2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada bandana almayı düşünüyorum ve instagramda bir kaç sayfa var. durununbandanaları ve ada_kurdele_bandana diye. Hiç sipariş veren oldu mu ?
Nilintokalari sayfasindan aldim ben. Nilisintokalari da olabilir emin olamadim
Ara ara kampanya oluyor 3 al 2 ode gibi 🤗

Ben 2 doz olandan aldım ilacın içinde en az 4 hafta bekleyin yazıyor
Rotarix degil mi? Oglumda 3 ve 5. ayda yaptirmistim mecbur 2 ay ara verilecek gibi aklimda kaldi demek mk

prima premium care 2 kullaniyoruz. bebis 5 kilo ama 6 ya kadar anca götürür cok sacma 4-8 yaziyor. 3 numara da 6/10 yaziyor. ona gecicez paketler bitince. ama hic aklim ermedi bu işe

Nilintokalari sayfasindan aldim ben. Nilisintokalari da olabilir emin olamadim
Ara ara kampanya oluyor 3 al 2 ode gibi 🤗

Rotarix degil mi? Oglumda 3 ve 5. ayda yaptirmistim mecbur 2 ay ara verilecek gibi aklimda kaldi demek mk
Evet rotarix
Ben de durum aynı olacak 4 ay aşısıyla aynı zamanda olmasın diye ilkini üçüncü ayda yaptım ikincisini beşinci ayda yapacağım

Ates cikmadan ilac vermeyin bence..

Bende bandana falan istiyorum ama tum siparislerimi askiya aldim cunku kargoculara cok uzuluyorum bide gelen herseyi yika temizle falan.

Bende prima premium kullaniyorum 5.5 kilo ile 3 numaraya gectik

Kızlar bebeğimin boynunda isilik oluştu pisik kremi sürDüm daha kötü oldu . Ne geçirir tavsiyeniz var mi
Banyo yaptırırken dikkat edin. Boyunda, ensede kat yerleri olduğu için iyi temizlenemeyebiliyor. Banyodan sonra iyi kurulayın. Giysisinin boyun kısmı da yapmış olabilir

Kızlar bazen bebeğim uykudayken ağzını kusacakmış gibi açıp açıp kapıyor bu neden olabilir?🥺

yaklaşık bir aydir 5 dakika emiyor yarim saatte bir emmek istiyor bu yuzden ne yapacağımı sasirdim. az az sık sık yiyor. oglum onu benim yapmam lazim😂😂 maalesef tabakhaneye bisey yetistiriyomus yiyorum. normal yeme aliskanligim sifirlandi.

Selam arkadaslar. Ortalik malum. Rota asisini yaptirmamiz gerek yakinda ama ben hic cikarmayi dusunmuyorum bebemi. Damla seklinde oldugu icin evde yapilamaz mi acaba. Bilen, yapan var mi ki?😏

Selam arkadaslar. Ortalik malum. Rota asisini yaptirmamiz gerek yakinda ama ben hic cikarmayi dusunmuyorum bebemi. Damla seklinde oldugu icin evde yapilamaz mi acaba. Bilen, yapan var mi ki?😏
evet sağlık ocağındaki hemşireyle konuştum damla şeklinde olduğu için kendiniz yapın dedi. buraya gelmenize gerek yok dedi

X