2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Geçmiş olsun canım. Aynı kaderi paylaşmışız malesef seninle. Bende 2017 mart annesi olacaktım ama 13 haftalıkken kalbi durdu yavrumun. Bu ay aşılama oldum yani bugün oldum. Inşallah yavrumu getirsin bana ve kızımın kardeşi gelsin inşallah. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşllh.. Sen ne tedavisi oluyorsun..?
Canim yeni girdim siteye.Ben yumurta takibi ile tedavime devam ediyorum klomen kullanarak.2 gebeligim doğal 1 gebeliğin ilaç ile oldu.kan pihtilasmasi cikti iğne kullaniyorum hamilelikte.inşallah bu ay bizde güzel haberler aliriz.

Canim yeni girdim siteye.Ben yumurta takibi ile tedavime devam ediyorum klomen kullanarak.2 gebeligim doğal 1 gebeliğin ilaç ile oldu.kan pihtilasmasi cikti iğne kullaniyorum hamilelikte.inşallah bu ay bizde güzel haberler aliriz.
Amin canım inşallah. Darısı başımıza olsun inşallah.. Sende sağlıkla yavrunu kucakla inşallah gülüm.

KKızlar adet olsam bugun 3.gun olacaktı ama olmadım dunle evel gun test yaptim negatif yıne de gebelik olabilir mi sizce

KKızlar adet olsam bugun 3.gun olacaktı ama olmadım dunle evel gun test yaptim negatif yıne de gebelik olabilir mi sizce
Kan testi yaptır. Eğer kandada negatif çıkarsa kist oluşmuş olabilir. Doktora görünmeni tavsiye ederim Canım.. Hakkinda hayirlisi olsun..

Kan testi yaptır. Eğer kandada negatif çıkarsa kist oluşmuş olabilir. Doktora görünmeni tavsiye ederim Canım.. Hakkinda hayirlisi olsun..
Canım geçen ayda 4 gun gectı iki aydır bebek istiyoruz normalde duzenlıdır kan verip cıkmayınca sinir oluyorum

Farkinda değilim ama profilinde hamileliğim hala devam ediyor 19 mayista doğum olacakti:KK43:

merhabalar..bu ay bebeğe kendimi çok alıştırdım ama en verimli zamanlarda birliktelik yaşayamadık :olamaz: önümdeki bir iki günü iyi değerlendirmemiz lazım.telefondan yumurta takibine göre bugün yarında şansım var Allah inşallah nasip eder çünkü minik bir bebişim olsun koynumda uyusun ailemize yeni biri gelsin çok istiyorumm.allah nasip etsin sağlıkla hepimize inşallah.hamile olan arkadaşlarımı da tebrik ederim bizler için dua edin bol bol

çalışmalar son sürat sürüyor bakalım kısmet olacak mı bu ay

Bugün çatlatma iğnesini vurulacağım ablacım,
sen nasılsın..
hayırlara vesile olsun canım inşallah..bugün başdönmesi var birde uyku hali acayip bir görsen...demin bir arkadaşın yanına çay içmeye gitmiştim kurumda...kendi odama zor geldim acayip baş dönmem dengesizlik gibi yani değişik...hayırlara çıksın inşallah...belirti için erkenmi sence canım?bugün iğnenin 8.günü...

X