2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
hayırlara vesile olsun canım inşallah..bugün başdönmesi var birde uyku hali acayip bir görsen...demin bir arkadaşın yanına çay içmeye gitmiştim kurumda...kendi odama zor geldim acayip baş dönmem dengesizlik gibi yani değişik...hayırlara çıksın inşallah...belirti için erkenmi sence canım?bugün iğnenin 8.günü...

Ablacım herkesin bünyesine göre farklı etkiler yapıyor,
nasip inşallah rabbim nasip edicek,
sen gönlünü ferah tut,
kızın abla olucak inşallah..

:KK66:

Ablacım herkesin bünyesine göre farklı etkiler yapıyor,
nasip inşallah rabbim nasip edicek,
sen gönlünü ferah tut,
kızın abla olucak inşallah..

:KK66:
Amin gülüm..Allah razı olsun kuzum..inşallah Rabbim nasip etsin cümlemize...kızımın dua edişini bir duysun yüreğin burkulur..çok üzülüyorum ya...ne zaman doğacak kardeşim dedi dün yine...sen çok dua et olacak kızım inşallah dedim...

Amin gülüm..Allah razı olsun kuzum..inşallah Rabbim nasip etsin cümlemize...kızımın dua edişini bir duysun yüreğin burkulur..çok üzülüyorum ya...ne zaman doğacak kardeşim dedi dün yine...sen çok dua et olacak kızım inşallah dedim...

Oyy kıyamam kuzuma,
kardeş gibisi var mı..

İnşallah ablacım dilimizden dualar eksik olmasın.
Bu ay inşallah bize nasip olsun. .

Oyy kıyamam kuzuma,
kardeş gibisi var mı..

İnşallah ablacım dilimizden dualar eksik olmasın.
Bu ay inşallah bize nasip olsun. .
Amin gülüm inşallah.. Hepimiz için duâ ediyorum. Rabbim bu yolda kimseyi boş çevirmesin inşallah canım..

Amin gülüm inşallah.. Hepimiz için duâ ediyorum. Rabbim bu yolda kimseyi boş çevirmesin inşallah canım..

Amin inşallah ablacım, kaderde ne varsa o .
Profiline bir söz yazdım, o kadar doğru bir söz ki o.
Rabbimden habersiz yaprak bile düşmezmiş..
O biliyor doğru zamanı bize düşen tevekkül..

Amin inşallah ablacım, kaderde ne varsa o .
Profiline bir söz yazdım, o kadar doğru bir söz ki o.
Rabbimden habersiz yaprak bile düşmezmiş..
O biliyor doğru zamanı bize düşen tevekkül..
aynen öyle canım..çok doğru..herşey Rabbimin elinde..

Merhaba arkadaşlar Allah hepimize bu ay hamileliği nasip eder inşallah. Ben daha çok erken olmasına ragmen hamile olduğumu düşünüyorum çünkü hem oğlumda hem de kimyasal gebeliğimde ilk günlerden itibaren normalin üzerinde migren ataklarım oldu. Ve bugün de aynı şiddette migrenim tuttu. Migrenim kırk yılda bir işe yaradı yani :) Normalde 1 mayısa kadar idrarda çıkması mümkün değil ama ataklar bu şekide devam ederse ve göğüs hassasiyeti başlarsa ben büyük olasılık hamileyim demektir :)

Cnm senn adetn gectmi
Ben ayin 14nisan yani adet oldum 16 nisanda klomene basladim cuma kontrole gidicem doktora pazartesi gittim klomene iyi yapmmisin baslamissin cuma idrara sıkışık gel dedi 23 nisandan sonra hamile kalabilecegim gunler basliyor bakalim bu ay iyi caliscam hep yapiscam kocaya :)

Ben ayin 14nisan yani adet oldum 16 nisanda klomene basladim cuma kontrole gidicem doktora pazartesi gittim klomene iyi yapmmisin baslamissin cuma idrara sıkışık gel dedi 23 nisandan sonra hamile kalabilecegim gunler basliyor bakalim bu ay iyi caliscam hep yapiscam kocaya :)
Senn gecmemis benim tm 12 gun gecti dun kanda negatf ckti: (

Bu ay benim hamilelik işi zor gibi görünüyor.Eşim iş dolayısıyla acil il dışına çıktı p.tesi günü :bicak: ne zaman geleceği belli değil en erken cuma.yani yumurta takip işi yalan oldu.ama adetime yakında denemeye devam edecem inşallah geç yumurtlarım. allahım duy dualarımızı. ocak ayında ver sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza:dua: aminn

X