2020 Haziran Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    228
2-3 gün giremedim neler olmuş gerçekten çok üzüldüm bence çok büyük bi yanlış anlaşılma var normalde de mesajlaşırken duygularımız tavrımız karşı tarafa geçmez ya aynen öyle olmuş, ülkece daha büyük sorunlarımız varken bunların yaşanması da ayrıca üzdü..şu dünyada 1 sn sonrasında ne olacağı meçhul kalp kırmaya değmez arkadaşlar...

Çok güzel açıklamışsın. Bir şey soracağım şimdi benim uzak durma nedenim sindirimleri buna hazır mı? Halen benim sütümden geçen bir besin sancı gaz yaparken kendileri direkt alınca nasıl olacak. Şu 5. Ay gelse doktorunu bir görsem 😅😅korkuyorum minicik mideleri, bağırsakları kaldıramazsa diye annemde kızıyor görende bir tabak kuru fasulye yedirecek sanki diye de elimde değil
Bizim doktorumuzda 6. Ay Demir damlasına başlamak uygundur dedi.paylaşmak istedim sizinle de

Eklentiler

• 20201104_102819.jpg
    20201104_102819.jpg
    74,2 KB · Görüntüleme: 83
2-3 gün giremedim neler olmuş gerçekten çok üzüldüm bence çok büyük bi yanlış anlaşılma var normalde de mesajlaşırken duygularımız tavrımız karşı tarafa geçmez ya aynen öyle olmuş, ülkece daha büyük sorunlarımız varken bunların yaşanması da ayrıca üzdü..şu dünyada 1 sn sonrasında ne olacağı meçhul kalp kırmaya değmez arkadaşlar...
Haklısınız gerçekten böyle bir zamanda böyle bir tartışmanın içerisinde bulunduğum için bende çok üzgünüm.

Kızlar sizlere bir şey sormak istiyorum eşimle birlikte olurken acı çekiyorum 4 buçuk Ay oldu sanki önünü bişey kapatıyor diyordum merakima yenik düşüp vajinama aynada baktım ve önünde kirmizi renkte et parçaları gördüm dikiş mi tutmadı polip mi bilemedim

Merhaba. Mama sandalyesi hakkında ne düşünüyorsunuz. İkea tip olanlr rahat mı? Tecrübeli anneler saha önce kullandınız mı? Çok yer kaplamasın istiyorum ben ama tabi bebeğimin konforu hepsinden önemli. İnternetten alacağım malum covid sürecinden ötürü. Zırt diye gelmiyor çoğu zaman o yüzden araştırıp karar vermeye çalışıyorum.
var mı tavsiyesi olan?
Bir de buharda pişirme konusunu nasıl yapıyorsunuz?
he bir de blw yapacak var mı 🤣
Çok soru sordum asıl konu mama sandalyesiydi🤣🤣

Kızlar sizlere bir şey sormak istiyorum eşimle birlikte olurken acı çekiyorum 4 buçuk Ay oldu sanki önünü bişey kapatıyor diyordum merakima yenik düşüp vajinama aynada baktım ve önünde kirmizi renkte et parçaları gördüm dikiş mi tutmadı polip mi bilemedim
Bı doktora gitmende fayda var canım doğumdan sonra da insan hiç gitmek istemiyor ama :KK43:

canım normal doğum yapmıştın sende demi bende öyle alttan bakınca benimde öyle var hatta burda sormuştm normal doğum yapanlarda öyle oluyormuş normalmış yani ama birliktelikte acı hissediyorsan enfesksiyon olabilir

canım normal doğum yapmıştın sende demi bende öyle alttan bakınca benimde öyle var hatta burda sormuştm normal doğum yapanlarda öyle oluyormuş normalmış yani ama birliktelikte acı hissediyorsan enfesksiyon olabilir
Canım et gibi böyle afedersin ciger gibi acı da şöyle bişey sanki önünü kapatıyor daraltıyor ondan aciyor

Canım et gibi böyle afedersin ciger gibi acı da şöyle bişey sanki önünü kapatıyor daraltıyor ondan aciyor
aynen canım bende ilk gördüğümde çok korkmuştum acaba içim mi dökülmüş sanmıştım sonra ablam dedi bende de aynı var ben rahatlamıştım ama neden acı hissediyorsun öyle bilmiyorum bunun için git bi doktora istersen bende tam tersi oldu doğumdan önce daha çok ağrı olurdu

Merhaba. Mama sandalyesi hakkında ne düşünüyorsunuz. İkea tip olanlr rahat mı? Tecrübeli anneler saha önce kullandınız mı? Çok yer kaplamasın istiyorum ben ama tabi bebeğimin konforu hepsinden önemli. İnternetten alacağım malum covid sürecinden ötürü. Zırt diye gelmiyor çoğu zaman o yüzden araştırıp karar vermeye çalışıyorum.
var mı tavsiyesi olan?
Bir de buharda pişirme konusunu nasıl yapıyorsunuz?
he bir de blw yapacak var mı 🤣
Çok soru sordum asıl konu mama sandalyesiydi🤣🤣
blw önermeyen drlar var ben kızımda cok araştırmıstum yapmadım şişdi ogluma normal süreçte ilerliyeceğim ancak tam destek oturum yeme alışkanlıgı oturunca et tavuk gıbı besinleri küçük parçalar halinde önüne koyacagım makarna bi kaç parça koyup el yada catalla yemesini saglayacagım böyle yapıp cok rahat eden anne var onları takıpteyım

aynen canım bende ilk gördüğümde çok korkmuştum acaba içim mi dökülmüş sanmıştım sonra ablam dedi bende de aynı var ben rahatlamıştım ama neden acı hissediyorsun öyle bilmiyorum bunun için git bi doktora istersen bende tam tersi oldu doğumdan önce daha çok ağrı olurdu
Sağol cnm sen regl olmustun dimi

X