2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
kusara bakma geç gördüm mesajı aşı kartına işleniyor bir sağlık ocağı birde hastanenin verdiği kart var ama rota virüs için zaman önemliymiş bebeğim tam 3 aylık oldu bugün 25 ocak doğumlu kim ne zaman yaptırdı merak ediyorum gittiğim bir doktor vardı ama artık gitmeyi düşünmüyorum yeni doktor arıyorum o yüzden sıkıntı yaşadım tek bakıyorum ve inanılmaz yoruluyorum sağlık ocağı 3 ay aşısı yok dedi ve rota virüs için özel aşı dedi o yüzden zaman geçirmeden sormak istedim
Ben tam 3 aylikken yaptirdim. Bi de 5. Ayda yapılacak sonra yapilmiyormus. Biran once yaptir bence.

Öyle bebeklerin düzeni de
canım açıkcası gündüz benimki seninki gibi. Yarım saat bilemedin 1 saat uyuyup uyanıyor. Ama gece uyuyor. Bu sebeple ben iş başı yaptım Annem çok sıkıntı çekiyor birde artık hareketlendi uyanıkken hep gezdirilmek tey tey yapılmak istiyor. Oyun halısı aldım biraz olsun oyalanıyor onun içinde. Birde havalar düzeldi Öğleden sonra parka götürüyoruz gündüzü böyle atlatıyoruz. Ama akşam saatleri biz işten geldikten sonra 11 Kadar uğraşıyoruz .Her cocuğun bir huyu varya.
olmuyor her zamana değişiyor canları sağ olsun bizimki de yalnız kalmak istemiyor gezdirilmek istiyor çok tatlılar ya

Öyle bebeklerin düzeni de
canım açıkcası gündüz benimki seninki gibi. Yarım saat bilemedin 1 saat uyuyup uyanıyor. Ama gece uyuyor. Bu sebeple ben iş başı yaptım Annem çok sıkıntı çekiyor birde artık hareketlendi uyanıkken hep gezdirilmek tey tey yapılmak istiyor. Oyun halısı aldım biraz olsun oyalanıyor onun içinde. Birde havalar düzeldi Öğleden sonra parka götürüyoruz gündüzü böyle atlatıyoruz. Ama akşam saatleri biz işten geldikten sonra 11 Kadar uğraşıyoruz .Her cocuğun bir huyu varya.
olmuyor her zamana değişiyor canları sağ olsun bizimki de yalnız kalmak istemiyor gezdirilmek istiyor çok tatlılar ya

Çok şükür canım evet günler çok hizli geçiyor kulak enfeksiyonu gecirdik mecbur antibiyotik tedavisine başladık meme reddi var ya zorla içiyor çok geç acıkıyor
Blzde bi dönem her memeye tutuşta dakikalarca uğraşıyorduk tutmuyodu bi türlü ememiyodu ısrarla çözdük çok şükür
Pes etme mümkün olduğunca az da olsa aldığı kardır

Kizlar nabersiniz bebisler ev isi derken unuttuk birbirimizi bebislere neler veriyorsunuz baska ise baslayacaklar biberona alisti bizimki pirinc unu veriyorum ben alistirmak amacli

kedicelik06 kedicelik06

Keidicik pirinç unu için Bos kilo alımı sağlar ancak bebeğe faydası yotur diye bolca yazı var ama senin bebeğin kaç aylık sütun mu az. 4 aya kadar anne sütü o yeterli değilse mama. 4 aydan sonra ek gida derler ya hep ( onda da yine kilo alimi yetersiz ise anne sutu yetmiyorsa yoksa ilk 6 ay sadece anne sutu) . Ona da sebze yoğurt ve meyve suyu/ püresi diye. Yanlış anlama bilmedigimden soruyorum. Doktorun mu önerdi bunu

Ayn

aynı anlattığınız gibi ama sinir olmuyorum sanırım ben de alıştım
Ben bebeğime sinir olmuyorum
Kendime zaman hiç kalmıyor bu yüzden yıpraniyorum gece uykusuna yatırınca balkona çıkıp ağlıyorum artık öyle rahatlıyorum
Eşimle de aram iyi değil beni buda bir hayli yıpratıyor malesef

Ben hiç olmadımm kızım 3,5aylık olcak nerdeyse kimisi oluyor kimisi olmuyor neye göre acaba diğer ayda olmassam doktora gidicem

Ben de olmadım 6 ay olmayabilirsin demişti doktorum ki çevremde daha da fazla olmayan var. Belki 6 aydan sonra giderim doktora ben de

X