2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bizde joie serina marka sallanan ana kucağı var, başta koydugumuzda ne oldugunu anlayamadı 10-15 dakika sonra mızmızlanmaya başladı.. gaz çıkarma titreşimi de var buarada. Ben alışsın cok istedm emzirdim koydum sık sık şimdi alıştı kesinlikle tavsiye ederim ama malesef çok pahalı ürünler. Tanıdıgınızda akarabada falan varsa kullansanız keşke

biz ocean aldık katkısız diye d vitamini olarak... kaşında çok az kızarıklık bende de var birde saç çinde ama o dedesinde de varmış o kısım genetik sanırım

Cnm ben chicconun otomatik salincagini aldım. Hemde titreşimli. Bana gün içinde 20 dk kazandırıyor. Memnun kaldım. Gazına iyi gelir mı bilmiyorum. Keyfi yerindeyken koyuyorum. Şapşal şapşal bakiniyo minigim

Canım bnde joie baktım açıkçası su an ebebekte indirimde 900₺ fln muadil bir sey baktım bulamadım ama en kötü alacagım çünkü çok mızmızlanıyor ve bnden ayrılmıyor

Cnm ben chicconun otomatik salincagini aldım. Hemde titreşimli. Bana gün içinde 20 dk kazandırıyor. Memnun kaldım. Gazına iyi gelir mı bilmiyorum. Keyfi yerindeyken koyuyorum. Şapşal şapşal bakiniyo minigim
Canım bn keyfi yerine gelsin diye koymak istiyorum :) sakinleşsin diye ama var mı bilmiyorum bi arkadasım fisher price titreşimli almıs ama sallanma özelliği yok anladıgım kadarıyla onunla bi verim alabilir miyim emin olamadım

İyi aksamlar anneler bi konuda fikrinizi almk istyrm, biogai damla verdi doktr gunde 5 damla dedi, siz yemkden öncemi snramı veriyrsnz, sabah mı akşammı bide 5 damlayı bir seferde mi

Aventin teklisini mi kullsnıyorsun?

Emmek istediği için açlıktan ağladığını biliyorum karnı doysa uyurdu. Galiba benimki benim sütümle doymuyor zaten doğru düzgün beslenemiyorum da Nasıl süt olsun ki
canım sorun çözüldü mü bilemiyorum ama bir arkadaşım emzirme arasında en azından 1 saat geçmesi gerekiyor yoksa süt olsa bile bebeği doyurmuyor demişti

Çok keyifli oluyor ben bizim salıncağı öneririm memnunum

Gazli bebege en guzel kullanilacak sey cingebe besigi yani hamak pasha hamaktan almistim kizima bi bakin

Arkadaşlar bebeğim 45 günlük oldu maşallah. Size birşey soracağım. Biberonla verdiğimde 80 cc veriyorum bir ogune. Sizce 90a çıkarmalı miyim. Ne kadar versem o kadar içiyor çünkü. Bu işin bir hesaplaması var midir. Yarın doktoruma danışacağım ama belki sizde sormuşsunuzdur diye önce size de sorayim dedim.

Canım bnde joie baktım açıkçası su an ebebekte indirimde 900₺ fln muadil bir sey baktım bulamadım ama en kötü alacagım çünkü çok mızmızlanıyor ve bnden ayrılmıyor
Bizde işe yaradı çok şükür, umarım sizde de işe yarar. Sever bebeğin az da olsa vakit kazandırıyor veya biraz dinlenebiliyorsun

benim bu hafta 5 oldu hala ödem var ayaklarm şiş maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…