2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Cnm doğum sonra uzuuun bir süre adet olmamak normal sayılıyor ama benim gibi sürekli kanama olması hiç normal değil. Artık ilelebet boyle olacak gibi hissediyorum. Çok sıkıntılıyım. Benimde kürtaja gidicek sanırım rahim temizlenecek gibi geliyor ama öyle geçmemiş arkadaşımın. Allahım hayırlısını versin inşallah sende biran önce adet olursun
InsaAllah seninde biran once duzene girer canim.ameliyata falan gerek.kalmaz
Hiç bir şey mama da devam sütü de gereksiz kilo alımı yeterli ise neden mama vereceksiniz ki zayeb ek gıdaya geçmiş boşuna zarar bebeğe bol bol emzirin bende de öyleydi bir ara sonra kendimi telkin ettim hayır sütün yetiyor var diye sizde İnan’ın buna
Dogru dedincanim bende cok dertleniyorum hatta 1 onceki sayfada uzun uzun dertlendim :))) emsin de yeterki elbet bigun bolbol yer

Arkadaşlar ben bebek arabası almadım şimdi alıcam ama nasıl. Bişey alsam kararsız kaldım. Size danışmak istedim travel mi çift yönlü normal bebek arabaşı mi siz ne kullanıyorsunuz fikir verir misiniz

Arkadaşlar ben bebek arabası almadım şimdi alıcam ama nasıl. Bişey alsam kararsız kaldım. Size danışmak istedim travel mi çift yönlü normal bebek arabaşı mi siz ne kullanıyorsunuz fikir verir misiniz

Baston bebek Arabasi al bence canim travele gerek yok bebeklerimiz buyudu artik puseti kullanamicaksin ben chicoC lite way almadigima pismanim bence ona bi bak ama eskilerinden yeniler biraz sorunluymus galiba

Kizlara katiliyorum canim kesinlikle travellik bitti artik ben baby2go kullaniyorum park yatagimizda o ben urunlerjnden memnunum. Birde butunce katlanan en guzeli ay traveldi puseti cikar iskeleti katla ikisini tasi ee bebekte var cok kullanisli degil aslinda.
Birde kizlar biz 5 numara bez bulamiyoruz hic bir yerde prima hic yok simdi baska marka alicaz mecbur bir yere baktim hic 5 numara yok nasil is anlamadim 5 numara kullananlar nereye yapicak bu isi :))

Maclaren öneririm. Çok memnunum Ben şahsen. Ici geniş tam yatıyor yatak gibi oluyor. Bütün gece dışarıda içinde uyutuyorum.

Ben Chicco liteway 3 kullanıyorum çok rahat az yer kaplıyor çok memnunum yolda da çok iyi gidiyor

Kızlar bugün bı indirim yakaladım C.r.r.f.rsa da tüm bezler indirimlidi Prima da dahil ayrıca 250 TL alışverişe 50 TL de puan verdi vakti olan baksın ben büyük numara bile aldım

Kızlar bugün bı indirim yakaladım C.r.r.f.rsa da tüm bezler indirimlidi Prima da dahil ayrıca 250 TL alışverişe 50 TL de puan verdi vakti olan baksın ben büyük numara bile aldım
Ne kadara aldın cnm ne kadar indirime girmiş 5 dk sonra o marketin oralardan geçeceğim uğrayım olmazsa. Gerçi bugün sleepy aldım denemek için ama büyük beden stoklarım indirim guzelse

Ne kadara aldın cnm ne kadar indirime girmiş 5 dk sonra o marketin oralardan geçeceğim uğrayım olmazsa. Gerçi bugün sleepy aldım denemek için ama büyük beden stoklarım indirim guzelse
Kaç beden kullanıyor bbebegin benim ki 4-4+ kullanıyor 76 adetlik paket Prima aktif Bebek 60 tl di sanırım 4+ 72 li de aynı öyle fiyatı
Can bebe 46 adet+ 120 adet ıslak mendil hediyeli 5 numara bez de 27 idi
ben 5 numarada aldım biraz stok yaptım verdigi puana da yine bez alacağım
60/76 :78 kuruş a geliyor 4 numarasi

Arkadaşlar doğumdan beri bir derdim var , var mi aranızda yaşayan çözüm bulan ben artık illallah ettim çünkü. Doğum yaptığımdan beri kanamam devam ediyor. Evet şaka değil 9 aydır toplasan 1 ayı parça parça kanamasız gecirmisimdir. Doktora gittim kaç kez en son rahim duvarı kalınlaşmış o yüzden kanama oluyor dedi. Progesteron iğne verdi kanama olup tamamen temizlensin dedi. Iğneden bir hafta sonra başladı ve tam 1 aydır yoğun bir şekilde kanama devam ediyor. Bugün tekrar gideceğim doktora ama sizden de yaşayan var mi çözüm bulan var mi fikir almak istedim. Is yerinde bir arkadaşın kızı 2.5 yaşında olmasına ragmen bu sebepten kürtaj bile olmuş aynı sorunu hala yaşıyormuş. Benimde az buz değil 9 ay oldu bu yolda gidiyorum gibi. Of var mi bu konuda bilgisi olan ya
Beenm annemin de yillarca boyle bi sorunu vardi. Dogum kontrol hapi kullandiginda duzelir biraktiginda ayin 25 gunu yogun kanamasi olurdu. Doktorunla dogum kontrl hapini bi konusabilirsin

Beenm annemin de yillarca boyle bi sorunu vardi. Dogum kontrol hapi kullandiginda duzelir biraktiginda ayin 25 gunu yogun kanamasi olurdu. Doktorunla dogum kontrl hapini bi konusabilirsin
Cnm dün doktorumda bana doğum kontrol hapı verdi of ki ne of. Üstelik bende kan pıhtılaşma sorunu var doğum kontrol hapları bana yasak. Ama ona uygun bir tane varmış onu verdi. Omur boyu da hap kullanamam ki. 1 ay önce de gitmiştim kist yoktu 1 ayda da 4 cm ilk bir kist oluşmuş o da sebebiyet verir dedi ama kistten önce de vardı sonuçta. Allah daha beterinden korusun ama cidden çok üzgünüm çünkü çok zorlaniyorum sürekli devam eden bu durum karşısında

Cnm dün doktorumda bana doğum kontrol hapı verdi of ki ne of. Üstelik bende kan pıhtılaşma sorunu var doğum kontrol hapları bana yasak. Ama ona uygun bir tane varmış onu verdi. Omur boyu da hap kullanamam ki. 1 ay önce de gitmiştim kist yoktu 1 ayda da 4 cm ilk bir kist oluşmuş o da sebebiyet verir dedi ama kistten önce de vardı sonuçta. Allah daha beterinden korusun ama cidden çok üzgünüm çünkü çok zorlaniyorum sürekli devam eden bu durum karşısında
Tahmin edebiliorum umarim gecer. Annemin kardeslerinde falan da vardi bu durum. Doktor genetik demisti sizde de varsa bole bi hikaye genetik olabilir

Hiç bir şey mama da devam sütü de gereksiz kilo alımı yeterli ise neden mama vereceksiniz ki zayeb ek gıdaya geçmiş boşuna zarar bebeğe bol bol emzirin bende de öyleydi bir ara sonra kendimi telkin ettim hayır sütün yetiyor var diye sizde İnan’ın buna
Canım bebeğim geceleri açlıktan çok ağladığı için gün içinde de yetmiyor diye düşündüm ama geceleri pirinç unu yapıyorum onun yerine alternatif biberonla uykusunda verebileceğim şeyleri düşünüyorum mama vermemeye karar verdim

X