2020 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Biz senle aynıydık. Benim bebek de 3150 gr olmuş ve 2 cm açıklık yumşama var. Sanci da gelip gidiyor . Dr 1 haftaya doğar gibi diyor . Bir Dr arkadasa da sordum 2 güne doğar diyor bakalım Ne olacak . Geçmiyor şu son günler

Fışkırarak kusması ne ifade ediyor? Doktor da bir kere öyle dedi fışkırarak kusmadıpı sürece sorun yok diye ama benim ki dün öyle kustu yarın doktora götürcem

ben arada çekip bakıyorum hala ağzına süt geliyorsa devam ediyorum zaten uzun uzun emmiyor doyarak bırakmıyor..benımde bazen öyle fışkırıyor ancak uzun bır sure o göğüsümü emzirmediysem artık cok sert olmuşsa anca o zaman bebek çekerken devreye giriyor bir kaç delikten aynı anda geliyor oğlum tıkandı bugün çekince gördüm bende ama her zaman değil

Selamlar benim doğum oldu şükür kızım 2.800 doğdu boy 48 biraz ufak tefek ama şükür iyiz rabbim bekleyenleri bi avazda kurtarsın
olsun olsun güzel günlerde büyüt sağlıkla hayırla büyüsün gözün aydın minik bebekler güzel bak benımkı 46 cm 2500 gr anca oldu eşimle diyoruzki olsun biz daha cok minik bebek sevcez

Bizim Bizim 19,5du fototerapi aldık 14,5la taburcu olduk 5gün evde sıkı besleme derken 12ye düştü, ben de mama verdim beslnemesinin 1/3 oranında süt azalmasın diye Sağdım verdim, emzirdim hala da öyle devam ediyorum midesi büyüdü bezleri doldurmaya başladı çok şükür, bence sen de sağ en azından birini ver birini sağki azalmasın, çok geçmiş olsun size

Kakayla balgam da atmış olabilir. Atesi de yoksa bir seyi yok bence anlattiklarina gore. Hastaneye gerekmedikce gitmemekte fayda var. Öncesinde dru arayıp telefonla danış. Getir derse götürürsün

Kakayla balgam da atmış olabilir. Atesi de yoksa bir seyi yok bence anlattiklarina gore. Hastaneye gerekmedikce gitmemekte fayda var. Öncesinde dru arayıp telefonla danış. Getir derse götürürsün
bende şuan ateş takıp ediyorum o yuzden normal gidiyor bakalm şimdiye kadar bırdaha olmadı kakası inşallah bir iki sefere mahsustur hastaneler dolu heryer salgından insan kaynıyor kontrole aşıya götürürken bile dıkkat ediyorum o yüzden ufak bırseyde pimpiriklenip gitmek istemiyorm yatırırlarsa daha kötü serviste yatırsalar neyse acilde yatak verıyorlar ana baba günü

Ayy çok iyiymiş inşallah bir hafta içinde sağlıkla kavuşursun bebisinle bizimkinde ne açıklık ne de başka bir belirti yok bu gidişle 40 i gorucez galiba bende bir an önce doğsun istiyorum

Aynen oyle yapiyorum ya sagiyorum ya emziriyorum. Gecmis olsun size de. Darisi basimiza

Ayy çok iyiymiş inşallah bir hafta içinde sağlıkla kavuşursun bebisinle bizimkinde ne açıklık ne de başka bir belirti yok bu gidişle 40 i gorucez galiba bende bir an önce doğsun istiyorum
İlk doğumun mu olacak .benim ilk doğum geç olmuştu 42 haftayı doldurdu. Bunun erken belirti vermesi şaşırttı beni de

Daha gelmiyor demekki ay siz yazdikca ben sabirsizlaniyorum vallahi cumada benim kontrol var nst var hadi hayirlisi diyelim

Ya kizlar ben asiri bir sekilde tatliya ve cikolataya dustum hamileyken boyle yemiyordum. Deliricem oyle boyle degil. Sasirdim ne yapicagimi birakmam lazim. kizin yuzu isilik oldu belki de benim yuzumden oldu
haha aynı ben buara hem akşam gece acıkıyorum gündüzde tatlı isteği bitmiyor daha geçenlerde dıyordum ki insanlar lohusayken nasıl kilo alır çocuğa koşturmaktan yemeye acıkmaya fırsat yok benm hıc bırsey yıyesım yok dıyordm al gör dedi mevlam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…