle güle kullan..
Sınavın içinde hayırlısı inşallah güzel souç alırsın canım...

hepinize tsk ediyorum kizlar..
cancazim buralardayim eflalim..firsat buldukca giricem...
muhabetunuzi ozledim ya..

gulumm aof sistem degisince birde ilahiyatta arapca cok zorluyor..arpacadan ders aliyorum..
yardimci kitaplara calisiyorum..
digerlerini hallediyodumda arapca temel olmayinca ihl de degilim herturlu zorlandim yani..
baklim hayirlisin

bu arada arapcayada yeni basladimm.
yardimci kitapta aldim iki hafta oldu iyiki almisim..aof nin verdigi kitap beynimi zorladi..
hakkimizda hayirlisi safransari(utanarak soyluyorum adini unuttum)
sen bitirmissin ne guzel ya.

bu arada arapcayada yeni basladimm.
yardimci kitapta aldim iki hafta oldu iyiki almisim..aof nin verdigi kitap beynimi zorladi..
hakkimizda hayirlisi safransari(utanarak soyluyorum adini unuttum)
sen bitirmissin ne guzel ya.
Arapça çok zor bi dil bi ara bende kuran açıklamasını öğerenmek istemiştim arapça ile başladık baya zordu allah kolaulık versin..

Arapça çok zor bi dil bi ara bende kuran açıklamasını öğerenmek istemiştim arapça ile başladık baya zordu allah kolaulık versin..
gercekten oyle..Ama yolum belli izim belli elimden geleni yapip tevekkul ediyorum..
ben calisayimda rabbim yardim ederm.
zorlanicamida biliyorum az cok ama bismillah dedik bi kere..
hayalimi gerceklestirmek icin yapmam basarmam gerekiyo..

İyi geceler kızlar oğlumu sütten kesmeye başladım...
bugün gündüzden pul biber sürdüm memeye her istediğinde açıyordum ayyy kııx diye kapatıyordu tekrar..
Gecede bir saat sürdü ağlaması en son üstünde pul biber varken verdim yinede aayyy kıııx diye bıraktı çok ağladı ama en son iki tane çubuk kraker yiyerek yattı bu gece zor geçecek gibi kolaylık dileyin bana..

Bu arada vicdanım sızlıyor kıyamıyorum ama yemek yemiyor ondan
kesmek zorundayım

Canım hiç vicdan yapıp kendini üzme zamanı geldi diye düşün inş sancısız bir süreç olur ziraa senin içinde acılı bir süreç olacak bomba gibi göğüsler

Canım hiç vicdan yapıp kendini üzme zamanı geldi diye düşün inş sancısız bir süreç olur ziraa senin içinde acılı bir süreç olacak bomba gibi göğüsler
Yok canım öyle şişen göğsüm hiç olmadı sütüm azdı zaten iki gündür vermiyorum hiç bi şişlik yok..
Abdullahda biraz alıştı pul biber işe yaradı arada bir istiyor ama pis deyince bırakıyor korktuğum gibi geçmedi şükür..

Hayirli geceler
Reengarenk Allah kolaylik versin canim adasimiz birakti mi memeyi..oyy oyy...ben sabrediyrum nereye kadar gider mechul haftasonu resmen burnumdan getirdi kac kezz emdi sayamiyrum...yemek yemiyruz yine devam arada bir gonlu olursa biseyler yiyor yoksa yok

minione sunnet olucaz yazmissin en son nasilsiniz canim oldunuz mu...ilk iki gun zordu bizde..sonrasi cabuk gecmisti sukur
Nego nasilsin kucuk beyler nasil canim?

Birde kizlar abdullah afedersiniz kaasini yapmiyor,en son bir hafta arayla Cumartesi yapti....tuvaleti gelince hopluyor zipliyor agliyo ama yapmiyo boyle 3-4 gun cekiyor en son agla agla kucagimda yapiyor
Kabiz degil ama beklettigi icin zorlaniyor
Artik canima tak etti ..yapinca ailecek rahatliyoruz düşünün halimizi
Dr a da gitmedik...son zamanlarda boyle oldu...sipam cok zor cocuk yemiyor su Içmiyor tuvaletini yapmiyor

Oy kıyamam kabızlığı bize sorun siz çok zor
Canım makatına bak çatlak varsa ondan yapamıyordur bize bi krem vermişti foktor onu sürünce iyileşiyordu hatta zeytinyağı, pişik kremi bile iyi geliyor...
Kabızlık bide düzenaiz beslenmedende oluyor yemek yemiyor ya ondanda olabilir doktor bize bol bol sebze çorbası tüketin demişti...

Sütten kestim şükür canım, inan korktuğum gibi geçmedi sadece gece uykuya geçişimiz zor oluyor, gece rahat geçiyor hatta dün gece ilk defa deliksiz uyudu ve iştahıda açıldı kuzumun..
arada meme diye geliyor meme hasta oşmuş tadı bozulmuş diyorum yi ayyy pis diyerek kapatıyor... bilseydim daha erken keserdim sütten...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…